Karaköy öncesi m ? Sonrası mı ?

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
wolcano
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları

Karaköy öncesi m ? Sonrası mı ?

Mesaj gönderen wolcano »

Karaköy güncellemesinin ardından oyuna bakış açınız ne denli değişti ? Olumlu veya olumsuz her türlü yorumlarınızı bekliyorum.Ben başlıyorum.Test dönemnde baslayan oyundan soğuma durumum şimdiye kadar git gide artıyor artmayada devam edecek gibi görünüyor.Bunun başlıca sebebi oyuna başladığım Arz ve Lodos paketinin bende bırakmış olduğu o mükemmel hatıralar.49 level öncesi oyunda olmadığım için bazı arkadaşlar düşüncelerimi yadırgayabilir ama eski dönemde oynayan arkaşlarımın bana anlattıkları ile 39 level dönemini yaşamak isterdim elbette ama nasip değilmş.1 yıldır yaşamış olduğum o güzel hatıraların Karaköy gibi pek tat vermeyen bir bölge ile devam etmesi beni üzerken bölgenin zor ve boss kaçırma olaylarıyla beraber manevi değerlere edilen küfürlerle anılacak olması işi daha acıklı kılarken İKV yönetiminin bu durum karşısında göstermiş olduğu tutum oyuncular tarafından önceden anlayışla karşılanmadığı gibi uzun bir süre öyle devam edecek gibi görünüyor..
Kullanıcı avatarı
LinkiNParkK
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Saygı Or Sevgi

Re: Karaköy öncesi m ? Sonrası mı ?

Mesaj gönderen LinkiNParkK »

Bu millet 5 yıl güncelleme beklesin.
Sen gel çıkar ve Grup Bölgesi olmasın.
Bir MMORPG oyunu olarak Grup bölgesi güncelleme yapmayan tek oyundur IKV.
Kendi sonunu kazımaya cirit atan tek oyundur IKV.
MMORPG oyunlarını ayakta tutan şey Grup Bölgesi olur.
O kafa dengi arkadaşlarınla girip muhabbet ede ede oyun oynamaktır IKV.
Acaba MMORPG olup, Grup bölgesi olmayan oyun var mıdır?
Youtube Kanalım

LPxSEVENFOLD
LPxMEMORABLE
LPxWOW
Kullanıcı avatarı
Sonne
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü
Sunucu: Anka
Lonca: Eppur Si Muove

Re: Karaköy öncesi m ? Sonrası mı ?

Mesaj gönderen Sonne »

Merhaba İKV yi Derindeki Sır eklentisinden itibaren oynamaktayım. Oyuna yeni başladığım zaman çok haz aldım gerçektende emek isteyen bir oyun olarak gördüm oyunu oynadıkça oyuna karşı duyduğum sevgi aşk gün gittikçe arttı, oyunu ilk indirdiğimde 1 saat oynamıştım ve gün geçtikçe oyunda geçirdiğim zaman ta ki 6 saate kadar çıktı ama oyuna karşı duyduğum aşk hiç azalmadı... Gel zaman git zaman Arz ve Lodos geldiğinde ise oyuna karşı duyduğum oynama isteği arttı özellikle arkadaslarımın arasında 'Ne yapacağız yeraltını haydi yeni bölgede zaman geçirelim!' sözleri yaygınlaşınca oyunun güzelleşeceğini benimsedim yavaş yavaş kademesi iyi olan tılsımlar basıldıktan sonra Grup bölgelerine girince hemen çıkabiliyorduk Kenan ve Junona gidince 1 tane Y2 ile rahatça kesip çıkıyorduk gayet de güzel oluyordu...
Ancak karaköy geldikten sonra oyuna karşı bakış açım çok büyük bir şekilde değişti artık oyun zevk vermiyor gibiydi yavaş yavaş oyun başında geçirdiğim zaman azaldı bu 2 saate kadar düştü. Değil Derindeki Sır, Betadan itibaren oyuna başlamış dostlarım vardı çoğu oyunu bıraktı.
Benim düşüncem Karaköy eklentisi sadece benim değil İKV oyuncularının isteklerini karşılamadı...
Resim

hercai
rosenrot
donaukinder
JillValentine
RositaEspinosa

Anka

Bilirler her şeyi doğru ama niye yürüyüp dururlar eğri ?