Eski sözler

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
SalurBeyi
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Dostlar Kıraathanesi

Re: Eski sözler

Mesaj gönderen SalurBeyi »

Komutan'ın yukarısında kurt adam keserken ''Canı 30 oldu, hadi bastırın bastırın.'' diye yazdığımı hatırlıyorum. Cidden elde işportadan alınmış satırlarla, yeşil baltalarla, hızarlarla dalıyorduk. Abi cidden özledim o günleri ya. O dönemleri hatırlayınca o dönemin kokusunu hissediyorum garip bir şekilde.
ölüm tatlı bir hayal oldu artık
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Mesaj gönderen BayTerapi »

SalurBeyi yazdı: 26 Tem 2018 18:43 Komutan'ın yukarısında kurt adam keserken ''Canı 30 oldu, hadi bastırın bastırın.'' diye yazdığımı hatırlıyorum. Cidden elde işportadan alınmış satırlarla, yeşil baltalarla, hızarlarla dalıyorduk. Abi cidden özledim o günleri ya. O dönemleri hatırlayınca o dönemin kokusunu hissediyorum garip bir şekilde.
Eski oyuncuların hepsi o kokuyu alıyor merak etme, buna bende dahilim. 😁
kedi
Kullanıcı avatarı
Thedifferince
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Thedifferince »

mstfmrt yazdı: 26 Tem 2018 17:28 Spoiler Alert - bunlar acıtabilir

Gizlenmiş İçerikGöster
Olgunn ceket alınır
Karakürk'e yardım
Meteor girişte arz var
Kenana şifacı gelinir
centsiz tazısız junona son y2
kenana son şalterci, nefes alsın yeter

OTURAMADIM…
Resim
Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders Of Anatolia
İletişim:

Mesaj gönderen FiratCakiroglu »

SalurBeyi yazdı: 26 Tem 2018 18:43 Komutan'ın yukarısında kurt adam keserken ''Canı 30 oldu, hadi bastırın bastırın.'' diye yazdığımı hatırlıyorum. Cidden elde işportadan alınmış satırlarla, yeşil baltalarla, hızarlarla dalıyorduk. Abi cidden özledim o günleri ya. O dönemleri hatırlayınca o dönemin kokusunu hissediyorum garip bir şekilde.
O dönemlere yetişemedim ama işporta kıyafetleri uzun süre takılmışlığım oldu 39 seviye zamanları. Dilek'teki Horoz Gagası Zırh'ı satın alacak kadar muhtaç olduğumu hatırlarım. Hey gidi hey....
Göster
Resim
Resim
Resim
Resim
ıTANRIKUTLUGı & ıTENGRİKUTLUGı
Kullanıcı avatarı
yun1010
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Ancient Legends
İletişim:

Mesaj gönderen yun1010 »

Bozma kaçırırsam bidaha almayın beni (kaçırdı)
------------------------------------------Ancient Legends Lonca Lideri-----------------------------------------
Youtube Kanalım: https://www.youtube.com/watch?v=v_G6kEwdzfI
Kullanıcı avatarı
mstfmrt
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Mesaj gönderen mstfmrt »

"Evet dostum anıları kaydeden bu makine böyle çalışır. mesajları üçer saniye arayla okuyup gaffarı gözünde canlandırdığında o keyif dolu anları tekrar tekrar yaşayabilirsin."

-kaos 10 sn
-bozzz
-kutupppp
-helal beee
-herkes konsa
-tank hs
-dur abanma abanma
-abanma dedik işte öldün
-iksir kalmadı ya
-heheheh bak trans asa geliyor
-elinize sağlık beyler
-xxx çantadan aldı: [Madalya]
Kullanıcı avatarı
CHAPPIE
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Lonca: Winter Is Coming
İletişim:

Mesaj gönderen CHAPPIE »

”bana hs ver bitirecem.”( ya hs atılmadı ya da bitiremedi)
“Bomba nerden gördü ya?”(bilerek bombanın çok olduğu yerden geçti)
(Çırağı kesecekken kazayla zihin atar)” kim zihinledi bunu?”
Kullanıcı avatarı
MaHKuMII
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi
Sunucu: Tılsım
Lonca: A. H. H
İletişim:

Mesaj gönderen MaHKuMII »

Tepegözu duvara sıkıştırın laan ( 11 yıl önce vayy be )
Kullanıcı avatarı
ClaireRedfield
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Mesaj gönderen ClaireRedfield »

"Kripraz alınır 1 milyon vereceğim. Yok mu satannn?" O dönemde kimsede para yoktur. Birer adet maden vardır. Etrafında adam boldur. Vakit tutarlar. Vakti gelene kadar; "Bunu da sen al, sonrakini ben alırım." derler. Hakkını bir sonraki el kullanan nefer pattanak kriprazı çeker. "Oha ya hepte sana çıkıyor. Saati falan mı var bunun söyle de bizde çekelim." Çeken kişi; "Yok be olm. Şansa çıkıyor. Belli bir süresi falan yok yani." deyip olayı geçiştirirdi. Max savaşçılar "Meteor" itemleri dizmenin peşinde iken, büyücülerde ""Selim Bey" alınır uygun fiyattan." şeklinde naralar atardı. Islık Çalan, Anka, İnat Kıran kara borsa idi o yıllarda. Piliyi kesebilen şanslı, kesemeyen ise bunalımdaydı. Fiyatlar 500-600 bini bulurdu. Millet para kasma telaşından saatlerin nasıl geçtiğini anlamaz, kafelerin kapanma saatleri geldiğinde; "Tamam abi şu çantayı doldurayım hemen çıkıyorum." sesleri kafelerden sokaklara, caddeler doğru yankılanırdı. Açık Pembe Ametist (APA) içinde kripraz madeni gibi başına üşüşürdük. Kim kaparsa onundur mantığı ile farelerin sağ tuşlarını adeta yalama yapardık. :relieved: Yarım yamalak üstlerle "ws" atmaya çalışırdık. Nadide madenine ws atmaya çalışanlar, bankanın ve caminin önünde renkli görüntülere sanhe olurdu. "Örs parası verecek yok mu? Para kastığımda vereceğim söz." denilirdi ama hiçbir zaman o örs paraları geri ödenmezdi. :relieved: İksirler bölüşülürdü, görevi olan hemen hemen yok gibiydi. Oyunda her köşe başında oturulur, koyu sohbetler yapılırdı. İlginç olan şeylerden biriside, dönemin çöp diye tabir edilen madeni "Menekşe Elmas" idi. Kıytırık saflara menekşe elmas takaslanmak istenir, komik durumlar ortaya çıkardı. :relieved: Randevular ya Jandarma Ali'nin orada, ya balıkçıda yada komutanda ayarlanırdı. Bu randevular çoğunlukla ws üzerine yapılırdı. Bazende alış-veriş için de yapılırdı. Randevuya gelmeyen yada geç kalanlara ise bölgeden; "Ne oldu korktun dimi? Adamsan gelirsin." gibi cümleler yazılır, karşı tarafın plusı yoksa cevap veremezdi. :relieved: Her ne olursa olsun, sevgi, saygı ve dostluk kazanırdı...
Kullanıcı avatarı
jerrymaquire
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen jerrymaquire »

Junona 2 ejder 2 tank
Kaybedecek bir şeyinin kalmaması, özgürlük galiba.