6 Patladı Oyuna

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Oldbest
İskele Babası
İskele Babası

6 Patladı Oyuna

Mesaj gönderen Oldbest »

Resim
Kullanıcı avatarı
Parlementxx
Bab-ı Ali Muhafızı
Bab-ı Ali Muhafızı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Re: 6 Patladı Oyuna

Mesaj gönderen Parlementxx »

100 kesimde birsey almayanla , 2 kesimde asa alan arasinda bir fark olmasi icin boylesi en hayirlisi.
Resim
Kullanıcı avatarı
karanlikprens
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: I Ergenekon I

Mesaj gönderen karanlikprens »

Oldbest yazdı: 14 Tem 2018 03:51 Resim
Yaşadığımız topluluk hep böyledir işte, her zaman saçma tercihler yaparlar... Gerçek hayatta da bu böyle...
KaRa~KaRaBeLa~KaRaBüYüCü~KaRaŞiFa~ÇıLGıNTüRK~BLaCKTRoUBLe~İhSaN®

Resim

TÜRK sesinin geldiği, TÜRK yüreğinin çarptığı her yer bizim toprağımızdır… C★ {-ERGENEKON-} C★
Kullanıcı avatarı
Karkaroff
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Lonca: Durmstrang Enstitüsü

Mesaj gönderen Karkaroff »

karanlikprens yazdı: 14 Tem 2018 10:48
Yaşadığımız topluluk hep böyledir işte, her zaman saçma tercihler yaparlar... Gerçek hayatta da bu böyle...
Aynen bro en doğru sizsiniz, oylama falan yapmaya gerek yok direk gelip soralım siz ekselanslarına, siz ne isterseniz o olsun
K A R K A R O F F
Kullanıcı avatarı
karanlikprens
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Karkaroff yazdı: 14 Tem 2018 11:14
Aynen bro en doğru sizsiniz, oylama falan yapmaya gerek yok direk gelip soralım siz ekselanslarına, siz ne isterseniz o olsun
Divane divane aylarını,günlerini,saatlerini ver sen oyuna arkadaşım! İşin gücün yok aylak birisi olduğun belli. Ben öyle değilim bütün zamanımı oyuna ayıracak vaktim yok. Düşüncelerim bu yönde hayırdır sen neden böyle ergen ergen atarlandın anlamadım? Kemik felan atmadım sana yani rahat ol!

Resim

TÜRK sesinin geldiği, TÜRK yüreğinin çarptığı her yer bizim toprağımızdır… C★ {-ERGENEKON-} C★
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı

Mesaj gönderen Esadullah »

karanlikprens yazdı: 14 Tem 2018 10:48Yaşadığımız topluluk hep böyledir işte, her zaman saçma tercihler yaparlar... Gerçek hayatta da bu böyle...
Seni B topluluğunun düşünce ve fikirlerini ters gördüğün gibi de; B topluluğu senin düşünce ve fikirlerini ters görmekle kalmıyor, kabullenmiyor ve saçma görüyor!
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
ÖZGÜR FİLİSTİN :flag_ps: :flag_tr:
Kullanıcı avatarı
Karkaroff
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Lonca: Durmstrang Enstitüsü

Mesaj gönderen Karkaroff »

karanlikprens yazdı: 14 Tem 2018 11:44
Divane divane aylarını,günlerini,saatlerini ver sen oyuna arkadaşım! İşin gücün yok aylak birisi olduğun belli. Ben öyle değilim bütün zamanımı oyuna ayıracak vaktim yok. Düşüncelerim bu yönde hayırdır sen neden böyle ergen ergen atarlandın anlamadım? Kemik felan atmadım sana yani rahat ol!
Maga mee edebiyata mak.Geçen seneye kadar çok nadir giriyordum son bir senedir hiç oynamıyorum oyunu.Ben ucu bana dokunan şeyr karşı çıkmam nerde denyoca bi düşünce görsem ona karşı çıkarım, sen de denyoluk abidesi olduğuna göre herhangi bir problem göremiyorum.Kemik edebiyatı yapmış yazık urfalı heralde :d He bu arada iş güç yarıştırmaya kalkma benle ağlarsın hadi bakim çakma darth vader seni
K A R K A R O F F
Kullanıcı avatarı
yeCs
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Tantuni

Mesaj gönderen yeCs »

Oyun klan savaşları olduğu zaman güzeldi. Şimdi 10 mikro düşürmek için aylarca ( şanslıysan yani seni gruba alırlarsa kesebilirsin ki beni almadılar pek ) hakir kesmek gerçekten çok sıkıcı oluyor(du ben kesmiyorum , bıraktım artık .:D ). Malzeme alayım desen 1 mikroçip 300m . 1 asa üretimi yaklaşık 3.5 milyara ( oyun tabiriyle t , neden t deniyor 11 yıldır anlamadım. ) mal oluyor. 3.5 milyar para kasmak için de her gün ( çift arttırıcıyla ) 12 saat maden toplamak şartı ile yaklaşık 3 ay maden toplamak gerek. Yani yaklaşık 250 lira para harcaman gerek ve 3 ayını oyuna vereceksin. Hayatının merkezine oyunu koyman gerek. Tüm bunlar yerine asanın da zırhında hazır düşmesi oyun geleceği ve zevki açısından faydalı olurdu diye düşünüyorum. Veya üretim olacaksa da malzemelerin çıkma oranı arttırılmalı. 100 Bor oluyorsa yanına 1 painite vermesi gerekti. 500 bor çekip painite alamamak adamın oyunu bırakmasına neden oluyor :D Kendimi sabırlı olarak görürdüm ancak pek sabırlı değilmişim , bunu gösterdi bu oyun bana :D Neyse her şeye rağmen çok sevmiştim bu oyunu. Artık güzel bi hatıra olarak kalacak geçmiş yıllar. Hayatımı kazanmam gerek. 2 gün oldu bırakalı. Artık günde 12 saat maden toplayacağıma o süre içinde 1 kitap bitirdim.

Bu arada E-kitap reader olayı da çok güzel. Emürekkep olayına hep önyargı ile yaklaşıyordum ancak gerçek kitabu okur gibi bir hissiyat veriyor ve gözü hiç yormuyor. Düşünen arkadaşlara tavsiye ederim. Fiyatı da gayet makul 505 liraya bir kütüphaneniz oluyor. Elimde 4 bin adet orjinal epub formatında kitap var. Okumak isteyenler özelden yazarlarsa link atabilirim. :D Konu çok saptı farkındayım ancak içimi dökme ihtiyacı duydum. Kalın sağlıcakla :D
Resim
Kullanıcı avatarı
karanlikprens
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Esadullah yazdı: 14 Tem 2018 12:06
karanlikprens yazdı: 14 Tem 2018 10:48Yaşadığımız topluluk hep böyledir işte, her zaman saçma tercihler yaparlar... Gerçek hayatta da bu böyle...
Seni B topluluğunun düşünce ve fikirlerini ters gördüğün gibi de; B topluluğu senin düşünce ve fikirlerini ters görmekle kalmıyor, kabullenmiyor ve saçma görüyor!
Göründüğünden daha zekisin tebrikler :)

Resim

Kullanıcı avatarı
karanlikprens
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Karkaroff yazdı: 14 Tem 2018 12:47
karanlikprens yazdı: 14 Tem 2018 11:44
Maga mee edebiyata mak.Geçen seneye kadar çok nadir giriyordum son bir senedir hiç oynamıyorum oyunu.Ben ucu bana dokunan şeyr karşı çıkmam nerde denyoca bi düşünce görsem ona karşı çıkarım, sen de denyoluk abidesi olduğuna göre herhangi bir problem göremiyorum.Kemik edebiyatı yapmış yazık urfalı heralde :d He bu arada iş güç yarıştırmaya kalkma benle ağlarsın hadi bakim çakma darth vader seni

İki lafı bir araya getirip konuşmaktan, derdini anlatmaktan acizsin, birde burada ayrımcı konuşmalar yapma çabasın dasın kendi çapında, çapsızsın gerçi çap ne alaka ise, Urfalı değilim de olsam ne olacak?

Resim

Kilitli