Halley , Oğuz Kağan , Cilveli Set İstatistikleri

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
dedee66
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Re: Halley , Oğuz Kağan , Cilveli Set İstatistikleri

Mesaj gönderen dedee66 »

heiseb yazdı: 04 Ağu 2018 20:18
dedee66 yazdı: 04 Ağu 2018 20:11

satırlar güzelmiş ama parlaması değişik olsa daha iyi olurdu balyoz ile aynı olması biraz saçma olmuş
sonradan fark ettim bunların hepsi eski parlamalar hiç yeni parlama gelmedi mi ? oha ya hazıra konmuşlar direk neden böyle bir şey yapmışlar yenileri gelse en azından biraz bakış değişikliği olurdu
ve 59 level ile 49 levelin aynı olması cidden saçma bari beyaz duman parlamasını koysaydınız hangi Tür silahı parlatınca oluyordu unuttum ama beyaz duman çok güzeldi bari onu yapsaydılar
silahların parlaması yok, efsunların parlaması var. max hasarların hepsi aynı parlıyor. nasıl urban itemle yücelen itemin parlaması aynıysa yeşilmen itemin de aynı. bir mantıksızlık yok.

beyaz duman diyerek de galiba zırhı kastettin. karaköyde zırh efsunu olmadığı için öyle bir parlamanın olmayacağını düşünüyorum.
demek istediğim bunlar çok eski yapılmış parlama dostum yenilerini çıkarta bilirlerdi neden bıçak sırtı ile balyoz farklı mesela ikisde Max hasarı veriyor bunlarada değişik gelmesi gerekiyordu çünkü 59 level büyük ihtimal bilmiyorum ama normalde yeni çıkan silahlara ve efsunlara yeni parlama yapıyorlardı
en azından değişiklik oluyordu yani
Resim

3B Modelleme ve Programcılık

3B Tasarım çalışmalarım:
viewtopic.php?t=170996
heiseb
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen heiseb »

dedee66 yazdı: 04 Ağu 2018 20:21
demek istediğim bunlar çok eski yapılmış parlama dostum yenilerini çıkarta bilirlerdi neden bıçak sırtı ile balyoz farklı mesela ikisde Max hasarı veriyor bunlarada değişik gelmesi gerekiyordu çünkü 59 level büyük ihtimal bilmiyorum ama normalde yeni çıkan silahlara ve efsunlara yeni parlama yapıyorlardı
bıçak sırtı dediğin şey bir şaheserdi. sadece max hasarı parlatmıyordun, saldırıyı ve kritik vuruşu da parlatıyordun. şu anki oğuz kılıçla da bıçak sırtının parlaması aynı.
Kullanıcı avatarı
dedee66
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Mesaj gönderen dedee66 »

heiseb yazdı: 04 Ağu 2018 20:18
dedee66 yazdı: 04 Ağu 2018 20:11

satırlar güzelmiş ama parlaması değişik olsa daha iyi olurdu balyoz ile aynı olması biraz saçma olmuş
sonradan fark ettim bunların hepsi eski parlamalar hiç yeni parlama gelmedi mi ? oha ya hazıra konmuşlar direk neden böyle bir şey yapmışlar yenileri gelse en azından biraz bakış değişikliği olurdu
ve 59 level ile 49 levelin aynı olması cidden saçma bari beyaz duman parlamasını koysaydınız hangi Tür silahı parlatınca oluyordu unuttum ama beyaz duman çok güzeldi bari onu yapsaydılar
silahların parlaması yok, efsunların parlaması var. max hasarların hepsi aynı parlıyor. nasıl urban itemle yücelen itemin parlaması aynıysa yeşilmen itemin de aynı. bir mantıksızlık yok.

beyaz duman diyerek de galiba zırhı kastettin. karaköyde zırh efsunu olmadığı için öyle bir parlamanın olmayacağını düşünüyorum.
Demek istediğim buydu

Resim

latif mesela en güzel parlayan silahlardan birisi benim için ve parlamasını çok belle ediyor çar hareket ediyorken çok güzel gözüküyor bu tür bir parlama yapsala daha iyi olurdu veyada yukardaki Duman türünden o Duman cidden çok güzel duruyor arkadaşımda vardı balyoza çok yakışıyordu

Resim
Resim

3B Tasarım çalışmalarım:
viewtopic.php?t=170996
Kullanıcı avatarı
dedee66
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Mesaj gönderen dedee66 »

heiseb yazdı: 04 Ağu 2018 20:26
dedee66 yazdı: 04 Ağu 2018 20:21
bıçak sırtı dediğin şey bir şaheserdi. sadece max hasarı parlatmıyordun, saldırıyı ve kritik vuruşu da parlatıyordun. şu anki oğuz kılıçla da bıçak sırtının parlaması aynı.
değişik tarz her zaman iyidir 49 level ile 59 level asanın değişik parlamaları olması taraftarıyım ben sen o tür seve bilirsin ama bana saçma geliyor sonuçtu o silah ondan daha yüksek level ona özgü bir parlama yapılması lazım
Resim

3B Tasarım çalışmalarım:
viewtopic.php?t=170996
Kullanıcı avatarı
Parlementxx
Bab-ı Ali Muhafızı
Bab-ı Ali Muhafızı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Parlementxx »

Bir guncel yapalim
Resim
Kullanıcı avatarı
Markzuncher
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Markzuncher »

Parlementxx yazdı: 07 Ağu 2018 16:00 Bir guncel yapalim
Bu kadar tılsım , item , zırh , asa ne ayak hacı dayı
Kullanıcı avatarı
Parlementxx
Bab-ı Ali Muhafızı
Bab-ı Ali Muhafızı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Parlementxx »

Markzuncher yazdı: 07 Ağu 2018 16:02
Parlementxx yazdı: 07 Ağu 2018 16:00 Bir guncel yapalim
Bu kadar tılsım , item , zırh , asa ne ayak hacı dayı
Birlikten dogan kuvvet diyelim.
Resim
Kullanıcı avatarı
Materyalist
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen Materyalist »

Parlamayı biraz kıssalar yada biz kızsal iyi olurdu oyun kaldırmıyor çünkü ayrıca eşyanın görünüşü tam belli olmuyor tutamaç yerinin yanması olmamış mesela neyse en son konuşulacak şeyler bunlar.
Oyunda farklı sunucularda adımı kullanan 2 karakter var ve 2'side değilim.
Bu karakterlerin neden ve niçin adıma hesap açtığını bilmiyorum bilginize.