OYUNU TAKİP ETMEYİP ..

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
ILeTyouRI
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

OYUNU TAKİP ETMEYİP ..

Mesaj gönderen ILeTyouRI »

OYUNU TAKİP ETMEYİP YADA OYNAMADAN FORUMDA VAKİT GEÇİREN VARMI ? ( HALA İÇİMDE OLAN İSTANBUL KIYAMET VAKTİ SEVGİSİ HİÇ Bİ OYUNDA YOK )
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Re: OYUNU TAKİP ETMEYİP ..

Mesaj gönderen BayTerapi »

Eklenti gelmesine rağmen ve uzun bir süre gelmeyeceğini bildiğine rağmen, foruma girip ''Belki bir havadis olmuştur'' edasıyla.
kedi
Kullanıcı avatarı
yeCs
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Tantuni

Mesaj gönderen yeCs »

ILeTyouRI yazdı: 31 Tem 2018 18:53 OYUNU TAKİP ETMEYİP YADA OYNAMADAN FORUMDA VAKİT GEÇİREN VARMI ? ( HALA İÇİMDE OLAN İSTANBUL KIYAMET VAKTİ SEVGİSİ HİÇ Bİ OYUNDA YOK )
forumdaki adamların birçoğu zaten oyunu oynamıyor :D Ben de senin gibiydim. Eğer içindeki İKV sevgisini öldürmek istiyorsan şu aralar oyunu oynamanı tavsiye ederim :D Kesinlikle yönetim ekibinden oyunculara her biri bu işin piri :D İnsanın İKV sevgisini öldürüyorlar :D
Resim
Kullanıcı avatarı
Thedifferince
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Thedifferince »

Oyunu oynamıyorum,forumda takılıyorum.
Forumu da bırakmak istersem 1 hafta aralıksız oyuna girerek forumuda bırakabilirim...
Resim
Kullanıcı avatarı
dedee66
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen dedee66 »

2010 yılından beri foruma üyeyim 2 hesabım kapandı 2016'da oyunu tamamen bıraktım 3 çarı sattım ve yönetimin 2 yıldır oyuncuların beklentisini karşılaya bileceği bir eklenti bekliyorum Forumda
Resim

3B Modelleme ve Programcılık

3B Tasarım çalışmalarım:
viewtopic.php?t=170996
Kullanıcı avatarı
Whoods
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Lonca: Evli Mutlu Çocuklu

Mesaj gönderen Whoods »

:unamused:
ILeTyouRI yazdı: 31 Tem 2018 18:53 OYUNU TAKİP ETMEYİP YADA OYNAMADAN FORUMDA VAKİT GEÇİREN VARMI ? ( HALA İÇİMDE OLAN İSTANBUL KIYAMET VAKTİ SEVGİSİ HİÇ Bİ OYUNDA YOK )
Ayda bir defa sadece 10 dakika oyuna girmek oyunu bırakmaktan sayılıyorsa güncellemenin hemen ardından oyunu bıraktım fakat içimdeki ikv sevgisinde gram azalma olmadı dile kolay 11 seneden fazla yedi ömrümden. Fakat hiçbir güncellemede oyundan böylesine soğumamıştım. gel görki 5 sene yatan yöneticilerimiz koca bir genişleme pakedini 5 aya sığdırınca çıkan sonuç ortada kısaca karaköy gelmiş geçmiş en berbat genişleme paketidir ve beni de çoğunlukta olduğu gibi oyundan soğuttu ama o sevgide bir nebze azalma olmadı oyuna girmesemde formun sıkı takipçilerindenim.
Kullanıcı avatarı
benibanladilar
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen benibanladilar »

Yıllar önce bıraktım, arada girip vs atıyordum meteorda. Açık beta gelince tekrar başladım. Karaköyü şöyle bir günde her yerini görünce olayı anladım. Açık beta kapanana kadar vs attım milletle :D Beta bitincede ikv yi tekrar bıraktım. :(. Meteorda vs de kalmadı. Artık vs atmayada girmiyorum. Sobee sağolsun.
Kullanıcı avatarı
ClaireRedfield
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Mesaj gönderen ClaireRedfield »

Sancak sunucusunda çarımı açtım. Ara ara girip 2 maden toplayıp, 2 böcek öldürüp çıkıyorum. Forumu takipteyim. Yapacak bir şey yok. Canım sıkılıyor. :thinking_face:
Kullanıcı avatarı
maRbLey
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen maRbLey »

Mesela ben.
29 lv yada 39 49 artık bi eskiye dönüş sunucusu vs. açarlarsa kesinlikle dönerim. Allah için çok özledim oyunu ama şimdiki halini değil.
Ray malifalitiko
Kullanıcı avatarı
jerrymaquire
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Sancak
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen jerrymaquire »

maRbLey yazdı: 01 Ağu 2018 00:42 Mesela ben.
29 lv yada 39 49 artık bi eskiye dönüş sunucusu vs. açarlarsa kesinlikle dönerim. Allah için çok özledim oyunu ama şimdiki halini değil.
Bende özledim, kesinlikle dönerim. :blush:
Kaybedecek bir şeyinin kalmaması, özgürlük galiba.