Oguz Kagan Tabanca & Kılıç Hk.

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Parlementxx
Bab-ı Ali Muhafızı
Bab-ı Ali Muhafızı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Oguz Kagan Tabanca & Kılıç Hk.

Mesaj gönderen Parlementxx »

Bolgenin savasci acisindan fiyasko olan iki itemi.Kilicin saldiiri hizinin 3.0 olmasi beklenirken 1.0 yani latif papagan yatagan tarzi bir silah olmasi , tomruk yaranin zirveye tutunmasini sagladi.Tabancanin ise yillar sonra ciftenin bir ustune gececek tek silah olmasi bekleniyordu ki destekten gelen bir cevapta parlatilmadigini soylediler.

Bu konu hakkinda dusunceleriniz nedir ?
Resim
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Re: Oguz Kagan Tabanca & Kılıç Hk.

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Savaşçıya vermiş olmak için bir menzilli silah vereceklerini onun da görüntüden başka bir şeye yaramayacağını zaten tahmin etmiştim. Her zaman olduğu gibi bölgede savaşçı çok geri planda kalmış. Özellikle fanatikler konusunda büyücüler zorlanmadan usta fanatikleri kesebiliyorken savaşçılar bildiğin can çekişiyor.

Bunun yanı sıra konudan sapmadan şunu söyleyeyim, çoğunluk büyücü olduğu için onları daha ciddiye aldıklarını düşünüyorum. Bu yüzden savaşçı karakteri bildiğin üvey evlat yerine koyuluyor. Sonuç olarak bunlar kimin fikriyse umarım belasını bulur.
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
karanlikprens
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: I Ergenekon I

Mesaj gönderen karanlikprens »

Parlementxx yazdı: 02 Tem 2018 10:02 Bolgenin savasci acisindan fiyasko olan iki itemi.Kilicin saldiiri hizinin 3.0 olmasi beklenirken 1.0 yani latif papagan yatagan tarzi bir silah olmasi , tomruk yaranin zirveye tutunmasini sagladi.Tabancanin ise yillar sonra ciftenin bir ustune gececek tek silah olmasi bekleniyordu ki destekten gelen bir cevapta parlatilmadigini soylediler.

Bu konu hakkinda dusunceleriniz nedir ?
Aslına bakarsan Saldırı hızı 1.00 olması iyi bir şey, her bir saniyede 1 vuruş demek. 3.00 da ise her 3 saniyede 1 vuruş demek. Oğuz Kağan Kılıcı tam bir fiyasko yapan ise verdiği silah hasar 21-31 arası olması. Bununla ilgili daha önce açtığım bir konu var bir göz atmanda fayda var. Linkini aşağıda paylaşıyorum. Bazı arkadaşlar efsunu her şey sanıyor. :) Evet büyücü ve şifacı asaların da öyle olabilir, fakat bu savaşçı için geçerli değil. Tipsiz bir tomruk yaran oğuz kağan kılıçlı birisini fazlasıyla alt edebilir. İyi formlar...

viewtopic.php?f=22&t=150828
KaRa~KaRaBeLa~KaRaBüYüCü~KaRaŞiFa~ÇıLGıNTüRK~BLaCKTRoUBLe~İhSaN®

Resim

TÜRK sesinin geldiği, TÜRK yüreğinin çarptığı her yer bizim toprağımızdır… C★ {-ERGENEKON-} C★
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen KraToSs »

ikiside boşa getirildi benim ilk baktığım şeylerden biriydi bunlar acaba 2.00 yokmuydu dedim sanırım parlatılmadan saheser statusunde olanlar 2.00 oluyor ecel ,bıçak gibi
Herhangi bir düşünce,konuya,fikiri sindirmeye çalışan,silen, özgürlük sunmayan ikv yönetimi yüzünden pek yorum atasım gelmiyor.
PerfectStorm
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen PerfectStorm »

TOLGARDA yazdı: 02 Tem 2018 10:09 Savaşçıya vermiş olmak için bir menzilli silah vereceklerini onun da görüntüden başka bir şeye yaramayacağını zaten tahmin etmiştim. Her zaman olduğu gibi bölgede savaşçı çok geri planda kalmış. Özellikle fanatikler konusunda büyücüler zorlanmadan usta fanatikleri kesebiliyorken savaşçılar bildiğin can çekişiyor.

Bunun yanı sıra konudan sapmadan şunu söyleyeyim, çoğunluk büyücü olduğu için onları daha ciddiye aldıklarını düşünüyorum. Bu yüzden savaşçı karakteri bildiğin üvey evlat yerine koyuluyor. Sonuç olarak bunlar kimin fikriyse umarım belasını bulur.
ulan yıllardan beri çifteyle büyücüye 2 atan balyozla 1 atan depar3 le buglu şekillde ws atan savaşçılar yuh diyorum size gözünüz doysun bide hala büyücüye laf ediyorlar.
Tek Başına büyücü en zayıf sınıf şuan vslerde görüyoruz cok rahat ama hala savaşçılar ağlıyor şaşıyorum
Acergo
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen Acergo »

Yıldız alevi balta hasar nasıl ? Tomruk yarana göre
Kullanıcı avatarı
karanlikprens
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

PerfectStorm yazdı: 02 Tem 2018 12:57
TOLGARDA yazdı: 02 Tem 2018 10:09 Savaşçıya vermiş olmak için bir menzilli silah vereceklerini onun da görüntüden başka bir şeye yaramayacağını zaten tahmin etmiştim. Her zaman olduğu gibi bölgede savaşçı çok geri planda kalmış. Özellikle fanatikler konusunda büyücüler zorlanmadan usta fanatikleri kesebiliyorken savaşçılar bildiğin can çekişiyor.

ulan yıllardan beri çifteyle büyücüye 2 atan balyozla 1 atan depar3 le buglu şekillde ws atan savaşçılar yuh diyorum size gözünüz doysun bide hala büyücüye laf ediyorlar.
Tek Başına büyücü en zayıf sınıf şuan vslerde görüyoruz cok rahat ama hala savaşçılar ağlıyor şaşıyorum
Esasen hiç bir sınıfın diğerine üstünlüğü yoktur. Büyücü oynanması gereken karakterlerin en zorudur. Zekice oynaya bilmen gerekiyor. En iyi şekil de oynaya biliyorsan en iyisi şifacıdır,büyücüdür,savaşçıdır. Oyuncuya bağlı yani bu. Ben yıllardır 3 sınıfı da oynuyorum. 3 ünde de kendimi geliştirdiğime inanıyorum. Yani şu konuda bir anlaşalım. Her sınıfın kendisine göre muazzam yetenekleri var nerede neyi kullanacağını bildiğinle alakalıdır bu durum. İyi formlar...

Resim

TÜRK sesinin geldiği, TÜRK yüreğinin çarptığı her yer bizim toprağımızdır… C★ {-ERGENEKON-} C★
Kullanıcı avatarı
karanlikprens
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Acergo yazdı: 02 Tem 2018 13:00 Yıldız alevi balta hasar nasıl ? Tomruk yarana göre
Dostum yıldız alevi baltanın öncelikle ağır silah olması bile direk çöp olmasına sebep, yani 59 seviyede savaşçıya şaheser gelmemiştir gibi göre bilirsin.Savaşçı şaheserlerin hepsi çöptür. Üret tomruğunu bak keyfine :)

Resim

Kullanıcı avatarı
Recoil
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen Recoil »

Bir bakıma bıçak kılıç vs yücelen balyoz olayı gibi olmuştur. Tabanca vs çifte olayına gelecek olursak bir düzenleme gerekiyor.
heiseb
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen heiseb »

def23lerin çifteyle büyücü kesmelerini önlemek amacıyla tabancanın kasıtlı olarak böyle ayarlandığını düşünüyorum. tabancaya değil ama kılıca bi düzenleme gelebilir. silah hasarı biraz daha arttırabilir.