Oyuna yeniden başlayacağım. Bir arkadaş arıyorum

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
SmokyPAUK
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Ehlim Mürre
İletişim:

Oyuna yeniden başlayacağım. Bir arkadaş arıyorum

Mesaj gönderen SmokyPAUK »

Arkadaşlar 6-7 sene önce oyunu bırakmıştım. Büyük hol güncellemesi geldiğinde bırakmıştım. Şimdi vaktim var, canım da sıkılıyor. Oyuna yeni başlayan birileri veya sıfırdan karakter kasmak isteyen varsa grup olabiliriz. Amaç hırs yapmadan, abartmadan günde 1-2 saat eğlenerek oynamak. İtem dizicem, hemen son seviye olucam, madenlerde sabahlıycam, para kasıcam derdinde olmayan arkadaşlar varsa bana mesaj atsınlar.

Yaşım 34, öğretmenim, Meran'da bir büyücü karakterim var. Daha önceden oluşturduğunuz düşük seviyeli gruplar varsa ona da katılabilirim.

Tekrar edeyim: Amaç eğlenmek, muhabbet etmek. Oyun vesile. Böyle bir grup veya arkadaş varsa oyunu indireceğim.
Resim
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Re: Oyuna yeniden başlayacağım. Bir arkadaş arıyorum

Mesaj gönderen KraToSs »

Eğlenmek için daha güzel aktiviteler, muhabbet etmek için daha güzel ortamlar var valla kafayı yemişsiniz başlama nedenin başka birşey olsun hatta hiç başlama her çıktığında küfür edeceksin belli bir vakit sonra. Bol şanslar.
Herhangi bir düşünce,konuya,fikiri sindirmeye çalışan,silen, özgürlük sunmayan ikv yönetimi yüzünden pek yorum atasım gelmiyor.
Kullanıcı avatarı
pegasusejder
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen pegasusejder »

SmokyPAUK yazdı: 15 Tem 2018 06:44 Arkadaşlar 6-7 sene önce oyunu bırakmıştım. Büyük hol güncellemesi geldiğinde bırakmıştım. Şimdi vaktim var, canım da sıkılıyor. Oyuna yeni başlayan birileri veya sıfırdan karakter kasmak isteyen varsa grup olabiliriz. Amaç hırs yapmadan, abartmadan günde 1-2 saat eğlenerek oynamak. İtem dizicem, hemen son seviye olucam, madenlerde sabahlıycam, para kasıcam derdinde olmayan arkadaşlar varsa bana mesaj atsınlar.

Yaşım 34, öğretmenim, Meran'da bir büyücü karakterim var. Daha önceden oluşturduğunuz düşük seviyeli gruplar varsa ona da katılabilirim.

Tekrar edeyim: Amaç eğlenmek, muhabbet etmek. Oyun vesile. Böyle bir grup veya arkadaş varsa oyunu indireceğim.
viewtopic.php?f=46&t=152180
Kullanıcı avatarı
yeCs
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Tantuni

Mesaj gönderen yeCs »

Hocam gerçekten boşverin oyunu. Oyun insana ister istemez hırs yaptırıyor . Başlarda 1 2 saat eğlencesine giriyoruz . Ardından işler sarpa sarıyor. Görevler bitince yani 59 seviye olduktan sonra baktığınızda göreceksiniz ki herkes gece gündüz hakirde mikro düşürmeye çalışıyor . PVP olayı neredeyse tamamen bitmiş. Herkes item dizme peşinde. Oyunda da pek adam kalmamış zaten. İtem dizilse bile savaşacak adam bulamayacaksınız. Gidip topkapı da hedefler üzerinde rekor denemesi yaparsınız :) Benim tavsiyem boş zamanınız varsa kitap okuyarak değerlendirin. Film izleyin , dizi izleyin. Sizin gelişiminize yardımcı olacak şeyler yapın. Bırakın oyunu çocuklar oynasın :)
Resim
Kullanıcı avatarı
SmokyPAUK
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü
Lonca: Ehlim Mürre
İletişim:

Mesaj gönderen SmokyPAUK »

KraToSs yazdı: 15 Tem 2018 07:28 Eğlenmek için daha güzel aktiviteler, muhabbet etmek için daha güzel ortamlar var valla kafayı yemişsiniz başlama nedenin başka birşey olsun hatta hiç başlama her çıktığında küfür edeceksin belli bir vakit sonra. Bol şanslar.
Hocam sırf sen bunu yazdın diye başlamamıştım (konuyu açtığım tarihte). Bugün sırf meraktan oyunu indirip giriş yaptım. Yarım saat sonra sildim. Pek de iyi değilmiş kafamda daha güzel canlandırıyordum. Zaten kimse yoktu çıktım gittim.
Resim