Oyuna Sıfırdan Başlayanlar - Ana Konu [Teşkilat]

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
DavidBeckham
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Re: Oyuna Sıfırdan Başlayanlar - Ana Konu [Teşkilat]

Mesaj gönderen DavidBeckham »

mstfmrt yazdı: 02 Ağu 2018 12:25
Megaevil yazdı: 01 Ağu 2018 23:07 Kurban Bayramı'ndan sonra devam ediyorsanız, katılmayı çok isterim.İyi eğlenceler.
dedee66 yazdı: 02 Ağu 2018 01:14 devam ediyorsa beni de listeye koyun bende Teşkilat ta tekrar başlamayı düşünüyorum

-Snkbnacloupatra-
DavidBeckham yazdı: 02 Ağu 2018 12:04 Arkadaşlar kime ulaşmalıyım ? Aranıza katılmak istiyorum 0'dan
Biz biraz oyuna ara verdik gibi.. :D Ama siz isterseniz kendi aranızda yeniden bi oluşum kurabilirsiniz. Biz kaldığımız yerden tekrar devam edeceğiz. O zaman aranıza katılırız
Oyunu silmiştim konuyu görünce indirmiştim.Galiba tekrar sileceğim.Giden 1.6 GB net oldu :/
Kullanıcı avatarı
dedee66
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen dedee66 »

mstfmrt yazdı: 02 Ağu 2018 12:25
Megaevil yazdı: 01 Ağu 2018 23:07 Kurban Bayramı'ndan sonra devam ediyorsanız, katılmayı çok isterim.İyi eğlenceler.
dedee66 yazdı: 02 Ağu 2018 01:14 devam ediyorsa beni de listeye koyun bende Teşkilat ta tekrar başlamayı düşünüyorum

-Snkbnacloupatra-
DavidBeckham yazdı: 02 Ağu 2018 12:04 Arkadaşlar kime ulaşmalıyım ? Aranıza katılmak istiyorum 0'dan
Biz biraz oyuna ara verdik gibi.. :D Ama siz isterseniz kendi aranızda yeniden bi oluşum kurabilirsiniz. Biz kaldığımız yerden tekrar devam edeceğiz. O zaman aranıza katılırız
Siz Dönene Kadar İnşAllah Grup Bölgesi Gelirse Daha Rahat Kasarsınız Ve Karaköy'de Level Ve Görev Kısıtlaması Kalkarsa...
Resim

3B Modelleme ve Programcılık

3B Tasarım çalışmalarım:
viewtopic.php?t=170996
Kullanıcı avatarı
pegasusejder
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen pegasusejder »

Arkadaşlar yeni başlayan oldu ama tek kaldığı için canı sıkılıp çıktılar. Yani şu sıralar çoğu kişi yoğun olduğundan oyuna giremeyebiliyor ve bazı görevlere hemen yardım edemeyebiliyoruz. Wp grubumuz var ama genelde günlük muhabbet ediyoruz oyun çok az konuşuluyor bu yüzden bazıları rahatsız olup çıktı. Eğer benim için aceleye gerek yok yavaş yavaş kasarım muhabbet eder müsait olduğunuzda görev yaparız derseniz özelden tel no atın wpye ekleyeyim. Ama ben sadece oyunla ilgilenmek istiyorum derseniz size çok uymayabilir 😅 veya 0 dan kasılacak tek kişi olduğunuzdan canınız sıkılabilir. Yine bi grup kurarsanız siz bilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
secruty0209
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Lonca: A T A

Mesaj gönderen secruty0209 »

ben aranıza katılmak istiyorum
viewtopic.php?f=137&t=152568
Günlüğümü yukarıdaki linkten takip edebilirsiniz

O gemi hiç dönmeyecek o yüzden hoşçakal.
Kullanıcı avatarı
RamazanBey
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Lonca: City Of Death

Mesaj gönderen RamazanBey »

Bende bugün bi bakayım belki katılabilirim.
La Tahzen İnnallahe Meana---لاَ تَحْزَنْ إِنَّ اللّهَ مَعَنَا

Resim
Kullanıcı avatarı
pegasusejder
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Arkadaşlar whatsapp grubuna gelmek isteyenler için belirtmek isterim ki grupta sadece ikv konuşulmuyor sohbet muhabbet ediyoruz ve bu her türlü konu olabiliyor. Yani gruba saf ikv grubu diye düşünerek gelmeyin. Çoğu arkadaşımız günlük hayattaki işlerinden dolayı oyunla ilgilenemiyor (buna bende dahilim) ve doğal olarak oyunla ilgili de konuşmuyor. Yeniden başlarsanız yardım etmeye çalışırız ama bu yardım istediğinizde saniyesinde yardım ederiz anlamına gelmiyor. Bize katılmak isteyenlerin bu durumları göz önünde bulundurarak gelmelerini tavsiye ederim. Sonuç olarak bu gruptakiler oyuna arada bir zevk için giren insanlardır.
dogalmadensuyu
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen dogalmadensuyu »

Şifacı açtım.Adın Dolarsenkimsinya wp nasıl gelebilirim.
Kullanıcı avatarı
pegasusejder
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

dogalmadensuyu yazdı: 15 Ağu 2018 14:13 Şifacı açtım.Adın Dolarsenkimsinya wp nasıl gelebilirim.
Bbana tel no gönder özelden adınla beraber
Kullanıcı avatarı
Killerwomen
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen Killerwomen »

Merhaba yeni hesap açıp katılmak istiyorum DC adresinizi alabilirmiyim.Karakter ismim Stewie2 olucak yardımlarınızı beklyorum :relaxed:
ismailaslan
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen ismailaslan »

Killerwomen yazdı: 20 Ağu 2018 19:17 Merhaba yeni hesap açıp katılmak istiyorum DC adresinizi alabilirmiyim.Karakter ismim Stewie2 olucak yardımlarınızı beklyorum :relaxed:
https://discord.gg/G8M5v7
Resim