Gangsta S SIDE - Yine aman vermiyor.

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
therose
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Eminönü

Re: Gangsta S SIDE - Yine aman vermiyor.

Mesaj gönderen therose »

Zamanında 20 kişilik ekip ile sunucunun en korkulu loncasıydık Allah var 1 defa bile başka gruplarla tatsızlık yaşamadık. Kalabalık ve sürekli savaşan ekipler hiç samimi gelmiyor.
[/quote]

Aile ortamımızda her türlü insan var. Görevlerine de gidiyoruz onlara karışanların da cezasını da veriyoruz. bu bir savaş oyunu tabii kide savaşacağız. Ne yapalım görev yapıp mı duralım Allah Aşkına ?
Kullanıcı avatarı
therose
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen therose »

AGRESIF yazdı: 17 Tem 2018 12:52 böyle 2-3 kişi kesince mutlu olup buralara atacaksanız her gün getireyim 2-3 karakter kesinde mutlu olun bari
Bize bulaşmayanlara bulaşmıyoruz. Bunlarla övünmek için atmıyoruz buraya görselleri. Kendileri bizi balondan bile geçirmeyecekmişte bizde karar alıp sancaktan geçirmiyoruz. Bunun kanıtını attık. Kendileri oyun içinde yok şöyle kestik böyle kestik diye boş yapıyorlar.
Kullanıcı avatarı
BunudaBanlayin
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Time Of Death

Mesaj gönderen BunudaBanlayin »

therose yazdı: 17 Tem 2018 15:00
BunudaBanlayin yazdı: 17 Tem 2018 11:10
turkneferi yazdı: 17 Tem 2018 10:22 Boş yapıyorsunuz. Kestin ne oldu başın göğe mi erdi ? Zaten 1 konu açmışsın oradan devam etseniz daha güzel olur.
Doğru söze ne hacet.. +1

Ayrıca dün Gangsta S Side loncasından 2 tane gereksiz büyücü arz karakterime durduk yere daldı ve ben ne yaptım ? GBZ yi kestirmedim. Bilmiyorum Ban yermiyim ama sorun değil, Boss kaçırmadım sadece karakterleri kestim. Ayrıca birde artist artist konuşmalar... Hani bir atasözümüz vardır, "Nerede çokluk orada b..Luk" . Kalabalık olmaya çalışırsanız gereksiz kişileri alıp, çok çabuk yok olursunuz.
Benim olduğum patronu kaçırırsan her türlü yersin video alıyorum her seferinde youtube atmak için
okuduğundan anlayamayan birisinin belli :) yazdığı tekrar oku iyice anla sonra egonun tatmin etmeden cevap ver ;) Bak okuyup anlaman gereken yerin altını çiziyorum :D Ayrıca ben Behrur u keserken gelip daldınız, adam olan kendini haklı çıkarmak için yalan konuşmaz ;)

Dipnot: Bana F4cü derler B-)
Kullanıcı avatarı
Naveran
İstihbarat Üyesi
İstihbarat Üyesi

Mesaj gönderen Naveran »

Merhaba

Konu, kişisel tartışmaya yöneldiği için kilitlenmiştir. Tartışmaya müdahil olan kullanıcılar başka başlıkları altında aynı tutumlarını sürdürdükleri takdirde cezai işleme tabii tutulacaklardır.

İyi forumlar
İstanbul Kıyamet Vakti İletişim/Destek Formu İçin Tıkla!
Forum Kanalındaki Faydalı Konular

İstanbul Kıyamet Vakti'nden Haberdar Olun!
Resim Resim
Kilitli