Eskiden Çok Güçlü Olan Loncalar

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
ReLenTLesSx
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Lodos
Lonca: Life and Death

Re: Eskiden Çok Güçlü Olan Loncalar

Mesaj gönderen ReLenTLesSx »

SaNCaKTaRIV yazdı: 07 Ağu 2018 15:41
ReLenTLesSx yazdı: 07 Ağu 2018 14:22
SaNCaKTaRIV yazdı: 07 Ağu 2018 00:29
ReLenTLesSx yazdı: 06 Ağu 2018 21:16
SaNCaKTaRIV yazdı: 06 Ağu 2018 17:48

Eskiden kazanmadığı lonca savaşı olmayan Life And Death i de katalım mı abi ? Şimdi hiç öyle değil ne yazık ki
Life And Death yalnız bırakıldı birileri elinden tuttu ve eski gücüne ulaştı hatta daha güçlü bir şekilde lodos klanını temsil ediyor, etmeyede devam edecek. Bazıları yanlış davranışlar yapmayıp ihanet etmeseydi daha farklı konumda da olabilirdi.
2-3 karma gruba karşı em atmakla olmuyor bu işler ne yazık ki yasin abinin videolarını izlemişsindir diye düşünüyorum senin grubunu ve bide o grubu düşün arada dağlar kadar fark var
Karşımıza sağlam ekip çıktı da red mi ettik ? :) O zaman çıkar karşımıza ekibinizi dağlar kadar olan farkı görelim :)
Bunun cevabını sana kuklacıda kaç kere verdim keşke forumda konuştuğun gibi oyunda da böyle konuşsan daha fazla devam ettirmeyeceğim konun kilitlenmesini istemem iyi forumlar
Aynen kaçırma charları ile cevap verdiğini sanıyorsun :) iyi forumlar.
Resim
Kuklacı
ıReLenTLesS

Life And Death YouTube kanalıGöster
Kullanıcı avatarı
feuerfaust
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen feuerfaust »

02ARMA02 yazdı: 05 Ağu 2018 00:31 Sanırım sende meran oyuncususun,

Beowulfx güçlü iken diğerleri boştu ✌
orası öyle ama artık girenimiz yok dagıldık.
DESTİNY
Kullanıcı avatarı
SaNCaKTaRIV
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Klan: Lodos
Lonca: Life And Death

Mesaj gönderen SaNCaKTaRIV »

ReLenTLesSx yazdı: 07 Ağu 2018 18:03
SaNCaKTaRIV yazdı: 07 Ağu 2018 15:41
ReLenTLesSx yazdı: 07 Ağu 2018 14:22
SaNCaKTaRIV yazdı: 07 Ağu 2018 00:29
ReLenTLesSx yazdı: 06 Ağu 2018 21:16

Life And Death yalnız bırakıldı birileri elinden tuttu ve eski gücüne ulaştı hatta daha güçlü bir şekilde lodos klanını temsil ediyor, etmeyede devam edecek. Bazıları yanlış davranışlar yapmayıp ihanet etmeseydi daha farklı konumda da olabilirdi.
2-3 karma gruba karşı em atmakla olmuyor bu işler ne yazık ki yasin abinin videolarını izlemişsindir diye düşünüyorum senin grubunu ve bide o grubu düşün arada dağlar kadar fark var
Karşımıza sağlam ekip çıktı da red mi ettik ? :) O zaman çıkar karşımıza ekibinizi dağlar kadar olan farkı görelim :)
Bunun cevabını sana kuklacıda kaç kere verdim keşke forumda konuştuğun gibi oyunda da böyle konuşsan daha fazla devam ettirmeyeceğim konun kilitlenmesini istemem iyi forumlar
Aynen kaçırma charları ile cevap verdiğini sanıyorsun :) iyi forumlar.
:) :) :) :) :)
ıPROPHETı-Anka
    xSANCAKTARx,ıSANCAKTARı-Kuklacı
      NOMAD-Tılsım
        RatkacnaS-Beyazköşk
          hutchinson-Kuklacı
            The End.
            Kullanıcı avatarı
            Markzuncher
            FareAdam Düşmanı
            FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Markzuncher »

Beyazköşk (Dağlara Bozkurt Lazım)
            Kullanıcı avatarı
            BLACKDEWIL
            İri Fare Avcısı
            İri Fare Avcısı
            Klan: Arzın Çocukları
            Lonca: Raiders Of Anatolia

Mesaj gönderen BLACKDEWIL »

Kuklacıda, rakibimizde olsa TLOO'yu bu kategoride örnek gösterebilirim. O dönemleri hatırlayanlar bilir RoA - Tloo mücadelesi yaşandığı zamanlar Kuklacının en kanlı ve en zevkli dönemleriydi. Bazen hakaret seviyesine gelse de savaşmaktan en zevk aldığım dönemlerdi diyebilirim. Bir diğer lonca olarak MİR olabilir. RoA'ya en çok benzettiğim ekip Mir loncasıydı. Üyeler arasındaki bağ ve kuklacı da ki insanların onlara duyduğu saygı açısından hep RoA ya benzetirdim. Bu 2 loncadan sonra açıkcası Kuklacı da büyük bir lodos loncası bulunduğu düşünmüyorum. Tabi ki zaman zaman öne çıkan ekipler olsa da bu saydığım 2 loncanın yarattığı etkiyi yaratamadılar. RoA ise Arz kanadının en güçlü ve en sağlam kalesi olmaya yıllarca devam etti ve ediyor. Bu süre zarfında klanımıza katılan diğer güçlü Arz loncalarıyla beraber Kuklacıda Arzların lodoslara karşı üstünlük kurduğunu düşünüyorum.
            Kullanıcı avatarı
            TheWesTSooNN
            İskele Babası
            İskele Babası

Mesaj gönderen TheWesTSooNN »

BLACKDEWIL yazdı: 09 Ağu 2018 00:48 Kuklacıda, rakibimizde olsa TLOO'yu bu kategoride örnek gösterebilirim. O dönemleri hatırlayanlar bilir RoA - Tloo mücadelesi yaşandığı zamanlar Kuklacının en kanlı ve en zevkli dönemleriydi. Bazen hakaret seviyesine gelse de savaşmaktan en zevk aldığım dönemlerdi diyebilirim. Bir diğer lonca olarak MİR olabilir. RoA'ya en çok benzettiğim ekip Mir loncasıydı. Üyeler arasındaki bağ ve kuklacı da ki insanların onlara duyduğu saygı açısından hep RoA ya benzetirdim. Bu 2 loncadan sonra açıkcası Kuklacı da büyük bir lodos loncası bulunduğu düşünmüyorum. Tabi ki zaman zaman öne çıkan ekipler olsa da bu saydığım 2 loncanın yarattığı etkiyi yaratamadılar. RoA ise Arz kanadının en güçlü ve en sağlam kalesi olmaya yıllarca devam etti ve ediyor. Bu süre zarfında klanımıza katılan diğer güçlü Arz loncalarıyla beraber Kuklacıda Arzların lodoslara karşı üstünlük kurduğunu düşünüyorum.
            Belki bir gün o savaşları tekrar yaparız :)
            WesTSooN
            Kullanıcı avatarı
            4thEspada
            Teşkilat Neferi
            Teşkilat Neferi

Mesaj gönderen 4thEspada »

49,59 savaşlarını kaale almıyorum çünkü iksirinden itemine,taktiğine,yeteneğine her şey aynı taktik yok. O yüzden şu güçlüdür,şu lonca iyi oynuyordur demem. Kendim kuklacıdan örnek verirsem güç bakımından Mirxler yakamozlar ve roa revaçtaydı onun dışında birkaç lonca daha vardı ama silindi gitti çoğu.
            Kullanıcı avatarı
            Equalero
            Labirent Rehberi
            Labirent Rehberi
            Sunucu: Eminönü
            Lonca: Gusion MLBB GLOBAL,TR 1
            İletişim:

Mesaj gönderen Equalero »

4thEspada yazdı: 22 May 2021 08:17 49,59 savaşlarını kaale almıyorum çünkü iksirinden itemine,taktiğine,yeteneğine her şey aynı taktik yok. O yüzden şu güçlüdür,şu lonca iyi oynuyordur demem. Kendim kuklacıdan örnek verirsem güç bakımından Mirxler yakamozlar ve roa revaçtaydı onun dışında birkaç lonca daha vardı ama silindi gitti çoğu.

Şu 49 59 mantığını sürekli aynı çeşit olarak görmeni anlamıyorum bence envayi çeşit kombinasyon var.

Lonca olarak aktiflik çok değişken olduğu için şuan bişey demek zor gibi ...
            Champion Class

KaiHavertz VanessaIves BLackBeauty
            Kullanıcı avatarı
            4thEspada
            Teşkilat Neferi
            Teşkilat Neferi

Mesaj gönderen 4thEspada »

Equalero yazdı: 22 May 2021 10:16
            4thEspada yazdı: 22 May 2021 08:17 49,59 savaşlarını kaale almıyorum çünkü iksirinden itemine,taktiğine,yeteneğine her şey aynı taktik yok. O yüzden şu güçlüdür,şu lonca iyi oynuyordur demem. Kendim kuklacıdan örnek verirsem güç bakımından Mirxler yakamozlar ve roa revaçtaydı onun dışında birkaç lonca daha vardı ama silindi gitti çoğu.

Şu 49 59 mantığını sürekli aynı çeşit olarak görmeni anlamıyorum bence envayi çeşit kombinasyon var.

kardeşim bu forumda seni anlayamıyorum bak sana açık açık anlatayım çünkü bilmiyorsun. Bilgin yok.

Envai çeşit kombinasyon;

Dalton conk
            dalton dışşehir
            dalton cam
            dalton umut dergisi
            dalton derviş hasan
            dalton folklor
            dalton beygir

magnezyum conk
            magnezyum dışşehir
            magnezyum cam
            magnezyum umut
            magnezyum derviş
            magnezyum folklor
            magnezyum beygir

kristal conk
            kristal dışşehir
            kristal cam
            kristal umut
            kristal derviş
            kristal folklor
            kristal beygir

tesla conk
            tesla dışşehir
            tesla cam
            tesla umut
            tesla derviş
            tesla folklor
            tesla beygir

güldikeni conk
            güldikeni dışşehir
            güldikeni cam
            güldikeni umut
            güldikeni derviş
            güldikeni folklor
            güldikeni beygir

ok ucuları,almanları geçiyorum. Envai çeşit eşyalarla üstmüzü donatabiliriz karşıdakinin hangi efsunu taktığı bizim için çok çok önemli eğer saldırısı yüksekse savunma, Hasar buzu yüksekse direnç buz, Asiti çoksa cam giyebiliriz yani kombinasyonlar bitmiyor.

Şimdi seviye 39 üzerim kristal conk. Yanımda 4 savaşçı herkes zengin değil,herkeste item yok, herkes aynı değil. Bir savaşçıya 4 dikkat dağıtma atılabilen zamanlar. Şimdi bu 4 savaşçının 2 sini kesebiliyorum neden? Çünkü benim eşyalarım onda yok. Çünkü ben onun,o senin kopyan değil.

ya bilmiyorsun konuşuyorsun işte ya seni kaale almam. Bilmeyen adam fikir sürmesin öne,varsa bilgisi olan yazsın. Kimlere yazıyoruz.
            Kullanıcı avatarı
            Equalero
            Labirent Rehberi
            Labirent Rehberi
            Sunucu: Eminönü
            Lonca: Gusion MLBB GLOBAL,TR 1
            İletişim:

Mesaj gönderen Equalero »

Göster
            4thEspada yazdı: 22 May 2021 12:57
            Equalero yazdı: 22 May 2021 10:16

kardeşim bu forumda seni anlayamıyorum bak sana açık açık anlatayım çünkü bilmiyorsun. Bilgin yok.

Envai çeşit kombinasyon;

Dalton conk
            dalton dışşehir
            dalton cam
            dalton umut dergisi
            dalton derviş hasan
            dalton folklor
            dalton beygir

magnezyum conk
            magnezyum dışşehir
            magnezyum cam
            magnezyum umut
            magnezyum derviş
            magnezyum folklor
            magnezyum beygir

kristal conk
            kristal dışşehir
            kristal cam
            kristal umut
            kristal derviş
            kristal folklor
            kristal beygir

tesla conk
            tesla dışşehir
            tesla cam
            tesla umut
            tesla derviş
            tesla folklor
            tesla beygir

güldikeni conk
            güldikeni dışşehir
            güldikeni cam
            güldikeni umut
            güldikeni derviş
            güldikeni folklor
            güldikeni beygir

ok ucuları,almanları geçiyorum. Envai çeşit eşyalarla üstmüzü donatabiliriz karşıdakinin hangi efsunu taktığı bizim için çok çok önemli eğer saldırısı yüksekse savunma, Hasar buzu yüksekse direnç buz, Asiti çoksa cam giyebiliriz yani kombinasyonlar bitmiyor.

Şimdi seviye 39 üzerim kristal conk. Yanımda 4 savaşçı herkes zengin değil,herkeste item yok, herkes aynı değil. Bir savaşçıya 4 dikkat dağıtma atılabilen zamanlar. Şimdi bu 4 savaşçının 2 sini kesebiliyorum neden? Çünkü benim eşyalarım onda yok. Çünkü ben onun,o senin kopyan değil.

ya bilmiyorsun konuşuyorsun işte ya seni kaale almam. Bilmeyen adam fikir sürmesin öne,varsa bilgisi olan yazsın. Kimlere yazıyoruz.

E zaten senin bahsettiğin konu Çemberlitaş zamanında bitti ondan şikayetçi olunduğu için Çemberlitaş dan sonrası bahsediyorum bı revizyon yapıldı şuan denge
            Mükemmel sınıflar arası

Büyücüde 4 farkı çeşit yolumuz var
            22 tane tılsım var farklı farklı kombinasyon demek

Savaşçı maximum hasarda takılı kaldı
            Ama tank metasi geldi tank oynamak da defansif 2.3 takilmakda çok zevkli

Şifacı desen her kulvarda rahatça oyna heryere herzaman şifacı lazım savaşçı kesemiyor büyücü cemberci zor ihitmallerle belki tam emin değilim o konuda bazen asit zehir keser bazen kuruna girersin çembere oturursun orasını bilemem ..

Ne bekliyorsunuz anlamadım bu oyun sadece 1 vs 1de baz alinacak benim Tesla conk itemim varmış beni 4 kişi kesemezmis farklı mantık

Bende full Afrika giyerim 78 bin can beni 4 savaşçı kesemez o konuyu gelirsen

Denge muazzam bence şuan
            Champion Class

KaiHavertz VanessaIves BLackBeauty