Karakter Tipi Değiştirme

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
mstfmrt
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Re: Karakter Tipi Değiştirme

Mesaj gönderen mstfmrt »

kaç tane sunucu + karakter adı değiştirmiş bir insanı tipine bakarak tanıdınız allah aşkına merak ediyorum :D ne garip görüşler bunlar?
Önce hangi sunucuya gittiğini bulmanız gerek, ki bunun için 1/8 şansınız var. oyunda girilebilecek 20 civarı harita var herhangi birinde onun olma ihtimali 1/20, sizin de aynı anda orada bulunma ihtimaliniz aynı şekilde. toplamda 1/3200 şansınız var :D kaldı ki görünce de aa bunun elinde ejder asa var, he bi de kızıl top sakallı, kesin bizim hırsız demiyorsunuz herhalde? :upside_down: :upside_down:
heiseb
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen heiseb »

sunucumdaki uzun yıllardır oynayan belirli bir seviye gelmis her karakterin tipini biliyorum. daha önce acilan bir konuda da belirtmistim yine belirtiyorum karakter tipleri değiştirilmemeli.
Kullanıcı avatarı
karanlikprens
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Teşkilat
Lonca: I Ergenekon I

Mesaj gönderen karanlikprens »

mstfmrt yazdı: 23 Haz 2018 13:35 kaç tane sunucu + karakter adı değiştirmiş bir insanı tipine bakarak tanıdınız allah aşkına merak ediyorum :D ne garip görüşler bunlar?
Önce hangi sunucuya gittiğini bulmanız gerek, ki bunun için 1/8 şansınız var. oyunda girilebilecek 20 civarı harita var herhangi birinde onun olma ihtimali 1/20, sizin de aynı anda orada bulunma ihtimaliniz aynı şekilde. toplamda 1/3200 şansınız var :D kaldı ki görünce de aa bunun elinde ejder asa var, he bi de kızıl top sakallı, kesin bizim hırsız demiyorsunuz herhalde? :upside_down: :upside_down:
Sorma ya tuhaf tuhaf düşünceler :) Karaktere bakarak oyunucunun kim olduğunu anlaya bilecek yetenekli arkadaşlarımızda var. Yıllardır yenilik gelmedi iyileştirme gelmedi bazı şeylere hala pörtlek ölse de yaşasa da gözleri açık ve belli belirsiz karkterlerle oynuyorsak böylelerin düşüncelerin yüzünden. Karakterleri biraz daha iyileştirmeleri gerektiğini düşünürken adam tip değişikliğe bahane buluyor. :)
KaRa~KaRaBeLa~KaRaBüYüCü~KaRaŞiFa~ÇıLGıNTüRK~BLaCKTRoUBLe~İhSaN®

Resim

TÜRK sesinin geldiği, TÜRK yüreğinin çarptığı her yer bizim toprağımızdır… C★ {-ERGENEKON-} C★
Kullanıcı avatarı
besiktasask
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen besiktasask »

Hırsızlığın önlenmesi için sınırlı isim değiştirme hakkı gelmeli yada dükkan bazında daha çok akçe ile satışa konmalı. Karakter tipi değiştirme konusuna gelirsek; Karaköy güncellemesinde geleceğini düşünmüştüm. Ama gelmedi, gelirse eğlenceli olur diye düşünüyorum.
Resim
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen KraToSs »

hırsızlığın önlenmesi bilmem ne

yahu karakter isim değiştirme geldi,okeylendi daha ne direniyorsunuz salın gitsin o zamanlar hırsızlığın önünü açtık dedik siz sanıyor musunuz burda yönetim oyuncuya kulak verecek? Hayır. Cebini düşünecek tabii.
Herhangi bir düşünce,konuya,fikiri sindirmeye çalışan,silen, özgürlük sunmayan ikv yönetimi yüzünden pek yorum atasım gelmiyor.
Kullanıcı avatarı
mirkan1453
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Lotus

Mesaj gönderen mirkan1453 »

Kesinlikle gelmesi gerek bir seçenek...
Resim