Oyuna Sıfırdan Başlayanlar - Ana Konu [Teşkilat]

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
ismailaslan
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Re: Oyuna Sıfırdan Başlayanlar - Ana Konu [Teşkilat]

Mesaj gönderen ismailaslan »

Gruptan Arkadaşlar Olarak Görevleri Olan Arkadaşların Junon & Kenan Görevlerini Yaptık Fotoğrafları ;

Resim

Resim

Resim

Görevi Olan Yardıma İhtiyacı Olan Muhabet Etmek Kafa Dağıtmak Biraz Olsun Eğlenmek İsteyen Arkadaşları Aramıza Bekliyoruz .
Saygılarımla..
Resim
Rosenrot
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Kuklacı
Lonca: Karamanoğulları

Mesaj gönderen Rosenrot »

Öncelikle merhaba kuklacı sunucusunda oynamaktayım. Böyle bir ekip toplayıp oyuna sıfırdan başlamanız çok güzel bir şey oyundaki eski birlik ve beraberlikleri andırıyor ':) eğer halen bu etkinliğiniz devam ediyorsa bende aranıza katılmak isterim ':) :)
Hulkka
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen Hulkka »

Selam arkadaşlar, ben eski
Bir teşkilat oyuncusu olarak yaklaşık 18 gün önce eminönünde başladım. Sunucu kalabalık olduğu için halihazırda 49 olan karakterimi eminönüne aktardım. Fakat eminönünün beklediğim gibi olmadığını gördüm. Büyük bir kalabalık var evet fakat yardımlaşma çok zayıf ne yazık ki.. yeni bir sunucu da çevremde yok karaköy için hol görevlerini bile yapamadım hala.
Sizlere yazmamın nedeni teşkilat nasıl popülasyon ve yardımlaşma nasıl Teşkilat sunucusunda ? Acaba teşkilata mı dönsem diye düşünmüyor değilim..
ismailaslan
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Rosenrot yazdı: 02 Eyl 2018 22:29 Öncelikle merhaba kuklacı sunucusunda oynamaktayım. Böyle bir ekip toplayıp oyuna sıfırdan başlamanız çok güzel bir şey oyundaki eski birlik ve beraberlikleri andırıyor ':) eğer halen bu etkinliğiniz devam ediyorsa bende aranıza katılmak isterim ':) :)
Etkinliğimiz Halen Devam Etmekte Yakın Zamanda Gaffara Girmeyi De Düşünüyoruz Tabi Kolay Değil Herkes Full Değil Ama Olabildiğince Geliştikten Sonra Bi Denemeyi Planlıyoruz Aramıza Katılmandan Memnun Oluruz Numaranı ismini ve yaşını Özel Mesaj Kısmından Atarsan Whatsapp Grubuna Alım Yaparım Aklina Takilan Diğer Sorulari Oradan Konuşuruz..

Saygılarımla ..
Resim
ismailaslan
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Hulkka yazdı: 03 Eyl 2018 11:40 Selam arkadaşlar, ben eski
Bir teşkilat oyuncusu olarak yaklaşık 18 gün önce eminönünde başladım. Sunucu kalabalık olduğu için halihazırda 49 olan karakterimi eminönüne aktardım. Fakat eminönünün beklediğim gibi olmadığını gördüm. Büyük bir kalabalık var evet fakat yardımlaşma çok zayıf ne yazık ki.. yeni bir sunucu da çevremde yok karaköy için hol görevlerini bile yapamadım hala.
Sizlere yazmamın nedeni teşkilat nasıl popülasyon ve yardımlaşma nasıl Teşkilat sunucusunda ? Acaba teşkilata mı dönsem diye düşünmüyor değilim..
Teşkilat Sunucusunda Bizden Harici Pek Oynayan Görmedim Karaköy bölgesi Biraz Daha Aktif Lakin Biz Karaköye Daha Geçiş Yapamadık (Tam Kadro) Karaköyde De Oynayan Arkadaşlarımiz var Bkz . Şifager ..
Gelirsen Elimizden Geldiğince Yardim Etmeye Destek Olmaya Çalışırız .
.

Saygılarımla İyi Forumlar ..
Resim
Kullanıcı avatarı
delikasap
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen delikasap »

aranıza katılmak istiyorum arkadaşlar karakter adım İblacktuner yeni başladım oyuna girip baktım ama kimseyi göremedim genelde saat 9-10 dan sonra akşam oyuna girebiliyorum ilgili arkadaşlar forumdan mesaj atarsa sosyal mecralarda da aranıza katılmak isterim
ismailaslan
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

delikasap yazdı: 18 Eyl 2018 22:18 aranıza katılmak istiyorum arkadaşlar karakter adım İblacktuner yeni başladım oyuna girip baktım ama kimseyi göremedim genelde saat 9-10 dan sonra akşam oyuna girebiliyorum ilgili arkadaşlar forumdan mesaj atarsa sosyal mecralarda da aranıza katılmak isterim
Numaranı Özel Mesaj Bölümünden Şahsıma Atarsan Whatsapp Grubuna Alabilirim Gerekli Olan Her Neyse Orda Konuşuyoruz

Saygılar..

İyi Forumlar
Resim
melih473
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen melih473 »

hocam hala devam ediyorsanız bende aranıza katılmak isterim
Kullanıcı avatarı
pegasusejder
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen pegasusejder »

melih473 yazdı: 06 Eki 2018 13:02 hocam hala devam ediyorsanız bende aranıza katılmak isterim
kardeşim şuan yeniden başlayan bir tek sen olacaksın. Zor görevlerde yardım edebiliriz ama çok bir şey umma çünkü çoğumuz okul iş vesaire derken zaman bulamayabiliyoruz. Wp grubumuz var gelmek istersen özelden mesaj at. Onun haricinde sana kalmış bir şey :)
ismailaslan
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Özelden Mesaj Atan Yada Atıcak Olan Arkadaşlara ; Bu Projenin Yada Etkinliğin Siz Hangisini Söylüyorsanız Whatsapp Grubundan Gruptaki Bazı İnsanların Terbiyesizliklerinden Ötürü Çıkmış ve Elimi Ayağımı Çekmiş Bulunmaktayım Gruba Girmek Kalanlarla Yola Devam Etmek Isteyenler Cevdet (pegasusejder) e Mesaj Atın Yinede Yardıma Ihtiyacı Olan Gerek Maden Gerek Görev Açısından Desteğe Ihtiyaci Olan Arkadaşlar Özel Mesaj Bölümünden Ulaşabilirler Saygılarımla

İyi Forumlar O:-)
Resim