Foruma bile hasret kaldım

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
dret
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Foruma bile hasret kaldım

Mesaj gönderen dret »

Kurumsal iş yerimde bilgi işlem ikv forum dahil sosyal video film her siteye erişim yasağı koymuş ikv foruma dahi bakamıyorum ve her girme girişimim kayıt altına alınıyor. Seni seni bana çok gördüler be ikvem :( :( sabah 5:00 akşam 11:00 köleyim anlayacağınız.. kavuşmamız mahşeremi kaldı yoksa :(
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi
Sunucu: Eminönü

Re: Foruma bile hasret kaldım

Mesaj gönderen Retaliation »

Bende ofis laboratuvar tarzı bir yerde çalışmaktayım. Maalesef kullandığım bilgisayarda web filtresi var ve foruma giremiyorum ancak neyse ki mobilden ara ara bakıp gündemi takip edebiliyorum.
Resim
Kullanıcı avatarı
SalurBeyi
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Dostlar Kıraathanesi

Mesaj gönderen SalurBeyi »

Anadolu Üniversitesi internetinde forumda üyeliğe giriş yapmadan gezebiliyordum ama üye girişi yaptıktan sonra izin vermiyordu dolaşmaya. Daha ilginci varsa konuşalım. :grinning:
ölüm tatlı bir hayal oldu artık
Kullanıcı avatarı
yun1010
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Ancient Legends
İletişim:

Mesaj gönderen yun1010 »

SalurBeyi yazdı: 17 Tem 2018 18:45 Anadolu Üniversitesi internetinde forumda üyeliğe giriş yapmadan gezebiliyordum ama üye girişi yaptıktan sonra izin vermiyordu dolaşmaya. Daha ilginci varsa konuşalım. :grinning:
Tekstildeyim sabahtan akşama kadar Müslüm baba dinliyorum. Konuyla alakasız ama söylemek istedim.
------------------------------------------Ancient Legends Lonca Lideri-----------------------------------------
Youtube Kanalım: https://www.youtube.com/watch?v=v_G6kEwdzfI
Kullanıcı avatarı
benibanladilar
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen benibanladilar »

Bizim üniversitenin internetinde foruma girmeye çalıştığımda site yasaklı diye uyarı çıkıyordu ve forumun ip sini yazıyordu o sayfada.
O ip yi adres çubuğuna yazıp enterladığınızda forum problemsiz açılıyordu. Bi deneyebilirsiniz.