YÖNETİM EKİBİNİN OYUNCULARI HİÇ İPLEMEMESİ

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
yeCs
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Tantuni

YÖNETİM EKİBİNİN OYUNCULARI HİÇ İPLEMEMESİ

Mesaj gönderen yeCs »

Gerçekten garip bir durum. Bir çok oyuncu öneride bulunuyor , istekleri var , şikayetleri var... Bir yetkili de çıkıp olumsuz bile olsa bir yorum yapmıyor , cevap vermiyor. Nedir bu ilgisizlik? Mesela en kötü ihtimalle çıksa birisi dese ki " Evet isteğiniz güzel fakat bunu yapabilecek bir ekibimiz yok. Umarım ilerleyen zamanlarda yapabiliriz :) " . Bu oyuncuya verilen değeri gösterir. Ancak yok , kendi kendimize konuşup duruyoruz . Yabancılarda bu iş böyle değil. Her fikir önemli onlar için. Böyle yapmaya devam ettikçe her sunucu " TENHA " kalmaya devam edecektir. Hatta o TENHA' yı bile arayacaksınız :) Uzun zamandır söylediğim , destek ekibine ilettiğim bir isteğim var. Gayet basit ve oyuncuların az da olsa oyunda vakit geçirmesini sağlayacak bir fikir. Ancak hiç bir yetkili cevap vermiyor. Olumsuz da olsa cevap vermiyor. Çıkın " YAPMIYORUZ AGA, OYUN BU OYNAMIYORSAN OYNAMA " diyin ona bile razıyım. Resmen yokmuşuz gibi davranıyorsunuz. Şu oyuna verdiğim 11 yıla yazık gerçekten. Fikri soracak olursanız fikrim şuydu :

" Oyunda kesilen slotlardan düşen torbaları özel bir tuş kombinasyonu ile ( örneğin CTRL + Sol Tık ) direkt NPC ' ye satabilsek para kasmak zevkli hale gelir. Her bölge canlanır , antrepoda , salonda bile para kasabiliriz. Ancak kasayı doldurup , sonra gidip NPC'ye satmak tam bir işgence. 80 kez aynı işlemi tekrarlıyoruz. Kasadan çantaya sürükle -- çantadan NPC'nin alışveriş penceresine sürükle -- Sonra onayla .. Bu 3 işlemi 80 kez tekrar etmek en az 5 dakika alıyor ve insanın oyun oynayası kalmıyor. Bunun adı oyun da değil gerçi. Sinir stres.. 2 kez kasayı boşaltınca üçüncü yapılmıyor.... Getirin bir özellik , koyun markete aylık 995 akçe gibi bir fiyata. Hem siz kazanın hem biz eğlenelim.. "

diyorum ancak cevap yok :) Yine cevap verilmeyecek biliyorum ama işte bir ümit , belki bir geri dönüş olur.. :)
Resim
Kullanıcı avatarı
manyetix
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Sivaslı Kardeşler

Re: YÖNETİM EKİBİNİN OYUNCULARI HİÇ İPLEMEMESİ

Mesaj gönderen manyetix »

O biraz lükse kaçıyor. Aslında olması gereken ama onların hayalini bile kurmuyoruz artık.. 49 lvl yeraltı ve öncesi oyundaki sistemi geri getirseler yeter bizim için. Bosslar görev için kesilmeli. Geriye kalan yaratıklardan da nadide item yada reçetisi düşmeli zor düşsün ama düşsün satılabilsin. Ozaman çoğu oyuncu bıraktığı yerden tekrar başlamak isteyecektir. Gece 2 de de girse sabah 6 da da girse ister madenini çeksin isterse itemini kassın. Kimseye muhtaç olmasın. Bireysellik dediğin budur. Öyle 12 kişi toplayıp bir bosun peşinde yarım saat 1 saat heba etmek değildir. Vaktin yarım saatse okadar zaman diliminde maden çekersn yada item kasarsın şansa bağlı. 5 dk bile olsa bazen bir girip birkaç yaratık kesip çıkmaya hevesi olmalı oyuncunun. Eski element sistemini getirmek için sakınma özelliğinş ofansta aktif edebilirler yada bir tılsım çıkartırsın ofans açıkken sakınmayı kullanabilmek için hem element itemler kullanılır hem vs ler canlanır hem o tılsımı hemen üretmek için bir heves oluşur ama şuanki sistemde ateş hasarından başka element hasar bile yok neyine taktik uygulayacaksın bunun. Şimdi silah reçeteleri materyaller yada itemler yaratıklardan düşse bireysel oynıyanlar da oynıyabilir sonradan oyuna başlıyanlarda oynayabilir. Diğer türlü bu sistemle birkaç tane lonca kendi arasında konuşup bosslara gün belirler onun dışındakilere grup çıksa bile kestirmez sonra kendi aralarında kavga çıkarırlar o onun bosunu kaçırır o ona söver bu buna söver. İnsanda oyun oynama isteği bırakmazlar. Şuan tam kesmelik olanlarını(boss kaçırıp üzerine küfür eden lonca ve mensuplarını) yolda sıkıştırıp kesiyorum arada maden çekiyorum. Arada birkaç kişiye yardım ediyorum onun dışında yapacak hiçbirşey bırakmadılar benim içim.
Resim
Kullanıcı avatarı
yeCs
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Tantuni

Mesaj gönderen yeCs »

manyetix yazdı: 28 Haz 2018 15:04 O biraz lükse kaçıyor. Aslında olması gereken ama onların hayalini bile kurmuyoruz artık.. 49 lvl yeraltı ve öncesi oyundaki sistemi geri getirseler yeter bizim için. Bosslar görev için kesilmeli. Geriye kalan yaratıklardan da nadide item yada reçetisi düşmeli zor düşsün ama düşsün satılabilsin. Ozaman çoğu oyuncu bıraktığı yerden tekrar başlamak isteyecektir. Gece 2 de de girse sabah 6 da da girse ister madenini çeksin isterse itemini kassın. Kimseye muhtaç olmasın. Bireysellik dediğin budur. Öyle 12 kişi toplayıp bir bosun peşinde yarım saat 1 saat heba etmek değildir. Vaktin yarım saatse okadar zaman diliminde maden çekersn yada item kasarsın şansa bağlı. 5 dk bile olsa bazen bir girip birkaç yaratık kesip çıkmaya hevesi olmalı oyuncunun. Eski element sistemini getirmek için sakınma özelliğinş ofansta aktif edebilirler yada bir tılsım çıkartırsın ofans açıkken sakınmayı kullanabilmek için hem element itemler kullanılır hem vs ler canlanır hem o tılsımı hemen üretmek için bir heves oluşur ama şuanki sistemde ateş hasarından başka element hasar bile yok neyine taktik uygulayacaksın bunun. Şimdi silah reçeteleri materyaller yada itemler yaratıklardan düşse bireysel oynıyanlar da oynıyabilir sonradan oyuna başlıyanlarda oynayabilir. Diğer türlü bu sistemle birkaç tane lonca kendi arasında konuşup bosslara gün belirler onun dışındakilere grup çıksa bile kestirmez sonra kendi aralarında kavga çıkarırlar o onun bosunu kaçırır o ona söver bu buna söver. İnsanda oyun oynama isteği bırakmazlar. Şuan tam kesmelik olanlarını(boss kaçırıp üzerine küfür eden lonca ve mensuplarını) yolda sıkıştırıp kesiyorum arada maden çekiyorum. Arada birkaç kişiye yardım ediyorum onun dışında yapacak hiçbirşey bırakmadılar benim içim.
Söylediklerine tamamen katılıyorum. Gerçekten oyunda bireysel anlamda yapacak bir şey yok. Acaba sesimizi duyurmak için ne yapmamız gerek? :) Nerull'u buraya nasıl getirebiliriz ? Biraz dertleşmek için...
Resim
asgsdga
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen asgsdga »

yeCs yazdı: 28 Haz 2018 15:09
Söylediklerine tamamen katılıyorum. Gerçekten oyunda bireysel anlamda yapacak bir şey yok. Acaba sesimizi duyurmak için ne yapmamız gerek? :) Nerull'u buraya nasıl getirebiliriz ? Biraz dertleşmek için...
Playstore tarafından dolandırıldım falan diye başlık açın, 1-2 uyduruk görselle de desteklerseniz nerull 3 vakte kadar forumda görünür.
Kullanıcı avatarı
manyetix
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Lonca: Sivaslı Kardeşler

Mesaj gönderen manyetix »

asgsdga yazdı: 28 Haz 2018 16:35
Playstore tarafından dolandırıldım falan diye başlık açın, 1-2 uyduruk görselle de desteklerseniz nerull 3 vakte kadar forumda görünür.
Bende buna benzer ama daha masum öneride bulundum :imp: kaldırmışlar en son yazdığımı herhangibir hakaret mi içeriyordu yoksa siyasi içerik mi yoksa birisini rendice edici söz mü vardı. Lu yorumu kaldıranlar birde niye kaldırdıklarını yazsınlar. Ayıptır artık oyun gibi forumda çığrından çıkmış
Resim
Kullanıcı avatarı
pegasusejder
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen pegasusejder »

manyetix yazdı: 28 Haz 2018 17:04 Bende buna benzer ama daha masum öneride bulundum :imp: kaldırmışlar en son yazdığımı herhangibir hakaret mi içeriyordu yoksa siyasi içerik mi yoksa birisini rendice edici söz mü vardı. Lu yorumu kaldıranlar birde niye kaldırdıklarını yazsınlar. Ayıptır artık oyun gibi forumda çığrından çıkmış
bende babannemim evinde ip banı yemişim :D Nerdeyse hiç girmiyodum babannemin evinden :D Demekki arada babannem foruma girip birilerine sövdü :D Neden verdiklerini sorduğumda cevap da gelmedi :(
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen TOLGARDA »

manyetix yazdı: 28 Haz 2018 15:04 O biraz lükse kaçıyor. Aslında olması gereken ama onların hayalini bile kurmuyoruz artık.. 49 lvl yeraltı ve öncesi oyundaki sistemi geri getirseler yeter bizim için. Bosslar görev için kesilmeli. Geriye kalan yaratıklardan da nadide item yada reçetisi düşmeli zor düşsün ama düşsün satılabilsin. Ozaman çoğu oyuncu bıraktığı yerden tekrar başlamak isteyecektir. Gece 2 de de girse sabah 6 da da girse ister madenini çeksin isterse itemini kassın. Kimseye muhtaç olmasın. Bireysellik dediğin budur. Öyle 12 kişi toplayıp bir bosun peşinde yarım saat 1 saat heba etmek değildir. Vaktin yarım saatse okadar zaman diliminde maden çekersn yada item kasarsın şansa bağlı. 5 dk bile olsa bazen bir girip birkaç yaratık kesip çıkmaya hevesi olmalı oyuncunun. Eski element sistemini getirmek için sakınma özelliğinş ofansta aktif edebilirler yada bir tılsım çıkartırsın ofans açıkken sakınmayı kullanabilmek için hem element itemler kullanılır hem vs ler canlanır hem o tılsımı hemen üretmek için bir heves oluşur ama şuanki sistemde ateş hasarından başka element hasar bile yok neyine taktik uygulayacaksın bunun. Şimdi silah reçeteleri materyaller yada itemler yaratıklardan düşse bireysel oynıyanlar da oynıyabilir sonradan oyuna başlıyanlarda oynayabilir. Diğer türlü bu sistemle birkaç tane lonca kendi arasında konuşup bosslara gün belirler onun dışındakilere grup çıksa bile kestirmez sonra kendi aralarında kavga çıkarırlar o onun bosunu kaçırır o ona söver bu buna söver. İnsanda oyun oynama isteği bırakmazlar. Şuan tam kesmelik olanlarını(boss kaçırıp üzerine küfür eden lonca ve mensuplarını) yolda sıkıştırıp kesiyorum arada maden çekiyorum. Arada birkaç kişiye yardım ediyorum onun dışında yapacak hiçbirşey bırakmadılar benim içim.
evet tam anlamıyla bireysellik olsa her saat girmenin bir anlamı olurdu
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen KraToSs »

pegasusejder yazdı: 28 Haz 2018 17:25
manyetix yazdı: 28 Haz 2018 17:04 Bende buna benzer ama daha masum öneride bulundum :imp: kaldırmışlar en son yazdığımı herhangibir hakaret mi içeriyordu yoksa siyasi içerik mi yoksa birisini rendice edici söz mü vardı. Lu yorumu kaldıranlar birde niye kaldırdıklarını yazsınlar. Ayıptır artık oyun gibi forumda çığrından çıkmış
bende babannemim evinde ip banı yemişim :D Nerdeyse hiç girmiyodum babannemin evinden :D Demekki arada babannem foruma girip birilerine sövdü :D Neden verdiklerini sorduğumda cevap da gelmedi :(
daha önce ıp ban yiyen biriyle çakışıyordur ıp adresin
Herhangi bir düşünce,konuya,fikiri sindirmeye çalışan,silen, özgürlük sunmayan ikv yönetimi yüzünden pek yorum atasım gelmiyor.
Kullanıcı avatarı
pegasusejder
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen pegasusejder »

KraToSs yazdı: 29 Haz 2018 10:04 daha önce ıp ban yiyen biriyle çakışıyordur ıp adresin
Bilmiyorum belki öyledir. Neden aldığımı sorduğumda cevap ta alamadım ':)
Kullanıcı avatarı
dedee66
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Mesaj gönderen dedee66 »

kardeşim yönetim sadece 2016'ya kadar vardı eğer oyuncuları ciddiye alsaydılar ben dahil 100'lerce kardeşimiz şuan veyada işten sonra veya iş yerinde oyunda oluyorlardı :*
Resim

3B Modelleme ve Programcılık

3B Tasarım çalışmalarım:
viewtopic.php?t=170996