Son Yapılan Mini Fan Art ve Diğerleri

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
karanlikprens
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: I Ergenekon I

Re: Son Yapılan Mini Fan Art ve Diğerleri

Mesaj gönderen karanlikprens »

yeCs yazdı: 25 Tem 2018 14:41
karanlikprens yazdı: 25 Tem 2018 14:07
yeCs yazdı: 25 Tem 2018 13:07 Yönetim ekibi olarak neden torpil yapılsın ki :D Adamlar zaten oyunda herhangi bir insana herhangi bir item vermek istediklerinde sorgusuz sualsiz çantasına bırakırlar itemi :D yani 10 saniyelik iş onlar için. Sonuçlara bakınca da sadece birinci ile ikinci yer değişmeliydi bence. Ha sonuç olarak ikincilik ödülü de daha iyi bence :D Epeni piyasası 2t , Halley asanın üretimi yaklaşık 3t .. Hak yerini bulmuş yani :D
Sen futbolda şikeyi oynanmadan yapıldığını gördün mü? Oynanırken bir şeyler yapılır. Arkadaşım yazımı tekrar oku hak yerini bulmuş bulmamış demiyorum. Düşüncem o yönde, sen katılmaya bilirsin ama yarışmalarda bahsettiğim şeyler neden uygulanmıyor? Yine söylerim yine söylerim torpil yapıldığı kanaatindeyim!Görselleri çizimleri değerlendiren juriyi tanıyor musun? Çekilişlerin nasıl yapıldığını biliyor musun? 4 gün uğraştığıma yanıyorum. Benim ki dijital çizimdi tamam diğer arkadaşların ki daha çok beğenilmiş olabilir, ama görsel kategori nerede mesela?Arkadaş çok güzel yere parmak basmış. Hiç bir görsele ödül vermeyeceksin neden yarışmayı iki ana dala bölüyorsun. Yukarıda arkadaş da ondan bahsetmiş. Kendileri çalıp kendileri oynuyorlar. Sizler yarışmalara, etkinliklere katılmaya devam edebilirsiniz ben katılmayacağım...
Kardeşim sen olayı çok yanlış anlamışsın. Futbolla şu oyunun uzaktan yakından alakası yok. Mesela futbolda " Dur şu GS nin puanına 10 puan ekleyem , nolcak #@!? " diyemezsin. Çünkü milyonlarca insan bunu takip ediyor. Tüm takipçiler bunu anlar. Değeri düşer. Ancak atıyorum sen Nihat Özpay ı tanısan , o da senin çantana Halley Asa koysa kimsenin ruhu duymaz , kimse bilmez. Yani demem o ki yönetim ekibi neden yarışmalarda tanıdığı insanlara torpil yapsınlar ? Zaten herhangi bir şey vermek istese kimsenin ruhu duymadan verir :D

Ya arkadaş senden başka bu kadar boş konuşan yok bu formda? Her konuya birşey yazıyosun gerekli gereksiz. Konuyu bari saptırma. Sen hiç şike duymadın mı nasıl yapılır bilmiyor musun? İtalyan ligi ve Türkiye’de 80 leri bi araştır istersen. İşi gücü bıraktık sana bunu mu anlatacağız. Hayret birşeysin ya.
KaRa~KaRaBeLa~KaRaBüYüCü~KaRaŞiFa~ÇıLGıNTüRK~BLaCKTRoUBLe~İhSaN®

Resim

TÜRK sesinin geldiği, TÜRK yüreğinin çarptığı her yer bizim toprağımızdır… C★ {-ERGENEKON-} C★
Elwing

Re: Son Yapılan Mini Fan Art ve Diğerleri

Mesaj gönderen Elwing »

Selam arkadaşlar,
Fan Art, Sizden Gelenler, Caps&Gif gibi özellikle görsel olarak katılım sağlanan yarışmalarda Juri ekibinin, Developerlar, Game Master ve Etkinlik Ekibinden oluştuğunu daha önce bir çok konuda belirttik. Game Master ve Etkinlik ekibindeki juri üyelerimiz toplamda 6 kişiden oluşuyor ve hepsine forum üzerinden zaten aşinasınız.

Özellikle ödülü oldukça kıymetli olan Mini Fan Art gibi etkinliklerde ise developerların seçimleri öncelikli olarak değerlendirilir.

Yarışmamızda en beğenilen 3 esere ödül vermemize rağmen, 2 arkadaşımızında çalışmaları beğenilmiş ve mansiyon eser seçilerek ufakta olsa ödül verilmiştir. Elbette ki katılan tüm arkadaşlarımızın eserlerinde verilen bir emek var, katılım gösteren tüm arkadaşlarımız da eserinin seçilmesini umarak yarışmaya katılıyor lakin yarışma formatına göre herkese ödül vermemiz mümkün değil.

Neredeyse her ay düzenlediğimiz forum yarışmalarının amacı hem eğlenmek hem de camiamızın yetenekli ellerine ufak tefek ödüller sunmaktır. Yukarıda ki bazı arkadaşların belirttiği gibi torpil, adam seçme, yakınlara ödül verme gibi bir amaç bulunsaydı Görsel kategorisinde de ödül vermemiz kaçınılmaz olurdu. Ayrıca 2 üst paragrafta da belirttiğim gibi fan art yarışmalarında developer seçimlerinin öncelikli olduğunu da tekrar hatırlatayım.

Görsel kategorisinde eser seçilememesine gelirsek; 3 adet eser seçilebilirdi, lakin verilen ödüller de göz önüne alındığında sadece efekt verilmiş ekran görüntüleri yerine daha yaratıcı, bir konusu, hikayesi veya uygun bir mizahı olan görselleri görmeyi tercih ediyoruz.

Açıklamamın yeterli olduğunu düşünüyorum ve konunun daha fazla amacı dışına çıkmaması için kilitliyorum.
Kilitli