Vizyon

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
mirkan1453
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Lotus

Vizyon

Mesaj gönderen mirkan1453 »

İçerlendim yazıyorum, alakasız olduğunun da farkındayım adamlar oyun yazıyor haftalık etkinliklerinde 500.000 $ para dağıtıyor, biz 5 cinbull iksir veriyoruz oyun türleri farklı kitlesi farklı lakin ikv 11 yıllık oyun diğer oyun çıkalı 1 sene olmadı vizyon çok önemli bir şey onu anladım etikete bakınca dünyanın en büyük telekomünikasyon şirketlerinden birisinin oyun geliştirme departmanı... gerçekten üzülüyorum :relieved:
Resim
Kullanıcı avatarı
yun1010
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Ancient Legends
İletişim:

Re: Vizyon

Mesaj gönderen yun1010 »

Başka oyunlar: az kar, çok iş
İkv: çok kar, çok kar ve daha çok kar
------------------------------------------Ancient Legends Lonca Lideri-----------------------------------------
Youtube Kanalım: https://www.youtube.com/watch?v=v_G6kEwdzfI
Kullanıcı avatarı
Nixita
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Sancak
Lonca: PersPektiF
İletişim:

Mesaj gönderen Nixita »

yerinde bir tespit ek olarak az iş hatta hiç bir iş yapmama gibi bir özelliğide mevcut...
yun1010 yazdı: 21 Tem 2018 23:28 Başka oyunlar: az kar, çok iş
Resim
Nefes almak değil nefes olmak mesele ( Nefesim olur musun? )
Kullanıcı avatarı
yeCs
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Tantuni

Mesaj gönderen yeCs »

Diğer oyunların kazancı İKV'ye göre çok fazla. Bu oyun gerçekten oyun dünyasına göre çok ucuz. Gameforge'nin Web Tabanlı bir oyununa yeni server açıldığı an 2 bin TL'lik taş alan doktor gördü bu gözler :D Ardından 2 bin TL para mı lan it diyerek çok daha fazla miktarda para yatıran abiler oldu. :D İKV yönetiminden para dağıtmasını beklemek haksızlık olur ancak etkinliklerde verilen ödüllerin artması gerek. Mesela 2 haftada 1 Şahaser Asa veya Zırh'ın verildiği etkinlikler olmalı. İnsanlar üstünü dizsin ki oyunun asıl eğlenceli kısmına geçiş yapabilelim. Oyun PVP ile güzel. İşçi gibi her sabah kalkıp günde 12+ saat maden çekmek zorunda kalınca insanlar oyunu bırakıyor. (Şekil A : Ben :D)

Keşke set dizmek 1 haftamızı alsa da her oyuncu her kombinasyonla PVP arenasına çıkabilse :D Mesela şifacıda Attalus(Zehir) set ile oynamak içimde kaldı :D Büyücü de Ateş seti ile oynamak isterdim.. :D Ara ara Savaşçı oynayası geliyor insanın falan :D Ama şimdi oturup mantıklı düşününce bu setleri dizebilmek günde 6 saat maden toplasam benim 6 ayımı ve 500 liramı bu oyuna vermem gerek , hadi para önemli değil verilir de zaman çok önemli bi şey ya :D 6 ayımı adeta bir emekçi gibi maden başında geçirme fikri korkunçç :D Eğer bir düzenleme gelir ve kolay kolay bu setleri dizebilirsek eminim ki oyuncu sayısında büyük artış olacaktır :D Ama tavsiyede bulunmaktan usandım artık :D
Resim
Kullanıcı avatarı
Markzuncher
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Markzuncher »

Çogu kez açılan bu konulardan bir sonuç elde edilmiyor
Kullanıcı avatarı
mirkan1453
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Meran
Lonca: Lotus

Mesaj gönderen mirkan1453 »

Markzuncher yazdı: 22 Tem 2018 00:09 Çogu kez açılan bu konulardan bir sonuç elde edilmiyor
Bir amaç güderek açmadım konuyu.
yun1010 yazdı: 21 Tem 2018 23:28 Başka oyunlar: az kar, çok iş
Oyunun kar ettiğini sanmıyorum, zarar ettiğini düşünüyorum.
yeCs yazdı: 22 Tem 2018 00:00 Diğer oyunların kazancı İKV'ye göre çok fazla. Bu oyun gerçekten oyun dünyasına göre çok ucuz. Gameforge'nin Web Tabanlı bir oyununa yeni server açıldığı an 2 bin TL'lik taş alan doktor gördü bu gözler :D Ardından 2 bin TL para mı lan it diyerek çok daha fazla miktarda para yatıran abiler oldu. :D İKV yönetiminden para dağıtmasını beklemek haksızlık olur ancak etkinliklerde verilen ödüllerin artması gerek. Mesela 2 haftada 1 Şahaser Asa veya Zırh'ın verildiği etkinlikler olmalı. İnsanlar üstünü dizsin ki oyunun asıl eğlenceli kısmına geçiş yapabilelim. Oyun PVP ile güzel. İşçi gibi her sabah kalkıp günde 12+ saat maden çekmek zorunda kalınca insanlar oyunu bırakıyor. (Şekil A : Ben :D)

Keşke set dizmek 1 haftamızı alsa da her oyuncu her kombinasyonla PVP arenasına çıkabilse :D Mesela şifacıda Attalus(Zehir) set ile oynamak içimde kaldı :D Büyücü de Ateş seti ile oynamak isterdim.. :D Ara ara Savaşçı oynayası geliyor insanın falan :D Ama şimdi oturup mantıklı düşününce bu setleri dizebilmek günde 6 saat maden toplasam benim 6 ayımı ve 500 liramı bu oyuna vermem gerek , hadi para önemli değil verilir de zaman çok önemli bi şey ya :D 6 ayımı adeta bir emekçi gibi maden başında geçirme fikri korkunçç :D Eğer bir düzenleme gelir ve kolay kolay bu setleri dizebilirsek eminim ki oyuncu sayısında büyük artış olacaktır :D Ama tavsiyede bulunmaktan usandım artık :D
Knight online en son yeni sunucu açtığında ilk gün 400.000 TL den fazla satış yaptı ilk +7 savaşçı itemini 5 bin tl satıyorlar oluşmuş bir piyasa için 5 bin çerez parası, vizyon misyon farkını anlatmaya çalıştım konuları farklı yere çekmişsin, en basitinden anlatmak istediğim şudur: karakter alım satımı yapmak yasak olan bir oyunda karakter alım satımı 10 tl biraz gerçekçi olmak gerek, karakter aktarımı sözde neden var eski üyeliklerde kalanları yeni üyeliklere almak, karakter aktarımı kullananlardan kaçı bunun için yapıyordu veya yaptı?
Resim
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Etkinlik ödüllerini ben de düşük buluyorum
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
Parlementxx
Bab-ı Ali Muhafızı
Bab-ı Ali Muhafızı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Parlementxx »

Başlığı okuyunca muhtemelen futbol severlerin aklına gelen ilk isim.

Resim
Resim