Karakter Tipi Değiştirme

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
karanlikprens
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: I Ergenekon I

Karakter Tipi Değiştirme

Mesaj gönderen karanlikprens »

Merhaba arkadaşlar, geçen gün İKV'de her bölgede her seviye yaratıklardan olması gerektiğine ilişkin fikrimi paylaşmıştım. Bu günde şöyle bir şey paylaşmak istiyorum.Aslında bu düşüncelerim yeni değil yıllardır mevcut. Özellikle grup bölgeleri ile oluşmaya başladı bazı şeyler. Dünya genelinde oynanan online strateji oyunlarında bu düşüncelerime yakın çalışmalar genelde yapılıyor.Özellikle oyun öncüleri Kore ve Kanada gibi ülkelerde bunun çok daha yaygın olduğunu görmek mümkün.Yani malesef oyunumuz ileriye dönük yenilikçiliğe kapalı.Bi bölge geldi onunla oyalana dursunlar sonra bi gözlük. Sonra bi tılsım bi bayrak ver odunu ver ateşi aha olmuş sana 5 yıl :grin: Neden mağazada karakter tipi değiştirme gibi bir özelliği akçe ile alamıyoruz? Yani biraz empati yapmak gerekirse zaman zaman kişisel olarak bile, reel ortamda tarz değişikliği,saç boyama,uzatma gibi şeyler yapıyoruz.Sakalsız bir karakteri yıllarca bir oyuncu neden köse olduğunu sanmak zorunda kökü onda olduğunu görmesinde fayda var ':) Bu gibi eklentiler çok da zor olmasa gerek. Ama nedense hala işe yaramaz migrat ve sığınakların artırıcıları duruyor :) kim bilir belkide grup bölgesi inadının yönetimde vermiş olduğu bir pişmanlık vardır. Ha şunu da eklemeden geçmek istemiyorum.Eskiden çok net hatırlıyorum grup bölgeleri ve oyun stili oyuncular tarafından çok eleştirilmişti. Şimdi ise Karaköy neden grup bölgesi değil diye eleştirenler var. Bunların sonu elbette olmayacak ama sizin önünüze koyulan neyse ona alışmak mecburiyetindesiniz.Seve seve... ;) Oyunu kuralına göre oynamakta fayda var :) Yönetimin her zaman eleştirdiğim yönü ise tekrar belirteyim. Yenilikçiliğe her daim kapalı olması ve her ne kadar da oyuncuların destek ekibine önerilerini dikkate alıyoruz,havuzda biriktiriyoruz deseler de bir süre sonra havuz da birikenler sıcaklığın vermiş olduğu etki ile buharlaşıyor olsa gerek. :) İyi formlar...
KaRa~KaRaBeLa~KaRaBüYüCü~KaRaŞiFa~ÇıLGıNTüRK~BLaCKTRoUBLe~İhSaN®

Resim

TÜRK sesinin geldiği, TÜRK yüreğinin çarptığı her yer bizim toprağımızdır… C★ {-ERGENEKON-} C★
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Re: Karakter Tipi Değiştirme

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Aslında gelen yeniliklerin çoğu bizim dediklerimiz sonucu oldu, örneğin kasa erişimini ben yazmıştım yeraltında banka yok diye ya da karakterlerden kadın ve erkek karakterlere farklı sesler gelmesi gerektiğini de forumdan bir arkadaş yazmıştı. Böyle yazılıp sonradan hayata geçen çok şey gördük.
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
0000
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Lonca: Daimi
İletişim:

Mesaj gönderen 0000 »

Basit bir kod girişi ile animasyon değişimleri olabilir aslında. Riskli olduğundan, hatalı ve yanlış işlemlerin sonuçları ağır olabilir
Anlık yaşa! ;)

Şeytan ayrıntıda gizli...
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Esadullah »

Hırsızların işini kolaylaştıracak bu öneriyi tavsiye etmem..
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
ÖZGÜR FİLİSTİN :flag_ps: :flag_tr:
Kullanıcı avatarı
mstfmrt
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Mesaj gönderen mstfmrt »

Esadullah yazdı: 22 Haz 2018 19:58 Hırsızların işini kolaylaştıracak bu öneriyi tavsiye etmem..
hırsızı tipinden mi tanıyorsunuz, arka sokaklar değil burası ikv hocam :D
Kullanıcı avatarı
karanlikprens
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: I Ergenekon I

Mesaj gönderen karanlikprens »

Esadullah yazdı: 22 Haz 2018 19:58 Hırsızların işini kolaylaştıracak bu öneriyi tavsiye etmem..
Be alaka tiple? İsim değiştirse bile tanınıyor arkadaşlarında ekliyse? Böyle bi düşüncen varsa bana saçma geldi kusura bakma
KaRa~KaRaBeLa~KaRaBüYüCü~KaRaŞiFa~ÇıLGıNTüRK~BLaCKTRoUBLe~İhSaN®

Resim

TÜRK sesinin geldiği, TÜRK yüreğinin çarptığı her yer bizim toprağımızdır… C★ {-ERGENEKON-} C★
LadyGAGA
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Mesaj gönderen LadyGAGA »

Sadece çarın ilginç tipi varsa anlarsın hırsızlar için arkadaşın dediği gibi arkadaş listesini kullanın gerçi o da saçma onun için onaylanma gelmeli
Resim
LethieN
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: So Real

Mesaj gönderen LethieN »

karanlikprens yazdı: 23 Haz 2018 00:41
Be alaka tiple? İsim değiştirse bile tanınıyor arkadaşlarında ekliyse? Böyle bi düşüncen varsa bana saçma geldi kusura bakma
LadyGAGA yazdı: 23 Haz 2018 00:57 Sadece çarın ilginç tipi varsa anlarsın hırsızlar için arkadaşın dediği gibi arkadaş listesini kullanın gerçi o da saçma onun için onaylanma gelmeli
Esadullah, tamamıyla haklı. Sunucu transferi yapılan bir karakteri nasıl tanımayı düşünüyorsunuz? Arkadaş listesine göre. Listende olsa dahi, görünmez. ;)

LethieN

İnzivaya Çekilmiş Münzevi

Mehmet Ali A.
Resim
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı

Mesaj gönderen Esadullah »

LethieN yazdı: 23 Haz 2018 05:25
karanlikprens yazdı: 23 Haz 2018 00:41
LadyGAGA yazdı: 23 Haz 2018 00:57 Sadece çarın ilginç tipi varsa anlarsın hırsızlar için arkadaşın dediği gibi arkadaş listesini kullanın gerçi o da saçma onun için onaylanma gelmeli
Esadullah, tamamıyla haklı. Sunucu transferi yapılan bir karakteri nasıl tanımayı düşünüyorsunuz? Arkadaş listesine göre. Listende olsa dahi, görünmez. ;)
Beni anlayan birinin olması çok güzel. Teşekkür ederim kardeşim.
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
ÖZGÜR FİLİSTİN :flag_ps: :flag_tr:
Kullanıcı avatarı
BunudaBanlayin
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Time Of Death

Mesaj gönderen BunudaBanlayin »

+1 :+1_tone1: