Hesap aktarımı

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Rasenganm
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü
İletişim:

Hesap aktarımı

Mesaj gönderen Rasenganm »

Selamlar arkadaşlar, telefon numarası ile giriş yaptığım hesabımın telefon numarası devre dışı kaldı. Karakteri başka bir hesaba aktarmamın bir yolu var mıdır ? Desteğe 1 haftada 2 mesaj attım dönmediler son çare buraya yazıyorum
Resim
Kullanıcı avatarı
BunudaBanlayin
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Time Of Death

Re: Hesap aktarımı

Mesaj gönderen BunudaBanlayin »

En kolayı İKV Destek ile uğraşmayıp hat hangi operatörse tekrar çıkartman olacaktır, hat kapatılsa bile 6 ay mı 12 ay mı ne tekrar çıkartabiliyorsun

Not: bende desteğe 3 gün önce form gönderdim ve hâlâ geri dönmediler, bu yüzden en kolayı hattı tekrar çıkartman
Kullanıcı avatarı
Rasenganm
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü
İletişim:

Re: Hesap aktarımı

Mesaj gönderen Rasenganm »

BunudaBanlayin yazdı: 14 Tem 2018 01:31 En kolayı İKV Destek ile uğraşmayıp hat hangi operatörse tekrar çıkartman olacaktır, hat kapatılsa bile 6 ay mı 12 ay mı ne tekrar çıkartabiliyorsun

Not: bende desteğe 3 gün önce form gönderdim ve hâlâ geri dönmediler, bu yüzden en kolayı hattı tekrar çıkartman
Hat benim üzerime değildi çıkarmam mümkün değil. Yaz okulundayım eve dönene kadar onu gerçekleştiremem. Anlamadım cidden destek yardım etmiyor, buraya yazıyorum bir yetkili dönmüyor bari başka konu başlıkları altında da yazayım
Resim