İnsanları Anlamıyorum

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Karkaroff
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Durmstrang Enstitüsü

Re: İnsanları Anlamıyorum

Mesaj gönderen Karkaroff »

Ya birçok insan “Oyunun kralı olayım herkes beni tanısın saygı duysun” derdinde ama birşeyin farkında değiller.Zaten bu oyunu oynayan iki tip insan var.Birincisi müziklerin hikayenin anıların hatrına zaman geçirmek eğlenmek için oynayan grup.Zaten bu gruptaki insanların umrunda değil diğer oyuncular.İkinci grup ise başta bahsettiğim insanlar.Yani kabaca şöyle düşünün : 10 kişilik bir grupta herkes kendi içinde diğer kalan 9una krallık yapmak için yarışıyor olsun.Ha kral olmuşsun ha olmamışsın sadece kendi egonu tatmin ediyorsun.Yani 12 yaşın üzerindeki hiçbir oyuncu “moruq adama baq çoq havalı” falan demiyor.İsim yapmak şan şöhret yapmak için oynamayın bu oyunu lütfen.Oyunu hayatınızın merkezine koymayın.
K A R K A R O F F
Kullanıcı avatarı
XCEZAX
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Lodos
Lonca: Academy Of War

Mesaj gönderen XCEZAX »

Eğlencenin bittiği yerde menfaat başlıyor maalesef..Eskiden böyle olmamasının sebebi samimi,doğal ve amacı eğlence olan kişiler olmasıydı..Ne zaman ki iş ''yürümeyi öğrenenlerin,koşmaya çalışmasına'' döndü o zaman köreldik.

Fazla üzme kendini hayatın her yerinde olabilen şeyler..Kapat rahatla ;)
XXCEZAXX
Kullanıcı avatarı
HiTMaN
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen HiTMaN »

Karkaroff yazdı: 20 Tem 2018 23:23 Ya birçok insan “Oyunun kralı olayım herkes beni tanısın saygı duysun” derdinde ama birşeyin farkında değiller.Zaten bu oyunu oynayan iki tip insan var.Birincisi müziklerin hikayenin anıların hatrına zaman geçirmek eğlenmek için oynayan grup.Zaten bu gruptaki insanların umrunda değil diğer oyuncular.İkinci grup ise başta bahsettiğim insanlar.Yani kabaca şöyle düşünün : 10 kişilik bir grupta herkes kendi içinde diğer kalan 9una krallık yapmak için yarışıyor olsun.Ha kral olmuşsun ha olmamışsın sadece kendi egonu tatmin ediyorsun.Yani 12 yaşın üzerindeki hiçbir oyuncu “moruq adama baq çoq havalı” falan demiyor.İsim yapmak şan şöhret yapmak için oynamayın bu oyunu lütfen.Oyunu hayatınızın merkezine koymayın.
Kullanıcı avatarı
Markzuncher
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Markzuncher »

Yıllar oldu anlamayalı
Kullanıcı avatarı
JuSTwaTcHhh
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Klan: Lodos
Lonca: -AİLEM-

Mesaj gönderen JuSTwaTcHhh »

Arkadaşımızın Dediği gibi herkes klanda nickimle değilde ismimle seslensinler havasında yok yani seslenelim eywallah ama dışlanma olmaması lazım şahsen benim savascım şifacım büyücüm 3 sınıftanda karakterim var .. Karaköyde dolanınca elimden geldiğince yardım ediyorum neden karaköydekilere yardım ediyorsun dicek olursanızda 55 level üstü karaktere 49 level itemleri artık işlemiyor o yüzden meteora adaya inipte zaman kaybı yapmakk istemiyorum karaköye gelcek olursak herkes eskiden 39 level dönemi bakın 49 level dönemi demiyorum 39 level dönemi gibi birbirine yardım etmesi lazım .. Yanlış anlasılmasın böyle yazarak yardıma ihtiyacım olduğunu sanmayın gayet hoş bir şekilde istediğim gruba girebiliyorum .. Uzun Lafın Kısası En Güzel OYUN ŞEKLİ KAVGASIZ GÜRÜLTÜSÜZ VE BİRLİK BERABERLİĞİN YARDIMLAŞMANIN OLDUĞU BİR ŞEKİLDEDİR ..

TEŞEKKÜR EDER İYİ FORUMLAR DİLERİM ..
03.09.2010 ' dan beri .. EMİNÖNÜNDE
Herkes İşini Yaparsa , İNSANLIK Var ..