İKV 6. Yıl Paketi

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
MrSeKizGenN
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Tılsım
Klan: Lodos
Lonca: Sağlam Dostlar

İKV 6. Yıl Paketi

Mesaj gönderen MrSeKizGenN »

Merhabalar Arkadaşlar

İstanbul Kıyamet Vakti 6. Yıl Paketi Alacağım Fakat Play Sotore'den Kaldırılmış Üyelikal.comAdlı Bir sitede Var Fakat alışveriş Yapamıyoruz Desteği Arıyoruz Bakılmıyor Bi Yardımcı Olabilecek Birileri Varmı ?
Kimseyi Hafife Alma , Hiç Birisi O Güzel Resimdekiler Gibi Gerçek Değil .
Resim
Günlüğümden Beni Takip Edebilirsiniz .
Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders Of Anatolia
İletişim:

Re: İKV 6. Yıl Paketi

Mesaj gönderen FiratCakiroglu »

6. Yıl Paketi artık mevcut değil.Sadece 5500 akçe olarak kullanılıyor.Ayrıca www.perdigital.com ve www.playstore.com adreslerinin haricinde akçe alımı önerilmiyor.
Göster
Resim
Resim
Resim
Resim
ıTANRIKUTLUGı & ıTENGRİKUTLUGı
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Paketin kaldırılmasından dolayı yok. Ayrıca PlayStore ve Perdigital haricinde satış hiçbir şekilde yok. Ürün olarak ekleyebilir birileri belki, alırsın gelmez; bir şey yapamazsın.
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
BunudaBanlayin
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Time Of Death

Mesaj gönderen BunudaBanlayin »

TOLGARDA yazdı: 07 Tem 2018 16:05 Paketin kaldırılmasından dolayı yok. Ayrıca PlayStore ve Perdigital haricinde satış hiçbir şekilde yok. Ürün olarak ekleyebilir birileri belki, alırsın gelmez; bir şey yapamazsın.

kabasakalonline den alıyordum playtore sorun çıkarttığı için, playstorede epinler çok geç gelirken kabasakalonline de direk geliyordu, bir sorun olursa da 7/24 destek veriliyor site üzerinden. Yani güvenilir başka alternatifler de var : )
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Mesaj gönderen TOLGARDA »

BunudaBanlayin yazdı: 08 Tem 2018 01:13
TOLGARDA yazdı: 07 Tem 2018 16:05 Paketin kaldırılmasından dolayı yok. Ayrıca PlayStore ve Perdigital haricinde satış hiçbir şekilde yok. Ürün olarak ekleyebilir birileri belki, alırsın gelmez; bir şey yapamazsın.

kabasakalonline den alıyordum playtore sorun çıkarttığı için, playstorede epinler çok geç gelirken kabasakalonline de direk geliyordu, bir sorun olursa da 7/24 destek veriliyor site üzerinden. Yani güvenilir başka alternatifler de var : )
Kafamda kurduğum sistemi yapmışlar. Tabiki büyük oyun siteleri çeşitlilik için bunu yapabilirler, onlarda güvenlik sıkıntısı çıkmayabilir haklısın. Benim bahsettiğim öyle siteler vardı ki sırf ikv için kurulmuş, siteye girdiğinde hiçbir ciddiyet yok. Bu sitelerden gerçekten akçe almaya çalışanlara denk geldim. Bahsettiğin kabasakalonline'da fiyatlar yüksek konulmuş, kafamda kurduğum sistem derken bundan bahsediyordum ama yine de yasal açıdan sıkıntı olabileceğini düşünüyorum. İkv kullanım sözleşmesinde oyuna ait pin kodlarının para veya herhangi bir şey karşılığında satılamayacağı söyleniyor yetkili satıcılar haricinde, he bu durum siteden alışveriş yapan kullanıcıları değil site yöneticilerini ilgilendirir. İstersen alışveriş yapabilirsin, siteyi beğendim ben de.
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
BunudaBanlayin
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Time Of Death

Mesaj gönderen BunudaBanlayin »

TOLGARDA yazdı: 08 Tem 2018 09:38
BunudaBanlayin yazdı: 08 Tem 2018 01:13

Kafamda kurduğum sistemi yapmışlar. Tabiki büyük oyun siteleri çeşitlilik için bunu yapabilirler, onlarda güvenlik sıkıntısı çıkmayabilir haklısın. Benim bahsettiğim öyle siteler vardı ki sırf ikv için kurulmuş, siteye girdiğinde hiçbir ciddiyet yok. Bu sitelerden gerçekten akçe almaya çalışanlara denk geldim. Bahsettiğin kabasakalonline'da fiyatlar yüksek konulmuş, kafamda kurduğum sistem derken bundan bahsediyordum ama yine de yasal açıdan sıkıntı olabileceğini düşünüyorum. İkv kullanım sözleşmesinde oyuna ait pin kodlarının para veya herhangi bir şey karşılığında satılamayacağı söyleniyor yetkili satıcılar haricinde, he bu durum siteden alışveriş yapan kullanıcıları değil site yöneticilerini ilgilendirir. İstersen alışveriş yapabilirsin, siteyi beğendim ben de.

Dediğin gibi fiyatlar yüksek kabasakalonline da fakat o zamanlar playtore pinleri gondermeyip bizi sinir stres ettiği için 5500 akçeye 57₺ yerine 70₺ vermeyi kabulleniyordum. Şimdi perdigitalden alıyorum gayet düzenli ve zamanında işleri halleden bir site