Gangsta S SIDE - Yine aman vermiyor.

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
therose
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Eminönü

Gangsta S SIDE - Yine aman vermiyor.

Mesaj gönderen therose »

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
$$$
Kullanıcı avatarı
Boludanoyuncu
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

Re: Gangsta S SIDE - Yine aman vermiyor.

Mesaj gönderen Boludanoyuncu »

Öncelikle tebrikler ama bu paylaşman saçma olmuş 2 3 tane arz var siz yaklaşık 10 geçkin kişisiniz.Benimde arz Çarım var fakat TEK’e TEK’te kestiğim adamların 5 kişi toplanıp kestikten sonra noldu la felan demesi gibi garip
Kullanıcı avatarı
turkneferi
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen turkneferi »

Boş yapıyorsunuz. Kestin ne oldu başın göğe mi erdi ? Zaten 1 konu açmışsın oradan devam etseniz daha güzel olur.
Resim
Kullanıcı avatarı
BunudaBanlayin
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Time Of Death

Mesaj gönderen BunudaBanlayin »

turkneferi yazdı: 17 Tem 2018 10:22 Boş yapıyorsunuz. Kestin ne oldu başın göğe mi erdi ? Zaten 1 konu açmışsın oradan devam etseniz daha güzel olur.
Doğru söze ne hacet.. +1

Ayrıca dün Gangsta S Side loncasından 2 tane gereksiz büyücü arz karakterime durduk yere daldı ve ben ne yaptım ? GBZ yi kestirmeden. Bilmiyorum Ban yermiyim ama sorun değil, Boss kaçırmadım sadece karakterleri kestim. Ayrıca birde artist artist konuşmalar... Hani bir atasözümüz vardır, "Nerede çokluk orada b..Luk" . Kalabalık olmaya çalışırsanız gereksiz kişileri alıp, çok çabuk yok olursunuz.
Kullanıcı avatarı
AGRESIF
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen AGRESIF »

böyle 2-3 kişi kesince mutlu olup buralara atacaksanız her gün getireyim 2-3 karakter kesinde mutlu olun bari
Kullanıcı avatarı
yun1010
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Ancient Legends
İletişim:

Mesaj gönderen yun1010 »

BunudaBanlayin yazdı: 17 Tem 2018 11:10
turkneferi yazdı: 17 Tem 2018 10:22 Boş yapıyorsunuz. Kestin ne oldu başın göğe mi erdi ? Zaten 1 konu açmışsın oradan devam etseniz daha güzel olur.
Doğru söze ne hacet.. +1

Ayrıca dün Gangsta S Side loncasından 2 tane gereksiz büyücü arz karakterime durduk yere daldı ve ben ne yaptım ? GBZ yi kestirmeden. Bilmiyorum Ban yermiyim ama sorun değil, Boss kaçırmadım sadece karakterleri kestim. Ayrıca birde artist artist konuşmalar... Hani bir atasözümüz vardır, "Nerede çokluk orada b..Luk" . Kalabalık olmaya çalışırsanız gereksiz kişileri alıp, çok çabuk yok olursunuz.
Zamanında 20 kişilik ekip ile sunucunun en korkulu loncasıydık Allah var 1 defa bile başka gruplarla tatsızlık yaşamadık. Kalabalık ve sürekli savaşan ekipler hiç samimi gelmiyor.
------------------------------------------Ancient Legends Lonca Lideri-----------------------------------------
Youtube Kanalım: https://www.youtube.com/watch?v=v_G6kEwdzfI
Kullanıcı avatarı
Markzuncher
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Markzuncher »

3 kişiyle mi savaşıyonuz
Kullanıcı avatarı
therose
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Mesaj gönderen therose »

Boludanoyuncu yazdı: 17 Tem 2018 10:11 Öncelikle tebrikler ama bu paylaşman saçma olmuş 2 3 tane arz var siz yaklaşık 10 geçkin kişisiniz.Benimde arz Çarım var fakat TEK’e TEK’te kestiğim adamların 5 kişi toplanıp kestikten sonra noldu la felan demesi gibi garip
3 büyücüyken 4 savaşçı gelip orda burda aklı başında olmayanların cezası bizim loncamızda budur. Sizin düşünceniz sizin için değerlidir. benim düşüncem beni için değerlidir.
Kullanıcı avatarı
therose
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Mesaj gönderen therose »

BunudaBanlayin yazdı: 17 Tem 2018 11:10
Doğru söze ne hacet.. +1

Benim olduğum patronu kaçırırsan her türlü yersin video alıyorum her seferinde youtube atmak için
Kullanıcı avatarı
therose
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Mesaj gönderen therose »

Markzuncher yazdı: 17 Tem 2018 14:40 3 kişiyle mi savaşıyonuz
o 4 savaşçı biz hortlakta item kasarken 3 büyücümüze saldırdı 3 büyücüye 4 savaşçı gelmek mantığa aykırı.
Kilitli