GÜNCELLEMELER HAKKINDA...

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
onurcinucen
İskele Babası
İskele Babası

GÜNCELLEMELER HAKKINDA...

Mesaj gönderen onurcinucen »

Öncelikle herkese merhaba. Bu oyuna artık grafik güncellemesinin vakti gelmedi mi sizce de? Oyunu seven eski oyuncular bu haliyle sevdi fakat yıllardır aynı oluşuyla artık sıkmadı mı. Sistemi her oyundan farklı muhabbeti daha güzel bir oyuncu kitlesine sahip bir oyun bu. Forumda dolaşırken gördüm eski halini özledik vs. diye. Ben de özledim eski halini ama zamanı geri saramıyorsak oyunu ileri sarabiliriz. Lütfen GM ler ve developerlar ilgilensin artık. Eğer böyle bir planınız varsa da bir tüyo verin ki biz de merakla bekleyelim geleceği günü. Yorumlarınızı bekliyorum değerli oyuncu arkadaşlarım. İyi forumlar.
Kullanıcı avatarı
AGRESIF
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Klan: Arzın Çocukları

Re: GÜNCELLEMELER HAKKINDA...

Mesaj gönderen AGRESIF »

böyle bir plan olsa da buraya yazmazlar
Kullanıcı avatarı
onurcinucen
İskele Babası
İskele Babası

O zaman bir bildiri yayınlamaları gerekmez mi dostum?
Kullanıcı avatarı
Lothbrok
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Lothbrok »

Yeni grafik olusturmak basluca bir cok seyi degistirmek demek.
Hepimiz bu grafiklere alistik ki bu durumda iken cok iyi bilgisayarlarda bile kasma yapiyor bu oyun (kasma sebebi oyun islevsel problemleri grafik kalitesi iyiliginden degil )
Dusuk sistem kullanan oyuncular bu sefer hic kullanamaz
Lothbrokş
Kullanıcı avatarı
onurcinucen
İskele Babası
İskele Babası

Lothbrok yazdı: 29 Haz 2018 16:16 Yeni grafik olusturmak basluca bir cok seyi degistirmek demek.
Hepimiz bu grafiklere alistik ki bu durumda iken cok iyi bilgisayarlarda bile kasma yapiyor bu oyun (kasma sebebi oyun islevsel problemleri grafik kalitesi iyiliginden degil )
Dusuk sistem kullanan oyuncular bu sefer hic kullanamaz
O konuda haklısın ama en azından daha pürüzsüz bir görüntü sağlanabilir, iyileştirmeler yapılabilir. Örneğin silah adamdan ilerde gitmemeli çok gördüğüm bir bug bu. Yeteneklerin görünüşü değiştirilebilir. Bir GM veya developer buraya gelip bizimle bir kez konuşsa açık açık, daha iyi iletişim kurulmuş olur yöneticiler ve oyuncular arasında. Yanlış mıyım dostum?
Kullanıcı avatarı
ClaireRedfield
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Mesaj gönderen ClaireRedfield »

Olmaz kardeşim olmaz. Defalarca konuşuldu bu konu. Olmaz işte anlayın bunu artık. Yeni baştan bir oyun yapılması gerekir. Bu da 5-6 kişiyle yapılamaz. Yabancı bir firmaya yaptıracaklar parasını bayılıp. O zaman insan gibi oyun oynamış oluruz.
Kullanıcı avatarı
onurcinucen
İskele Babası
İskele Babası

O zaman İstanbul Kıyamet Vakti 2 yi çıkarsınlar :') :')
Kullanıcı avatarı
ClaireRedfield
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Mesaj gönderen ClaireRedfield »

onurcinucen yazdı: 29 Haz 2018 16:46 O zaman İstanbul Kıyamet Vakti 2 yi çıkarsınlar :') :')
Bu seferde ikeve oyuncuları karşı çıkar. :grin: O kadar emeğimiz, harcadığımız paralar ne olacak diye. :grinning: En iyisi kapanana kadar oynayın gitsin boşver. :grin:
Kullanıcı avatarı
mstfmrt
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Mesaj gönderen mstfmrt »

ben nerull u istiyorummm
PerfectStorm
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen PerfectStorm »

cok düşük maliyetlerle milyarlar kaldırırken sence böyle bi çalışmaya giderler mi?

10 yıldır işporta ve çöpe atma uyarı ekranındaki bit kadar tik işaretlerini değiştirmediler
oyunda 500den fazla çeşit eşya malzeme varken alışveriş penceresi 6 adet sınırlı kalması cabası

böyle ufak tefek şeyleri iplemeyenler görselliği mi düzelticek güldürmeyin.
adamlar hala 2006 dan kalma oyun motoruyla yazılmış oyunu sürdürme cabasındalar nasıl olsa koyun cok
en ufak indirim görmesin bizim milletimiz sanki bedavaya aldıgını sanıp akçeleri yığınla alıyorsunuz