NPC ' DE MİKROÇİP , SENTETİK İPEK VE SAF MADENLERİN SATILMASI

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
yeCs
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Tantuni

NPC ' DE MİKROÇİP , SENTETİK İPEK VE SAF MADENLERİN SATILMASI

Mesaj gönderen yeCs »

Bence akçe karşılığında satılması gerek. İsteyen BOSS keserek düşürsün ,isteyen parası ile alsın. İşi gücü olup , zamanı olmayan insanların da düşünülmesi gerek. Bu oyunda şu an anca işsiz insanlar üstlerini dizerler. Günde 1 2 saat oyunda vakit geçirerek seti tamamlamak imkansız. Ancak akçe ile itemlerimizi tamamlasak insanlar direkt klan savaşlarına yönelse oyun canlanır. Devlet bile bedelli askerlik çıkarıyor. İKV yönetimi de " bedelli item " yasasını çıkarmalı.

Mikroçip 995 akçe
Sentetik İpek 995 akçe
Painite 595 akçe
Erbium 595 akçe
İstanbul Kardeleni 595 Akçe
Yittrium 195 akçe
Taaf 195 Akçe
Sevgi Çiçeği 195 Akçe
Buji 195 Akçe
Kara Barut 195 Akçe

Şeklinde bir fiyatlandırma olması gerek. Hem yönetim kazanır hem oyuncular . Çoğu oyunda bu sistem var. Mesela eski İKV yönetiminin yaptığı Zula oyununda parayı basan en iyi silahları alıyor. En iyi silah bir miktar avantaj sağlıyor. İKV de de oyunu çok iyi oynayan Ensari setli bir büyücü , orta seviyede oynayan Halley setli büyücüyü kesebilir.
Resim
Kullanıcı avatarı
Markzuncher
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Re: NPC ' DE MİKROÇİP , SENTETİK İPEK VE SAF MADENLERİN SATILMASI

Mesaj gönderen Markzuncher »

Zaten oyun paraya dökülmüş durumda sende elinde çakmakla benzin istasyonuna doğru gidelim diyorsun
Kullanıcı avatarı
Karkaroff
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Durmstrang Enstitüsü

Mesaj gönderen Karkaroff »

Bro sen akşama kadar oyunu yerden yere vurup yetti artık bırakıyorum bu oyunu diyip 80 lira verip aldığın maden artırıcılara isyan ettikten sonra akşama kadar forumdan çıkmayan yeCs değil misin? Bağımlılığın bu kadarı.Umarım bırakabilirsin.He bırakamıyorsan eğer akşama kadar hem oynayıp hem sallama.
K A R K A R O F F
Kullanıcı avatarı
yeCs
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen yeCs »

Karkaroff yazdı: 23 Tem 2018 15:01 Bro sen akşama kadar oyunu yerden yere vurup yetti artık bırakıyorum bu oyunu diyip 80 lira verip aldığın maden artırıcılara isyan ettikten sonra akşama kadar forumdan çıkmayan yeCs değil misin? Bağımlılığın bu kadarı.Umarım bırakabilirsin.He bırakamıyorsan eğer akşama kadar hem oynayıp hem sallama.
Oyunu bıraktım kardo , foruma da 2 günde 1 giriyorum , malum bağımlılık dediğin şey adamın yakasını hemen bırakmıyor :D Takılıyoruz burda :D Sen de maşallah sen de hiç bi konu kaçırmıyorsun :D
Resim
Kullanıcı avatarı
xReNaRDox
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Sancak
Lonca: T C

Mesaj gönderen xReNaRDox »

Arkadaşlar azminize hayranım, şu forumda önerilen bir tane şey yapıldımı hala forumda öneri sunup duruyorsunuz ':). Kişisel fikrimi söyleyecek olursam güzel olmazdı yapılsaydı.
Resim
Benim naçiz vucudum elbet bir gün toprak olacaktır, ancak TÜRKİYE CUMHURİYETİ ilelebet payidar kalacaktır.
K.ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
ClaireRedfield
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Mesaj gönderen ClaireRedfield »

İtem satışı yapılsa da insanları hiç uğraştırmasalar.
Kullanıcı avatarı
Nedenben
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü
Sunucu: Tılsım
Lonca: HUN
İletişim:

Mesaj gönderen Nedenben »

arkadas sabancının damadı galıba :thinking_face:
Resim
Kullanıcı avatarı
yeCs
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen yeCs »

Nedenben yazdı: 24 Tem 2018 04:02 arkadas sabancının damadı galıba :thinking_face:
Aga nasıl bir yokluk içindesin merak ettim :D 300 lira verebilmek için sabancının damadı olmaya gerek yok. Asgari ücret 1603 lira zaten :D Herhangi bir lokantaya gitsen , günlük ortalama 100 lira veriyorlar. ( 12 saat çalışmaya ) . 3 gün garsonluk yapsan bi asa + zırh üretirsin dediğim fiyatlar olsa :D Ama oyunda öyle mi , iyi bir ekiple en az 1 ayını vermek zorundasın ki asa + zırh üretesin. 27 gün cebinde kalmış olur :D
Resim
Kullanıcı avatarı
IIxAReNAxII
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen IIxAReNAxII »

yeCs yazdı: 23 Tem 2018 14:53 Bence akçe karşılığında satılması gerek. İsteyen BOSS keserek düşürsün ,isteyen parası ile alsın. İşi gücü olup , zamanı olmayan insanların da düşünülmesi gerek. Bu oyunda şu an anca işsiz insanlar üstlerini dizerler. Günde 1 2 saat oyunda vakit geçirerek seti tamamlamak imkansız. Ancak akçe ile itemlerimizi tamamlasak insanlar direkt klan savaşlarına yönelse oyun canlanır. Devlet bile bedelli askerlik çıkarıyor. İKV yönetimi de " bedelli item " yasasını çıkarmalı.

Mikroçip 995 akçe
Sentetik İpek 995 akçe
Painite 595 akçe
Erbium 595 akçe
İstanbul Kardeleni 595 Akçe
Yittrium 195 akçe
Taaf 195 Akçe
Sevgi Çiçeği 195 Akçe
Buji 195 Akçe
Kara Barut 195 Akçe

Şeklinde bir fiyatlandırma olması gerek. Hem yönetim kazanır hem oyuncular . Çoğu oyunda bu sistem var. Mesela eski İKV yönetiminin yaptığı Zula oyununda parayı basan en iyi silahları alıyor. En iyi silah bir miktar avantaj sağlıyor. İKV de de oyunu çok iyi oynayan Ensari setli bir büyücü , orta seviyede oynayan Halley setli büyücüyü kesebilir.

Kardeşim bence hiç uğraşmayalım direk asa ve zırhları dükkanda satsınlar. Nasıl bir boş vakitse hiç üşenmeden bunları yazmışsın valla helal olsun :') :')
Resim

"Sisli ve yağmurlu bir havada geldiler, yüzleri maskeliydi... Bizim için savaştılar... Sonradan öğrendik ki hayatımızı kurtaran bu esrarengiz adamlar ARENA ' larmış..!"

-Agah Bey (1957)-
Kullanıcı avatarı
Nedenben
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü
Sunucu: Tılsım
Lonca: HUN
İletişim:

Mesaj gönderen Nedenben »

yeCs yazdı: 24 Tem 2018 12:54
Nedenben yazdı: 24 Tem 2018 04:02 arkadas sabancının damadı galıba :thinking_face:
Aga nasıl bir yokluk içindesin merak ettim :D 300 lira verebilmek için sabancının damadı olmaya gerek yok. Asgari ücret 1603 lira zaten :D Herhangi bir lokantaya gitsen , günlük ortalama 100 lira veriyorlar. ( 12 saat çalışmaya ) . 3 gün garsonluk yapsan bi asa + zırh üretirsin dediğim fiyatlar olsa :D Ama oyunda öyle mi , iyi bir ekiple en az 1 ayını vermek zorundasın ki asa + zırh üretesin. 27 gün cebinde kalmış olur :D
yoklukla ne alaka acıklamanı isterim ?? oyun içinde herbişeye gerçek para vericeksek nerde kaldı zevkim ?? sadece hayali ve gerçekciliği olmayan internet ortamındaki bir oyun için devamlı para harcadıkdan sonra o oyunun yeni bir oyuncu için bireyselliği nerde?? . bana sorucak olursan o 3 gunun parasını yakın cevreme aileme yada dostlarıma harcarım en azından faydalı bir iş yapmış olurum . ayrıca oyuna aylık plus paketi harıc para yatırmadan 2 maresal car ve suan yeni ıtemlerın % 90 nını elde etmiş durumdayım neden para harcayım onuda anlamıs degılım .. son olarak eklemek istiyorum 3 gun boyunca sadece bi ıkv ıcın çalışıcam ve kazandıgım parayı gelip buraya yatırıcam gerçekten muthış zeka bravo ! >:)
Resim