ÇEMBERLİ TAŞ

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Whoods
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Evli Mutlu Çocuklu

ÇEMBERLİ TAŞ

Mesaj gönderen Whoods »

GBleri, 10 dakka kesimleri, 5+1leri, kesim 5 dakka gecikince sızlananları, çt önünde saatlerce sıra bekleyip sonunda giremeyince öfklenip oyundan çıkmayı, "HS kaç ?" Sorusuna 1700 diyince cevap vermeye bile tenezhül etmiyenleri, gaffarı, semihayı hatta ve hatta kalfaları bile bir tek ben mi özledim ?
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Re: ÇEMBERLİ TAŞ

Mesaj gönderen BayTerapi »

Haklısın, zaten Çemberlitaş gruplaşmayı, dayanışmayı gösteriyordu ve bu insana heyecan katıyordu. Açıkçası ben sıkılmadan gir, çık yapabiliyordum grup bölgelerine.
kedi
Kullanıcı avatarı
Yafp
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
İletişim:

Mesaj gönderen Yafp »

BayTerapi yazdı: 20 Tem 2018 22:58 Haklısın, zaten Çemberlitaş gruplaşmayı, dayanışmayı gösteriyordu ve bu insana heyecan katıyordu. Açıkçası ben sıkılmadan gir, çık yapabiliyordum grup bölgelerine.
^^ Açık dünya dışında grup bölgeleri de olmalıydı bence. Özellikle grup bölgelerindeki kesim stratejileri oyundan daha fazla keyif almamı sağlıyordu.
  • Eminönü: Yigas, Zekhan, Poohdini, Jacque
  • Beyazköşk: Crimzon, Shekinah, Robyn
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Mesaj gönderen BayTerapi »

Yafp yazdı: 20 Tem 2018 23:15
BayTerapi yazdı: 20 Tem 2018 22:58 Haklısın, zaten Çemberlitaş gruplaşmayı, dayanışmayı gösteriyordu ve bu insana heyecan katıyordu. Açıkçası ben sıkılmadan gir, çık yapabiliyordum grup bölgelerine.
^^ Açık dünya dışında grup bölgeleri de olmalıydı bence. Özellikle grup bölgelerindeki kesim stratejileri oyundan daha fazla keyif almamı sağlıyordu.
Seninle farklı bir düşüncede olmamız zaten zor Yiğit :D
kedi
Kullanıcı avatarı
Yafp
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
İletişim:

Mesaj gönderen Yafp »

BayTerapi yazdı: 20 Tem 2018 23:17
Yafp yazdı: 20 Tem 2018 23:15
Seninle farklı bir düşüncede olmamız zaten zor Yiğit :D
İyi eğleniyorduk :) Sığınak, Migrat, Çemberlitaş oyunculara bir amaç veriyordu. Şuradan şu eksiğim var vesaire şeklinde. Aynı amaç şimdi üretim için de var ama anladığım kadarıyla üretim şu anda çok zahmetli. Günde 2-3 saat oynamak isteyen adam eskiden girip 2 defa Çemberlitaş'a gidip çıkabiliyordu. Düşününce kitlenin büyük kısmı eskilerden, dolayısıyla şimdi işi gücü olan daha fazla kişi var. Şu anda üretim işinin çok zahmetli olması, bildiğim kadarıyla, bu durumu etkilemiştir ve bu durum mutlaka aktif oyuncu sayısına yansımıştır.

Grup bölgeleriyle alakalı güzel şeylerden biri de bir sefer girdiğin bir kişiyle uzun dönemli arkadaşlık geliştirebiliyordun.

Belki de Karaköy'ü hak ettiği kadar oynamadığım için yanlış düşünüyorum ama Çemberlitaş dönemini ben de daha çok beğeniyordum ve oyuna girmem için daha çok sebebim oluyordu.
  • Eminönü: Yigas, Zekhan, Poohdini, Jacque
  • Beyazköşk: Crimzon, Shekinah, Robyn
LadyGAGA
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Mesaj gönderen LadyGAGA »

Whoods yazdı: 20 Tem 2018 22:56 GBleri, 10 dakka kesimleri, 5+1leri, kesim 5 dakka gecikince sızlananları, çt önünde saatlerce sıra bekleyip sonunda giremeyince öfklenip oyundan çıkmayı, "HS kaç ?" Sorusuna 1700 diyince cevap vermeye bile tenezhül etmiyenleri, gaffarı, semihayı hatta ve hatta kalfaları bile bir tek ben mi özledim ?
OYUNA DÖN KANKA BİRLİĞE İHTİYAÇ VAR BİZ DE ÖZLEDİK O GÜNLERİ
Resim
Kullanıcı avatarı
Whoods
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Lonca: Evli Mutlu Çocuklu

Mesaj gönderen Whoods »

LadyGAGA yazdı: 21 Tem 2018 08:57
Whoods yazdı: 20 Tem 2018 22:56 GBleri, 10 dakka kesimleri, 5+1leri, kesim 5 dakka gecikince sızlananları, çt önünde saatlerce sıra bekleyip sonunda giremeyince öfklenip oyundan çıkmayı, "HS kaç ?" Sorusuna 1700 diyince cevap vermeye bile tenezhül etmiyenleri, gaffarı, semihayı hatta ve hatta kalfaları bile bir tek ben mi özledim ?
OYUNA DÖN KANKA BİRLİĞE İHTİYAÇ VAR BİZ DE ÖZLEDİK O GÜNLERİ
Sen oynuyon mu da hâlâ ?
Kullanıcı avatarı
bass1666
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen bass1666 »

Gelen her zaman mı aratır gideni? :(
Bykayserı
Kullanıcı avatarı
JuSTwaTcHhh
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Lonca: -AİLEM-

Mesaj gönderen JuSTwaTcHhh »

Merhaba Yazım Yanlış Anlaşılması İçin ve Konunuzda Tartışma Olsun Diye değildir öncelikle bunu belirtmek isterim ..

Konumuza Gelirsek 39 Level Dönemi Çıktı Herkes 29 Level Dönemi Dedi 49 Level Dönemi Çıktı Herkes 39 Dedi " BEN DAHİL " 59 Çıktı Bu Sefer 49 LEVELE DÖNDÜ HERKES .. ASIL SORUN ŞU ESKİ DÖNEM LEVELLERİ VS ÖNEMLİ DEĞİL ŞUAN BİRLİK BERABERLİK DÖNEMİ GÜN KARDEŞLİK GÜNÜDÜR NERDE TOPLULUK ORDA KARDEŞLİK .. HERKES ELİNİ TAŞIN ALTINA KOYARSA OYUNDA NE KAVGA NE GÜRÜLTÜ NE HIRSIZLIK OLUR .. AMA NE YAZIKKİ ŞUANDA HERKES KİMDEN NE KOPARIRSAM DÜŞÜNCESİNDE KLANDA İSMİMİN REKLAMI OLSUN HAVASINDA .. BU YÜZDENDE HERKES KENDİ ARKADAŞLARIYLA LONCASIYLA GRUB HALİNDE DOLAŞIP BOSS KESİYOR BU YANLIŞ ..

KAFANIZI ŞİŞİRDİYEM KUSURA BAKMAYIN TEŞEKKÜRLERİMİ SUNAR İYİ FORUMLAR DİLERİM ..
03.09.2010 ' dan beri .. EMİNÖNÜNDE
Herkes İşini Yaparsa , İNSANLIK Var ..
Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders Of Anatolia
İletişim:

Mesaj gönderen FiratCakiroglu »

Karaköy de aslında güzel bir bölge lakin oyuncuların edepsizlikleri , sanki kötü bir bölgeymiş gibi bir hava yaratıyor.
Göster
Resim
Resim
Resim
Resim
ıTANRIKUTLUGı & ıTENGRİKUTLUGı