Gelen Gideni Aratıyor...

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Markzuncher
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Gelen Gideni Aratıyor...

Mesaj gönderen Markzuncher »

Yıl 2004 devasa bir türk oyunu sürüldü piyasaya , oyuna gelen oyuncu sayısı rekor seviyelerdeydi .
2004 yılında bu tip bir oyunun piyasada bulunması bir devrim niteligindeydi , yapımcı Mevlüt Dinç Ata tv de bir reklam yaparak oyunu muazzam bir seviyeye getirmişti .
2005 yılından itibaren güncellemeler üzerinde çalışılarak bir bölge planlandı .
Metoor bölgesinin gelecek olması bizleri heyecan fırtınasının ilerisine götürüyordu yapımcı Mevlüt Dinç ve geliştirici ekipten gelecek bir haber herkesi heyecan içinde bırakarak metoor bölgesinin gelişini kutlamakla geçiyordu saatlerimiz .
Ve 2009 yılında bir devrim yaratıldı oyuna yeni yetenekler , yeni bölgeler , yeni güncellemeler gelecekti ve geldi .
Deli dolu seneleri gerimizde bırakarak metoor bölgesinin ardından yeraltı ve meran bölgeleri eklenince oyun hayli keyifli bir hal aldı ve sonradan oyunla ilgili bölgeler , çemberlitaş , sıgınak , migrat getirilip oyuna grup eklenilince oyunun yarı onlıne seviyelerine düşmesi görüldü . ve arz ve lodos eklentisinin ardından karaköy denen yer getirildi ve bu deli dolu geçirilen yıllar , emekler , bir hiç ugruna yakılıp kül edildi uzun lafın kısası gelen gideni aratıyor ve aratmaya devam ediyor .
Resim
Kullanıcı avatarı
turkoxHAMSTER
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Sunucu: Teşkilat

Re: Gelen Gideni Aratıyor...

Mesaj gönderen turkoxHAMSTER »

Oyun 2004 değil 2006'da piyasaya sürüldü, tam sürüme de 2007'de geçti.
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen KraToSs »

bu gb mantıgını getiren kim acaba neyse ben bu durumu daha çok zwartana bağlıyorum eski yönetimin herşeyini beğeniyorduk o zaman zwartan oyuna veda edince laf atanlara iyi oldu bu boğulun
Herhangi bir düşünce,konuya,fikiri sindirmeye çalışan,silen, özgürlük sunmayan ikv yönetimi yüzünden pek yorum atasım gelmiyor.
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Aslında eklenti paketleriyle oyunun seyri değişti. Yeraltına kadar gelen bölgeler gayet idealdi. Sonrasında gelen Karaköy tekrar eskiye dönmek için gayet uygun bir paket bence.
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Mesaj gönderen BayTerapi »

Oyunun dağılma anı Çemberlitaş bölgesinin gelmesi idi. Şöyle ki çoğu kişi zorluklarla baş edemedi, ortam bulamadı, yardım edeni yoktu, bu nedenle oyun kan kaybına orada başladı. Bu yeni gelen Karaköy eklentisi tuzu, biberi oldu.
kedi
Kullanıcı avatarı
Recoil
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen Recoil »

Oyunun ilk oyuncu kaybettiği eklenti sığınaklar ve migrat eklentisidir.
Zamanında sığınak ve migrata savaşçı sınıfını almadılar zaten ofansif savaşçının içerde yapacak bir şeyi yoktu kimisi tank olarak girdiysede pek bir işe yaramadığını gören büyücü ve sifacılar savaşçı sınıfını dahil etmediler bu bölgelere.
Tek tabanca takılan kişiler gruplarda yer bulamadılar,millet üstünü dizerken onlar dışarda kaldı ve böylece bırakma aşamasına kadar gitti.
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Recoil yazdı: 02 Tem 2018 13:49 Oyunun ilk oyuncu kaybettiği eklenti sığınaklar ve migrat eklentisidir.
Zamanında sığınak ve migrata savaşçı sınıfını almadılar zaten ofansif savaşçının içerde yapacak bir şeyi yoktu kimisi tank olarak girdiysede pek bir işe yaramadığını gören büyücü ve sifacılar savaşçı sınıfını dahil etmediler bu bölgelere.
Tek tabanca takılan kişiler gruplarda yer bulamadılar,millet üstünü dizerken onlar dışarda kaldı ve böylece bırakma aşamasına kadar gitti.
Kesinlikle katılıyorum. Grup bölgeleri zamanında oyunu bırakmıştım. Hol zamanında oynuyordum ama bölge sürekli kritik hata verdiği için can çekişmekten orada da bir şey yapamadım. Hatta Karaköy'le geri geldim desek yeridir.
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
xLuCaGox
Kobra Takipçisi
Kobra Takipçisi
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Nemesis

Mesaj gönderen xLuCaGox »

turkoxHAMSTER yazdı: 02 Tem 2018 04:36 Oyun 2004 değil 2006'da piyasaya sürüldü, tam sürüme de 2007'de geçti.
+1
xLuCaGox | LLAMA | dRopheaLing | Smegma | PaRCHeR | PaRCHeRII | PaRCHeRIII | Lucago | DrKojiro
since 2007
Tılsım - Anka - Eminönü
İKV 2020 Mani Birinciliği*
Kullanıcı avatarı
Megaevil
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Megaevil »

Markzuncher yazdı: 02 Tem 2018 04:32 Yıl 2004 devasa bir türk oyunu sürüldü piyasaya , oyuna gelen oyuncu sayısı rekor seviyelerdeydi .
2004 yılında bu tip bir oyunun piyasada bulunması bir devrim niteligindeydi , yapımcı Mevlüt Dinç Ata tv de bir reklam yaparak oyunu muazzam bir seviyeye getirmişti .
2005 yılından itibaren güncellemeler üzerinde çalışılarak bir bölge planlandı .
Metoor bölgesinin gelecek olması bizleri heyecan fırtınasının ilerisine götürüyordu yapımcı Mevlüt Dinç ve geliştirici ekipten gelecek bir haber herkesi heyecan içinde bırakarak metoor bölgesinin gelişini kutlamakla geçiyordu saatlerimiz .
Ve 2009 yılında bir devrim yaratıldı oyuna yeni yetenekler , yeni bölgeler , yeni güncellemeler gelecekti ve geldi .
Deli dolu seneleri gerimizde bırakarak metoor bölgesinin ardından yeraltı ve meran bölgeleri eklenince oyun hayli keyifli bir hal aldı ve sonradan oyunla ilgili bölgeler , çemberlitaş , sıgınak , migrat getirilip oyuna grup eklenilince oyunun yarı onlıne seviyelerine düşmesi görüldü . ve arz ve lodos eklentisinin ardından karaköy denen yer getirildi ve bu deli dolu geçirilen yıllar , emekler , bir hiç ugruna yakılıp kül edildi uzun lafın kısası gelen gideni aratıyor ve aratmaya devam ediyor .
Resim
Gerçekten öyle, Çemberlitaşın kıymetini bilemedik..
Kullanıcı avatarı
SalurBeyi
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Dostlar Kıraathanesi

Mesaj gönderen SalurBeyi »

Oyunun kitlenmesine neden olan şey tılsım sistemidir. 10-12 yaşında ki kardeşlerimiz nereden bulsunlar Meteorit 1 tılsımını. Zaman içerisinde Meteorit 2.3 bile yetmemeye başladı. Tabi oyundaki bazı arkadaşlarımız Meteorit 1 olmadan da alırdı. Stulu yaparlardı kesimi, insanları mutlu ederlerdi. Ama herkes bu arkadaşlar gibi değil elbette. Semiha 2 defa girmesin içeriye, gruptan çıkarlardı hemen tek kelime etmeden. Ya holdeki kavgalar? Kuyu kavgaları, saat kavgaları, oda kavgaları, ray kavgaları... Yardımlaşmanın kökünü kuruttuğu için ben oyunun çıkmaza girmesinin nedenini tılsımlara bağlıyorum. Tılsım sistemi gelmeseydi her şey daha güzel olabilirdi.
ölüm tatlı bir hayal oldu artık