Gereksiz kişiler

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
diltemiz
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Eminönü
Lonca: Anatolian Soldiers

Re: Gereksiz kişiler

Mesaj gönderen diltemiz »

yeCs yazdı: 12 Tem 2018 12:42
diltemiz yazdı: 12 Tem 2018 12:38
Erdemxxx1 yazdı: 08 Tem 2018 18:24 Arkadaşlar 3 yıl sonra oyuna geri döndüm ve yaklaşık 2 aydır da oynuyorum gayet güzel bi loncam ve ortamım var.Oyundan da şu anlık baya zevk alıyorum lakin anlamadığım şey, oyunu bırakmış ve sürekli forumda takılan kişiler.Bu kişiler oyunu bırakmış fakat oyundan tam olarak kopamadığı için forumdan oyunu takip etmeye çalışıyorlar. EYVALLAH, ama öyle bir kitle var ki sürekli oyuna yeni başlamış yada başlayacak kişilere, tekrar başlama, zaman kaybı, kanser mi olacan vb. gereksiz tarz da muhabbet yapmaya bayılıyorlar.Arkadaş oynamayacaksan oynama, şu oyunda geçmişi yad etmek isteyen ve eğlenmek isteyen gerçekten belli bir kitle var buna engel olmayın rica ediyorum.Bu arada sözüm de meclisten içeri kimse kusura bakmasın.
Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar diye bir laf vardır , yukarda yazdıklarına harfi harfine katılıyorum.
Fakat gelip burda da çamur atacaklar demedi demeyin.
Telif reis hoşgeldin konuya :D İsteyen istediği şeyi eleştirebilir , oynarız eleştiririz , mesela bir partiye oy veririz , eleştiririz .. Bunlar hayatın akışında olağan şeyler :D
Hoşbulduk ; :)
Haklısın , dürüst ol canımı ye ;)

Resim

⋱ ▒ ♖ ώ ε ♖ ค я ε ♖ ร σ Ł đ ί ε я ร ♖ ▒ ⋰
☪ guardians of anatolia ☪
▒ ⋰ ▒ ⊽ ⊽ тαηıтıм кσηυмυzα gιтмєк ιcιη ⊽ ⊽ ▒ ⋱ ▒