KARAKÖYDE ZAMAN GEÇİRCEKSENİZ BİR DAHA DÜŞÜNÜN KARAKÖYE EKLENEN NOSTALJİ HİS YAŞAMAMIZ İÇİN YAPILAN DEĞİŞİKLİK ..

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
JuSTwaTcHhh
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: -AİLEM-

KARAKÖYDE ZAMAN GEÇİRCEKSENİZ BİR DAHA DÜŞÜNÜN KARAKÖYE EKLENEN NOSTALJİ HİS YAŞAMAMIZ İÇİN YAPILAN DEĞİŞİKLİK ..

Mesaj gönderen JuSTwaTcHhh »

Gorgar yazdı: 01 Mar 2018 16:39
Eski şeflerden neden yeni materyal düşüyor?
Hem sizlerin çok sevdiği ve nostaljik hisler yaşadığınız bölgelerde oynama imkanı sağlaması, hem oyuncu kitlesinin daha geniş bir alana yayılması, hem de bu bölgeleri henüz tamamlamamış yeni oyunculara, tecrübeli neferlerin yardımcı olabilmesinin ve yönlendirme yapabilmesinin önünün açılması adına bu materyalleri oyuna ekledik.
--------------------------------------------------------------------------------
Evet Arkadaşlar GORGAR ' ın Karaköy Sorular Cevaplar Konusunda Yazdığı Bu Yazıya Ne Diyorsunuz ?

Sizce ÇOK ÖZLENEN BİR TÜRLÜ BETA DÖNEMİNİ İSTEYEN OYUNCULARIN SESİNİ DUYMAYAN YÖNETİCİLERİMİZİN KARAKÖYE BÖYLE BİR ŞEYLE ESKİLERİN HİSSİNİ YAŞAMAMIZ İÇİN YAPTIĞI EKLEME DOĞRUMU SİZCE ?

Bu arada Yazıp Yapacağınız Yorumlar Kimseyi Aşşağılayıcı Ve Kalp Kırıcı OLMASIN LÜTFEN ..

BURAYA TEKRAR YAZIYORUM : ÇOK ŞEY İSTEMİYOR BU OYUNCULAR SADECE ESKİYE ÖZLEM DUYAN HASRET KALAN OYUNCULAR İÇİN ( BEN DAHİL OLMAK ÜZERE ) TEK BİR SUNUCU ..

39 LEVELE KADAR SINIR İSTİYORUZ ..
ESKİ ELEMENT İTEMLER OLSUN ..

BİZ ESKİ 39 LEVEL DÖNEMİ GİBİ ÜZERİMİZİ ELEMENTLERLE DOLDURUP UÇAKTA ESKİ HANDANDA ANTREPO ÖNÜNDE BALIKÇIDA WS LERİMİZİ ATMAK İSTİYORUZ .. ESKİSİ GİBİ GRUPLAŞMA OLMADAN BİRLİK BERABERLİĞİN YARDIMLAŞMANIN OLDUĞU BİR SUNUCU İSTİYORUZ .. ÜZERİMİZİ DİZİP METEOR GİRİŞTE BEKLEYİP ARZ VEYA LODOS KESMEK İSTİYORUZ TOPLANIP 3-4 GRUB HALİNDE KARAKÜRK CEVRİYE KESMEK İSTİYORUZ .. ER MEYDANLARINDA GRUBUMUZU KURUP SAVAŞMAK İSTİYORUZ COK DENEDİK 39 LEVELE ÇARLAR KASIP KP KASIP ER MEYDANI ATMAYI KARAKÜRK BRONZ CEVRİYE KESMEYİ AMA NAFİLE SARMIYOR ... LÜTFEN YETER ARTIK BUNCA ZAMAN BU KADAR OYUN BIRAKAN İNSANADA YAZIK COK MU ZOR BİLMİYORUM .. AMA GERÇEKTEN BIRAKAN ÇOĞU İNSAN ŞUAN OYNASA KARAKÖYE PARA YATIRACAĞINA 39 LEVEL SUNUCUSUNA YATIRIR PARASINI ..

Her Atacağınız Yorumla Sürekli Bir Yetkilinin Konuya Bakmasını Sağlayacaksınız LÜTFEN KALP KIRMADAN AŞŞAĞILAMADAN YORUM YAZINIZ TEŞEKKÜRER İYİ FORUMLAR ..
Saygılarımla ..

03.09.2010 ' dan beri .. EMİNÖNÜNDE
Herkes İşini Yaparsa , İNSANLIK Var ..
Kullanıcı avatarı
cagatay81
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Türkiye Cumhuriyeti

Re: KARAKÖYDE ZAMAN GEÇİRCEKSENİZ BİR DAHA DÜŞÜNÜN KARAKÖYE EKLENEN NOSTALJİ HİS YAŞAMAMIZ İÇİN YAPILAN DEĞİŞİKLİK ..

Mesaj gönderen cagatay81 »

Çok fazla konu açıldı bu konu hakkında ben daha bir yöneticinin konu altına mesaj attığını görmedim. Ben bu konu hakkında ümidi kestim yapacaklarınıda sanmıyorum
...
Kullanıcı avatarı
JuSTwaTcHhh
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Re: KARAKÖYDE ZAMAN GEÇİRCEKSENİZ BİR DAHA DÜŞÜNÜN KARAKÖYE EKLENEN NOSTALJİ HİS YAŞAMAMIZ İÇİN YAPILAN DEĞİŞİKLİK ..

cagatay81 yazdı: 06 Ağu 2018 18:48 Çok fazla konu açıldı bu konu hakkında ben daha bir yöneticinin konu altına mesaj attığını görmedim. Ben bu konu hakkında ümidi kestim yapacaklarınıda sanmıyorum
Merhaba Yorumun İçin teşekkür ederim ..

Öncelikle söylediklerin evet doğru hiç bir yönetici hiç bir zaman bu beta sunucu için 1 laf bile olsun yorum yapmayı düşünmediler .. KISACASI DİREK YAZSALAR BÖYLE BİRŞEY MÜMKÜN DEĞİL DİYE ... Ama yazamıyorlar çünkü yazarsak karaköye kabullenmişler günde 1 2 saatte olsa oynuyorlar onlarıda kaybetmeyelim diyorlar .. ne yazıkki olaylar bunlardan ibaret .. :(
Kullanıcı avatarı
Boludanoyuncu
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Boludanoyuncu »

Eski şeflerden ne materyali düşecek merak ettim.En kötü düşecek materyal crepe kumaş olacaktır o da 50 seviye eski boşlar ise 49.Zaten mikroçip,sentetik İpek gibi materyaller düşmeyince ne yapacağız orda ?
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı

Mesaj gönderen Esadullah »

Cidden ben bir türlü anlayamıyorum..

Yenilik gelmez; Paket, güncelleme vs vs vs denilir konular açılır, şikayetler, öneriler gider velakin istenilen yerine gelmesine rağmen bu defa eskiye dönülmek ister.

Geleceği düşünmeden, geçmişi karalayan bizleriz. Evet? :thinking_face:
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
ÖZGÜR FİLİSTİN :flag_ps: :flag_tr:
Kullanıcı avatarı
IIASiLKANII
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı

Mesaj gönderen IIASiLKANII »

Esadullah yazdı: 06 Ağu 2018 23:44 Cidden ben bir türlü anlayamıyorum..

Yenilik gelmez; Paket, güncelleme vs vs vs denilir konular açılır, şikayetler, öneriler gider velakin istenilen yerine gelmesine rağmen bu defa eskiye dönülmek ister.

Geleceği düşünmeden, geçmişi karalayan bizleriz. Evet? :thinking_face:
İstenilen yerine geldi mi sizce,gerçekten? Bana kalırsa istenilenin,istenilenlerin birçoğu gelmedi,gelmeyecekte.İnsanlar istenilen geldiğinde neden isyan etmeye devam etsinler ki?Demek ki bir sorun var.Ki,bunu azınlık değil,çoğunluk belirtiyorken istenilenlerin geldiğini söylemek haksızlık olur.. :relaxed: Güncellemeden önce nostalji sunucusundan ziyade yeni bir paketin gelmesini istiyordum ancak her ne hikmetse,her gelen pakette kan kaybetmeyi başarabilen bir yönetim var.Hal böyleyken,oyun fişini çekmeden son bir güzelliği isteyenlerin talebinide çok masumca ve haklı görüyorum..
Ey Türk,
Titre ve Kendine Dön!
Üstte mavi gök çökmedikçe,
Altta yağız yer delinmedikçe,
Kim bozabilir senin ilini ve töreni!..
Bilge Kağan
Beyazköşk ASİLKAN/ASİLBEY/ECEL
Eminönü VOLUNTARY
Kullanıcı avatarı
JuSTwaTcHhh
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Değerli Yorumlarınız İçin tek Tek teşekkürlerimi sunuyorum ...

KONUMUZ GÜNCEEL +1
+1
+1
+1
Kullanıcı avatarı
JuSTwaTcHhh
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Burda Belirttikleri materyalleri yeni üretimlerde istediği için onlarıda elde edebilmemiz için

Karakürk
Pilitheos
İfliss
Dev Ana

Kesmemiz Lazım Bunlardan Düşen Materyallerle Üretim yapılmakta ve bunları kesince nostalji bir durum yaşayacağımızı belirtiyorlar :)
Boludanoyuncu yazdı: 06 Ağu 2018 20:52 Eski şeflerden ne materyali düşecek merak ettim.En kötü düşecek materyal crepe kumaş olacaktır o da 50 seviye eski boşlar ise 49.Zaten mikroçip,sentetik İpek gibi materyaller düşmeyince ne yapacağız orda ?