Mutluluk...ve Hüzün

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
02ARMA02
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Hamunaptra

Re: Mutluluk...ve Hüzün

Mesaj gönderen 02ARMA02 »

JuSTwaTcHhh yazdı: 06 Ağu 2018 16:18
02ARMA02 yazdı: 05 Ağu 2018 11:02 Mutluyduk be usta biz antrepoda cinlerle uğraşırken
Gemi bölgesinde Fare adamlarla dalaşırken
Labirentte ilerlemeye korkardık acaba kaybolur muyuz diye ...

Meteor Ne sarmıştı bizi kurtlar cinler yılanlar çeteciler tepegözler...

Yetmedi MUHTEŞEM DERİNDEKİ SIR çıktı ortaya

Çıktı günlerce oynadık kadimi kesmek için haftalarca bekledik iridyum topaz başında sabah ışıklarını gördük...

Er meydanında İtem düşürmek için sıra bekledik...

Taaa ki Grub bölgesi gelene kadar ...
Junon ve Elektrik çarpanı Kenan,
Birdenbire çöp olan 187+60 hasarlar mi
Yücelen takılar mi
Fevzi takılar mi ??
Ama pek umursamadan yolumuza devam ettik kaybetmeyi göze almıştık.

Ve derken Erg ve Bosslari ile karşı karşıya kaldık
Gaffardi Gbmx di Yol savaşçısı idi Vs vs ...
Yine de yenilmedik aslında Aslında Yorulmuştuk o kadar..

Gaffar hangi sunucuda kesilecek merakı vardı herkeste ve sonunda başardık onu da alt etmeyi başardık .

Ama sanırım bir çoğumuz doğru buluyoruz Büyük Hol oyununu dengesini fazlasiyla bozdu oyuncular arası uçurum açıldı .

Üst full olması yetmedi tılsımsiz bir hiç gibiydik kimse sizi GB 'ye almazdı Ws atsanız rakibe 50 canla boyun eğerek oyundan çıkardınız...

Günde bir iki saat oyuna giren insanlar tılsımsiz üretmez daha doğrusu üretemez ve bunun sonucunda bir iki girmeden sonra zevk alamayınca oyunu bırakıp giderlerdi.

İkv Hol zamanında yarı yarıya oyuncu kaybetti

Şuan (Karaköy)hiç kaybetmediği kadar oyuncu kaybediyor, Galiba Yolun sonu görünüyor...
Ve umarım bu benim düşüncem olarak kalır .

Saygılarımla...
Tek KELİMEYLE +++++1 RESMEN BENİM ADIMA SEN İÇİMİ DÖKMÜŞSÜN ..

GELSİN ŞU 39 SUNUCUSU ÇOKMU ZOR BE FAZLA BİRŞEY İSTEMİYORUZ 39 LEVEL SINIRINA KADAR BİR SUNUCU !!
:(
...COMANDANTE...

... Semsûr...
Kullanıcı avatarı
yun1010
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Lonca: Ancient Legends
İletişim:

Mesaj gönderen yun1010 »

Yeni bölge yerine yeni kolaylıklar getirseler(alışveriş-Çanta büyütme - çantadan kaldırırken satma) daha çok oyuncu çeker.
------------------------------------------Ancient Legends Lonca Lideri-----------------------------------------
Youtube Kanalım: https://www.youtube.com/watch?v=v_G6kEwdzfI
Kullanıcı avatarı
dedee66
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Mesaj gönderen dedee66 »

IIASiLKANII yazdı: 05 Ağu 2018 13:35 Arkadaşlar konuya hakim olmadığım için bir soru soracağım.Oyunun arayüz değişikliliğinin yapılması zor birşey mi?Az çok bu konuyla alakalı bilgi sahibi arkadaşlarımız var.Karakter penceresi,sohbet penceresi vs..Bunları değiştirmek isteselerdi ne kadar bir süre alırdı,bilgilendirebilecek biri var mı?Hani 5 yılda değiştirilemeyecek kadar zor olduğunu aklımın ucundan bile geçirmiyorum,merak ettim ama.
tasarım ve grafik okuyorum en basiti o zaten çanta,kasa,Çar bilgisini gösteren her şeyin arayüzünü değiştirmesi

karaköy'e isteseler çeşitlilik getire bilirler ben günlük 2-3 saat uğraşarak 1 ayda yaratık çizdim mesela bunlar zor değil o işin eğitimini gören adam için sadece istek ve arzu Sobee gibi bir şirkette çalışan Tasarımcı arkadaşlar bu benim yaptığımın aynısını yarı sürede yapa bilecek kapasitede kişiler yani sadece istemiyorlar galiba yapmak yada bana öyle geliyor

benim bir tane tanıdığım arkadaş var öyle bir çiziyor gözlerine inanamazsın ve çok fena hareketlendirme veriyor çizimlerine alta atıyorum bazılarını adam neler yapıyor hiç sıkılmadan yapıyor her türlü grafiğe uygun yapıyor

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim
En son UNiVERSUM tarafından 09 Ağu 2018 17:25 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: İleti sahibinin isteği üzerine düzeltme yapılmıştır.
Resim

3B Modelleme ve Programcılık

3B Tasarım çalışmalarım:
viewtopic.php?t=170996
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Bu konuyu az önce şu yazıyı yazdıktan sonra görmem epey ilginç oldu; viewtopic.php?f=137&p=1199400#p1199400

Oyunun eski halini hepimiz özlüyoruz.
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
DADASS
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Eminönü
Lonca: Asker O Şimdi

Mesaj gönderen DADASS »

IIASiLKANII yazdı: 05 Ağu 2018 13:35 Arkadaşlar konuya hakim olmadığım için bir soru soracağım.Oyunun arayüz değişikliliğinin yapılması zor birşey mi?Az çok bu konuyla alakalı bilgi sahibi arkadaşlarımız var.Karakter penceresi,sohbet penceresi vs..Bunları değiştirmek isteselerdi ne kadar bir süre alırdı,bilgilendirebilecek biri var mı?Hani 5 yılda değiştirilemeyecek kadar zor olduğunu aklımın ucundan bile geçirmiyorum,merak ettim ama.
Az da olsa Development Hakkında bilgi sahibiyim yapıcakları tek iş görünüm değiştirmek sadece çizim konusu uzun sürer (5)Yıl sürmez tabi, Çizim harici maximum 1 saat süreceğini tahmin ediyorum tabi İKV Alt yapısı farklı ise onu bilemem ki eski bir oyuncu olarak dosyalar ile oynayarak büyücüye zırh falan giydirdiğimi hatırlarım onu ele alırsak 10dakika sürer herhalde :)