SENTETİK İPEK VE MİKROÇİP FİNAL KONUSU BU OLSUN

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
yun1010
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Ancient Legends
İletişim:

SENTETİK İPEK VE MİKROÇİP FİNAL KONUSU BU OLSUN

Mesaj gönderen yun1010 »

Aylardır ardı ardına gelen şikayetler ileride de gelmeye devam edicek. Konuyu fazla uzatmaya gerek yok. Oyuncu kaybı oyunu bırakıp forumu takip edenler, vs. vs.
Ben direkt konuya giriyorum biz bir loncaydık duymayan bilmeyen var mı bilmiyorum. 30 civarında aktif oyuncumuz vardı her oyuncumuzun en az 3 adet karakteri var. Bu durumda lonca olarak bütün karakterlerimize üretim yapmak minimum 3 yılımızı alırdı. Hiç birimizin oyuna verecek 3 yılı yok. 3 ay önce loncayı dağıttım ve oyunu bıraktık.
Şimdi önerimi yapıyorum:
Her kraliçe tırtıl ve hakir kesiminde gruptan en az bir kişiye ipek ve çip atma garantisi verilir ise biz tekrar oyuna döneriz.
Peki ya siz ?
------------------------------------------Ancient Legends Lonca Lideri-----------------------------------------
Youtube Kanalım: https://www.youtube.com/watch?v=v_G6kEwdzfI
birhesap
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: emekli oldum.

Re: SENTETİK İPEK VE MİKROÇİP FİNAL KONUSU BU OLSUN

Mesaj gönderen birhesap »

Her kesimde 1 tane atması saçma olur, zaten mikroçip oranı çok yüksek nerdeyse her turda atıyor gibi. 8 turda 6 mikroçip aldığımız oldu.
Sadece eklenirse Karaköy arttırıcı olabilir, onlada şans x1,5 veya x2 kat artar.
Aksi türde şimdiye kadar kraliçe kesmiş olanların hakkına girilmiş olur, tek çare Karaköy yağma arttırıcıyı bir an önce piyasaya sürmeleri.
MrdexteR
Kullanıcı avatarı
YemeLik
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen YemeLik »

Bu materyallerin tamamen kaldırılıp buharlaştırılması lazım. En baştan beri bosslar sadece görev için kesilsin diyorum dinleyen yok. Oyuncuların bireysel kestiği hayvanlardan isteseydi ne olurdu yani? İlla bizi muhtaç edecek birilerine. Hem de grubada değil loncaya. Adı bireysel bölge yersen. Ayrıca emekleri de hiçe sayıyolar diger konuda bir arkadaşa hak vermemiştim şimdi veriyorum kafaya göre hediye setler vermeye başladılar. O kadar oyuncular ugraşıyor adamların umrunda değil heralde.
Kullanıcı avatarı
yun1010
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
İletişim:

Mesaj gönderen yun1010 »

birhesap yazdı: 26 Haz 2018 03:06 Her kesimde 1 tane atması saçma olur, zaten mikroçip oranı çok yüksek nerdeyse her turda atıyor gibi. 8 turda 6 mikroçip aldığımız oldu.
Sadece eklenirse Karaköy arttırıcı olabilir, onlada şans x1,5 veya x2 kat artar.
Aksi türde şimdiye kadar kraliçe kesmiş olanların hakkına girilmiş olur, tek çare Karaköy yağma arttırıcıyı bir an önce piyasaya sürmeleri.
Kendileri bilir tartışmaya kapalıyım ben.
------------------------------------------Ancient Legends Lonca Lideri-----------------------------------------
Kullanıcı avatarı
yeCs
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Tantuni

Mesaj gönderen yeCs »

YemeLik yazdı: 26 Haz 2018 03:06 Bu materyallerin tamamen kaldırılıp buharlaştırılması lazım. En baştan beri bosslar sadece görev için kesilsin diyorum dinleyen yok. Oyuncuların bireysel kestiği hayvanlardan isteseydi ne olurdu yani? İlla bizi muhtaç edecek birilerine. Hem de grubada değil loncaya. Adı bireysel bölge yersen. Ayrıca emekleri de hiçe sayıyolar diger konuda bir arkadaşa hak vermemiştim şimdi veriyorum kafaya göre hediye setler vermeye başladılar. O kadar oyuncular ugraşıyor adamların umrunda değil heralde.
Aynen katılıyorum. İnsanlara muhtaç olmak istemiyorum. Tek tabanca yaşadım , tek tabanca ölmek istiyorum ::D Ancak tek başıma kesebileceğim tek şey Fanatik ve Fanatikten hiç bir şey düşmüyor ( saçma sapan efsunlu silahları saymıyorum ) . Bu oyun böyle gitmez , beni içine çeken bir şey kalmadı artık. Tek başımıza kestiğimiz her slottan bi şey çıksa keşke , atıyorum milisten düşen Celle kumaşlardan 1000 tanesi ile bir adet Sentetik İpek üretebilsek ya da 2500 tanesinden... Bu sayılar değişebilir. Ama oyuna bir heyecan gelir. Tabii kimse sallamayacak bu fükrimi. Yalan yere konuşup duruyoruz burada .
Resim
ReHaBeT
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Yin V Yang

Mesaj gönderen ReHaBeT »

Selamlar,
Birçok konuya müteakip verdiğim cevaplar ile tek tip karakterlerin piyasaya sürülmesine karşı çıkmıştım.
Migrat ve Sığınak eklentisi gidişatı tamamen değiştirmeye başlamıştı.
Çemberlitaş eklentisi tuzu biberi olmuştu.
Büyük hol eklentisi tek tip karakterlerden çıkartmaya yönelik bir eklenti olarak görülme çabası için açılan bölge gibi gelmişti ancak bu da kurtarmadı.
Henüz Karaköy eklentisi gelmeden açılan konularda dahi bunu belirtmiştim.
Gerekli olan sadece Yeraltı eklentesi benzeri bir eklenti olmalıydı.
Bireyselliğin ön plana çıkması bu oyunun geleceği ve katılım sayısı ile özdeş.
Grup bölgeleri her zaman kutuplaştırmayı tetiklemiştir.
Karaköy her ne kadar bireysel bir bölge olarak görünsede istenilen ve şart olan efsunları sadece grup halinde elde edebiliyorsun. Hoş, bunu Lonca ile bağdaştırmaları komik bir durum yaratmıştı gözümde.
Bireysel bölge bu oyunu oynayanlar için en ideal olanı, böyle düşünüyorum.
Yaratıklardan düşen efsunlar ile her oyuncunun kendine ait kombinasyonları olacağı şekilde tasarlanmaya devam etmeliydi.
Şef yaratıklardan belki
Anka, Islık Çalan ve İnat Kıran gibi şaheser eşyaların verilmesi olabilirdi.
İsteyen kullanabilir isteyen farklı silahlarla devam edebilir.
Oyun içi ticaret açısından en zenginleştirecek olan bireysel elde ettiğin efsunlar olmalı.Bunların içine madenler ve üretimler dahil olması ile daha ayrı bir hava katmaya devam etmesi olacaktı.
Ancak geliştirici ekibimiz Lonca çatısı altına girerek grup halinde hareketlerin olmasını uygun gördüler ve gördükleri bu izlenim şüphesiz görüldüğü gibi oyuncu kayıplardan başka bir şeyi getirmedi.

Bu eklentinin Çemberlitaş eklentisinden farkı yok sadece etrafa yaratıklar koyularak belli bir seviye sınırına çıkarılması Açık bölge adı altında Grupsal bölgeden ibaret, sonuç olarak sabah akşam Şef yaratık keserek aynı Çemberlitaş eklentisinde olduğu gibi herkesin elde ettiği efsunlara sahip olacaksın.

* Özlediğim günlerden; Max. hasar ile sadece yaratıkların kesilmesi, her savaşçının savaşlarda veya birebir karşılaşmalarda kendisine ait element kombinasyonlarını sır gibi sakladığı günler...

Bu konu ve verilen cevaplar içimdekileri aktarmaya vesile oldu güzel de oldu.
Kullanıcı avatarı
ClaireRedfield
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Mesaj gönderen ClaireRedfield »

birhesap yazdı: 26 Haz 2018 03:06 Her kesimde 1 tane atması saçma olur, zaten mikroçip oranı çok yüksek nerdeyse her turda atıyor gibi. 8 turda 6 mikroçip aldığımız oldu.
Para harcatmaya dayatılmasına bıktı artık millet. Ona para buna para. Plus paket parayla anladık. Maden artırıcılar parayla anladık. Yardımcılar parayla anladık. Silah parlatma parayla anladık. Tılsım üretmek için akondrit parayla anladık. Karaköy nadide üretmek için martian akondrit parayla anladık. Sunucu aktarma parayla anladık. Karakter hesap aktarma para ile anladık. Klan değiştirme para ile anladık. İsim değiştirme para ile anladık. Kasa erişimi ve +5 para ile anladık. E birde insanlar Karaköy artırıcıya mı para ödesinler el insaf! Alan razı veren razıysa sorun yok o zaman.
Kullanıcı avatarı
manyetix
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Lonca: Sivaslı Kardeşler

Mesaj gönderen manyetix »

ReHaBeT yazdı: 26 Haz 2018 06:00 Selamlar,
Birçok konuya müteakip verdiğim cevaplar ile tek tip karakterlerin piyasaya sürülmesine karşı çıkmıştım.
Migrat ve Sığınak eklentisi gidişatı tamamen değiştirmeye başlamıştı.
Çemberlitaş eklentisi tuzu biberi olmuştu.
Büyük hol eklentisi tek tip karakterlerden çıkartmaya yönelik bir eklenti olarak görülme çabası için açılan bölge gibi gelmişti ancak bu da kurtarmadı.
Henüz Karaköy eklentisi gelmeden açılan konularda dahi bunu belirtmiştim.
Gerekli olan sadece Yeraltı eklentesi benzeri bir eklenti olmalıydı.
Bireyselliğin ön plana çıkması bu oyunun geleceği ve katılım sayısı ile özdeş.
Grup bölgeleri her zaman kutuplaştırmayı tetiklemiştir.
Karaköy her ne kadar bireysel bir bölge olarak görünsede istenilen ve şart olan efsunları sadece grup halinde elde edebiliyorsun. Hoş, bunu Lonca ile bağdaştırmaları komik bir durum yaratmıştı gözümde.
Bireysel bölge bu oyunu oynayanlar için en ideal olanı, böyle düşünüyorum.
Yaratıklardan düşen efsunlar ile her oyuncunun kendine ait kombinasyonları olacağı şekilde tasarlanmaya devam etmeliydi.
Şef yaratıklardan belki
Anka, Islık Çalan ve İnat Kıran gibi şaheser eşyaların verilmesi olabilirdi.
İsteyen kullanabilir isteyen farklı silahlarla devam edebilir.
Oyun içi ticaret açısından en zenginleştirecek olan bireysel elde ettiğin efsunlar olmalı.Bunların içine madenler ve üretimler dahil olması ile daha ayrı bir hava katmaya devam etmesi olacaktı.
Ancak geliştirici ekibimiz Lonca çatısı altına girerek grup halinde hareketlerin olmasını uygun gördüler ve gördükleri bu izlenim şüphesiz görüldüğü gibi oyuncu kayıplardan başka bir şeyi getirmedi.

Bu eklentinin Çemberlitaş eklentisinden farkı yok sadece etrafa yaratıklar koyularak belli bir seviye sınırına çıkarılması Açık bölge adı altında Grupsal bölgeden ibaret, sonuç olarak sabah akşam Şef yaratık keserek aynı Çemberlitaş eklentisinde olduğu gibi herkesin elde ettiği efsunlara sahip olacaksın.

* Özlediğim günlerden; Max. hasar ile sadece yaratıkların kesilmesi, her savaşçının savaşlarda veya birebir karşılaşmalarda kendisine ait element kombinasyonlarını sır gibi sakladığı günler...

Bu konu ve verilen cevaplar içimdekileri aktarmaya vesile oldu güzel de oldu.
39 zamanı sistemini istedik aslında ama bireysel kavramını oyun geliştiriciler çok yanlış anladı. Element olarak ateşten başka hasar bile yok olsada iş yapmıyor
Resim
Kullanıcı avatarı
yun1010
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
İletişim:

Mesaj gönderen yun1010 »

x08tarzii yazdı: 26 Haz 2018 08:52
yun1010 yazdı: 26 Haz 2018 02:15 Aylardır ardı ardına gelen şikayetler ileride de gelmeye devam edicek. Konuyu fazla uzatmaya gerek yok. Oyuncu kaybı oyunu bırakıp forumu takip edenler, vs. vs.
Ben direkt konuya giriyorum biz bir loncaydık duymayan bilmeyen var mı bilmiyorum. 30 civarında aktif oyuncumuz vardı her oyuncumuzun en az 3 adet karakteri var. Bu durumda lonca olarak bütün karakterlerimize üretim yapmak minimum 3 yılımızı alırdı. Hiç birimizin oyuna verecek 3 yılı yok. 3 ay önce loncayı dağıttım ve oyunu bıraktık.
Şimdi önerimi yapıyorum:
Her kraliçe tırtıl ve hakir kesiminde gruptan en az bir kişiye ipek ve çip atma garantisi verilir ise biz tekrar oyuna döneriz.
Peki ya siz ?

Oyun duzenini bozar ya arttirici v.s getirsinler yada oyunu kapatsinlar ç.t atsam ustum ful olmstu suan bi item üreticeksin en az 2.500.000.000 paran gidiyor
Arttırıcı istemiyorum. Sadece teklif attım ortaya, desteklenir ise ve yapılırsa biz oyuna döneriz.
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen KraToSs »

şu foruma uğrayan dev var mı acaba güncellemeden sonra ? Özel günlerde Nerull bir uğruyor o da oyuncu şikayetlerini,dertlerini görmezden geliyor bu ikv gerçekten üvey evlatmış oyunculara verilen değeri görüyorsunuz.
Herhangi bir düşünce,konuya,fikiri sindirmeye çalışan,silen, özgürlük sunmayan ikv yönetimi yüzünden pek yorum atasım gelmiyor.