OYUNDA YAPACAK BİR ŞEY BULAMAMAK

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
yeCs
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Tantuni

OYUNDA YAPACAK BİR ŞEY BULAMAMAK

Mesaj gönderen yeCs »

3 ay üzerine oyuna gireyim dedim. 2300 buz hasarı olan hesabım var ve 20'den fazla tılsım var ancak yapacak hiç bir şey bulamıyorum. Biraz milis kesip düşen torbaları satayım dedim 3 4 saat sonra 9m para birikti fakat sıkıldım. Hortlaklara gittim , orada kasayım dedim ancak o da birkaç saat sonra sıktı. Beyazköşk gibi bir sunucuda 2 saat grup kurmaya çalıştım kraliçe tırtıl için , ancak millet bezmiş. 20 kere kestik 1 tane bile düşmedi. 25 dakika boşuna kesiyoruz diyor..

Hakir'e falan zaten hak getire grup kurabilmek. Kraliçeye bile kuramıyoruz. Ardından eminönüne gideyim dedim , tek bir canlı bile yok :) Bomboş sokaklar. Antrepoya gittim , eski günleri yad edeyim dedim. Cin kestim biraz ancak hiç zevk vermedi.. Meteor bölgesine geçtim , yine tek bir insan yoktu.. Babl alide takıldım biraz. Ancak hiç zevk vermiyor.. Bireysel olarak oyunu oynama şansımız kalmamış.

Loncalarda ayrı havada. 10 15 kişilik grup kurmuşlar. Loncaya alım yok diyorlar. Belli saatlerde girip kraliçe ve hakir kesimi yapıyorlar.

İtem düşürelim desek item düşmüyor , düşen iteminde bi değeri yok zaten. En baba item 30m ediyor şu an.. Ki en baba item ortalama haftada 1 anca düşer..

Sözün özü ; yönetim ekibi biz oyunda ne yapalım? Nasıl vakit geçirelim bize bir yöntem önerin lütfen.
Resim
Gerilim
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Re: OYUNDA YAPACAK BİR ŞEY BULAMAMAK

Mesaj gönderen Gerilim »

yeCs yazdı: 24 Haz 2018 12:31 3 ay üzerine oyuna gireyim dedim. 2300 buz hasarı olan hesabım var ve 20'den fazla tılsım var ancak yapacak hiç bir şey bulamıyorum. Biraz milis kesip düşen torbaları satayım dedim 3 4 saat sonra 9m para birikti fakat sıkıldım. Hortlaklara gittim , orada kasayım dedim ancak o da birkaç saat sonra sıktı. Beyazköşk gibi bir sunucuda 2 saat grup kurmaya çalıştım kraliçe tırtıl için , ancak millet bezmiş. 20 kere kestik 1 tane bile düşmedi. 25 dakika boşuna kesiyoruz diyor..

Hakir'e falan zaten hak getire grup kurabilmek. Kraliçeye bile kuramıyoruz. Ardından eminönüne gideyim dedim , tek bir canlı bile yok :) Bomboş sokaklar. Antrepoya gittim , eski günleri yad edeyim dedim. Cin kestim biraz ancak hiç zevk vermedi.. Meteor bölgesine geçtim , yine tek bir insan yoktu.. Babl alide takıldım biraz. Ancak hiç zevk vermiyor.. Bireysel olarak oyunu oynama şansımız kalmamış.

Loncalarda ayrı havada. 10 15 kişilik grup kurmuşlar. Loncaya alım yok diyorlar. Belli saatlerde girip kraliçe ve hakir kesimi yapıyorlar.

İtem düşürelim desek item düşmüyor , düşen iteminde bi değeri yok zaten. En baba item 30m ediyor şu an.. Ki en baba item ortalama haftada 1 anca düşer..

Sözün özü ; yönetim ekibi biz oyunda ne yapalım? Nasıl vakit geçirelim bize bir yöntem önerin lütfen.
Benim düşüncelerimi özetlemişsin.
Bu oyunu oynamak için başkalarına muhtaç olmak zorunda mıyız?
Kullanıcı avatarı
Cankurtarann
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Cankurtarann »

Bir haftadır girmiyorum zaten oyuna . Beyazköşk sunucu da bi garip bahsettiğin gibi; 56 level büyücüm 59 level değil diye Büyük Büyücü grubundan atıldım . Lan hayırsız madem atıcaksın 15 dkdır niye bekletiyorsun orada :') .
Kullanıcı avatarı
IIASiLKANII
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Klan: Lodos

Mesaj gönderen IIASiLKANII »

Dert yananlar şimdiye organize olup iletişim kursa idi koca lonca açıp oyunu zevkine cefasına saçmalığına oynar eğlenirdi.Oyun zaten bireysel tad alınabilecek durumda değil.Şahsen oyunda iken hiçbir zaman tek takıldığımı veya sus pus bişiler yaptığımı pek hatırlamam,çok sıkıcı.Hele hele 1 -2 saat durmadan tek başına bişiler kesmek,maden çekmek..Ben almim :) Konu sahibi nasıldır bilmiyorum,şahsına değil lafım ancak bireysellikten dert yanmak yerine biraz çevrenizdeki insanlara şans verin yada kendinize şans verdirtin.Sosyal varlıklarız sonuçta,konuşmamız iletişimde kalmamız lazım ki zaten oyunun tadı öyle çıkar.Emin olun herkes karaköyde diye sizde geçmek zorunda değilsiniz.Orda bulunan insanlar,zaten kalabalığında orda olmasından,arkadaşları olduğundan gidiyor.
Ey Türk,
Titre ve Kendine Dön!
Üstte mavi gök çökmedikçe,
Altta yağız yer delinmedikçe,
Kim bozabilir senin ilini ve töreni!..
Bilge Kağan
Beyazköşk ASİLKAN/ASİLBEY/ECEL
Eminönü VOLUNTARY
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen KraToSs »

IIASiLKANII yazdı: 24 Haz 2018 15:53 Dert yananlar şimdiye organize olup iletişim kursa idi koca lonca açıp oyunu zevkine cefasına saçmalığına oynar eğlenirdi.Oyun zaten bireysel tad alınabilecek durumda değil.Şahsen oyunda iken hiçbir zaman tek takıldığımı veya sus pus bişiler yaptığımı pek hatırlamam,çok sıkıcı.Hele hele 1 -2 saat durmadan tek başına bişiler kesmek,maden çekmek..Ben almim :) Konu sahibi nasıldır bilmiyorum,şahsına değil lafım ancak bireysellikten dert yanmak yerine biraz çevrenizdeki insanlara şans verin yada kendinize şans verdirtin.Sosyal varlıklarız sonuçta,konuşmamız iletişimde kalmamız lazım ki zaten oyunun tadı öyle çıkar.Emin olun herkes karaköyde diye sizde geçmek zorunda değilsiniz.Orda bulunan insanlar,zaten kalabalığında orda olmasından,arkadaşları olduğundan gidiyor.
Hayır bireyselken birşeyler yapmak istiyoruz burdaki sorun bireyselliğin oyunda tamamen bitmesi eskisi gibi olmaması tek adamın 5 kişiye yatması veya 1 adamın aynı anda 3 kişiyi kesmesi veya veya tek dolaşıp zevk almak şuan sadece maden çekersin tek.
Herhangi bir düşünce,konuya,fikiri sindirmeye çalışan,silen, özgürlük sunmayan ikv yönetimi yüzünden pek yorum atasım gelmiyor.
Kullanıcı avatarı
Milliyet
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen Milliyet »

Ben Eminönü sunucusunda sıfırdan savaşcı karakteri kasmaya başladım 44 seviye oldum. Oyuna diğer sunuculara göre daha kalabalık. Yardımlaşma klan savaşı vs daha iyi. Yapılcak çok şey var yeni maceralar deneyebilirsin. Başka sunucuda karakter kasmak gibi zevkli oluyor :grinning:
MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'ün ASKERİ
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Milliyet yazdı: 24 Haz 2018 21:59 Ben Eminönü sunucusunda sıfırdan savaşcı karakteri kasmaya başladım 44 seviye oldum. Oyuna diğer sunuculara göre daha kalabalık. Yardımlaşma klan savaşı vs daha iyi. Yapılcak çok şey var yeni maceralar deneyebilirsin. Başka sunucuda karakter kasmak gibi zevkli oluyor :grinning:
Görev işleri daha büyük sıkıntı bana kalırsa, Karakürk'ü, Dev Ana'yı yapana kadar neler çekmiştim. Hatta şuan kullandığım karakterlerin birisinde İfliss, Solucan ve Hidra görevleri bile duruyor.
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
Markzuncher
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Markzuncher »

Karaköy hariç zaten her bölgede kuş uçmuyor dedigin gibi loncalarda ayrı trip bence daha fazla kasmadan oyuna son verme görüşündeyim
Kullanıcı avatarı
NaudiR
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen NaudiR »

hahahahahaahahahah
İKV

2008 - 2018

Çemberlitaş'ı mumla arayacağınız günler yakındır!