(Karaköy) için isyanlar haklıydı

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
ClaireRedfield
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Re: (Karaköy) için isyanlar haklıydı

Mesaj gönderen ClaireRedfield »

Bende isyan edenlerin hala neden oyunu oynamada ısrar ettiklerini anlamıyorum. İşinize gelmiyorsa bırakın abi ya. Hem kendiniz huzurlu olun, hem de diğer insanları huzursuz etmeyin. Çarlarınızı silersiniz sonra da oyunu bilgisayarınızdan kaldırırsınız alın size kesin çözüm. Bu kadar stres yapmanın da anlamı yok. Yüzlerce kez söyledik. Düzeltilmesi gereken şeyler var dedik. Taktılar mı? Hayır! E daha ne diye aynı şeyleri tekrar ediyoruz ki madem takan yok? Beğenmiyorsan oynama denmesinden nefret ediyorum ama artık yapacakta bir şey kalmadı oynamamaktan başka. Varsa söyleyin hocam yani. Adamlar ilgilenmiyorlar oyunla işte. Kader Mühürleri projesinin hüsrana uğramasını yediremiyorlar ki ikeveyide sallayıp geçiştiriyorlar. Şahsen ben böyle düşünüyorum. Karaköy aceleye gelmiş bir bölge dedik zaten en başından beri. Oyunun gidişatı bu yani. Eskiden sadece plusına para ödenen bir oyundu ikeve. Yavaş yavaş oyunu paraya yıkmaya çalışıyorlar. Tek gelir kapısı ikeve olunca tabi koparabildiğimiz kârdır mantığı ağır basıyor ikevede. O eski dostluğun, kardeşliğin, yardımlaşmanın yerini şimdilerde hırs, şerefsizlik, bencillik almış durumda. Daha da bu oyundan bir şey beklemem ben şahsım adına konuşuyorum. Bunları bile bile de oynamaya devam eden arkadaşların serzenişte bulunmalarını da gerçekten hiç ama hiç anlamıyorum. Bırakın artık ikeve, geçen yılların hatırına bir anı olarak hafızalarınızda yer etsin.
Kullanıcı avatarı
hungamek
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Mesaj gönderen hungamek »

Şu oyunu ölümüne savunanları Bir türlü Anlayamıyorum arkadaş eleştiri de mi yapamıycaz ben betadan beri oynuyorum lakin Karaköyden sonra oyunu bıraktım yani ben sizin gibi ayrıntılı bir şekilde neden bıraktım yazmayacağım sadece Karaköyden sonra oyunun tadı kaçtı ben de ama benim için iyi kahve efsane bir oyun olarak kalacak her daim
ATIN İYİSİNE DORU YİĞİDİN İYİSİNE DELİ DERLER

Resim
Kullanıcı avatarı
IIASiLKANII
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen IIASiLKANII »

hungamek yazdı: 25 Haz 2018 21:55 Şu oyunu ölümüne savunanları Bir türlü Anlayamıyorum arkadaş eleştiri de mi yapamıycaz ben betadan beri oynuyordum lakin Karaköyden sonra oyunu bıraktım yani ben sizin gibi ayrıntılı bir şekilde neden bıraktım yazmayacağım sadece Karaköyden sonra oyunun tadı kaçtı ben de ama benim için ikv efsane bir oyun olarak kalacak her daim
Ölümüne savunanlarında,sürekli eleştirenlerinde karşısındayım.Yeri gelir savunulur,yeri gelir olumsuz eleştiride bulunulur.Bir çizgide kalmak ve herşeye at gibi bakmak bana saçma geliyor.Mesela sen eleştiri yapamamaktan dert yanmışsın ama dayanamayıp sevdiğinide belirtmişsin ki böylede olmalı.Eleştiride belirli dozda olmalı.Her ne olursa olsun,sevgi beslediğine saygıda duymalısın,duyabilmelisin.Fakat öyle eleştirenler var ki bu platformda,oyunun düşmanı bu kadar çok eleştirmez veya garip ne idüğü belirsiz cümleler kullanmaz,kullanamaz.
Ey Türk,
Titre ve Kendine Dön!
Üstte mavi gök çökmedikçe,
Altta yağız yer delinmedikçe,
Kim bozabilir senin ilini ve töreni!..
Bilge Kağan
Beyazköşk ASİLKAN/ASİLBEY/ECEL
Eminönü VOLUNTARY
Kullanıcı avatarı
hungamek
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen hungamek »

IIASiLKANII yazdı: 25 Haz 2018 22:03
hungamek yazdı: 25 Haz 2018 21:55 Şu oyunu ölümüne savunanları Bir türlü Anlayamıyorum arkadaş eleştiri de mi yapamıycaz ben betadan beri oynuyordum lakin Karaköyden sonra oyunu bıraktım yani ben sizin gibi ayrıntılı bir şekilde neden bıraktım yazmayacağım sadece Karaköyden sonra oyunun tadı kaçtı ben de ama benim için ikv efsane bir oyun olarak kalacak her daim
Ölümüne savunanlarında,sürekli eleştirenlerinde karşısındayım.Yeri gelir savunulur,yeri gelir olumsuz eleştiride bulunulur.Bir çizgide kalmak ve herşeye at gibi bakmak bana saçma geliyor.Mesela sen eleştiri yapamamaktan dert yanmışsın ama dayanamayıp sevdiğinide belirtmişsin ki böylede olmalı.Eleştiride belirli dozda olmalı.Her ne olursa olsun,sevgi beslediğine saygıda duymalısın,duyabilmelisin.Fakat öyle eleştirenler var ki bu platformda,oyunun düşmanı bu kadar çok eleştirmez veya garip ne idüğü belirsiz cümleler kullanmaz,kullanamaz.
Kardeşim ben bıraktım oynamayı ama nadir de olsa iki ayda bir filan oyuna girer biraz zaman geçiririm max yarım saat okdr oda alışkanlıtan ötürü ama böyle bi oyun daha oynayamayız galiba güzeldi herne olursa olsun
ATIN İYİSİNE DORU YİĞİDİN İYİSİNE DELİ DERLER

Resim