Yeniden başlama - Giriş seviyesi notebook ile oynamak

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Lothbrok
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları

Re: Yeniden başlama - Giriş seviyesi notebook ile oynamak

Mesaj gönderen Lothbrok »

Lothbrok yazdı: 18 Haz 2018 13:47
CorporalKane yazdı: 17 Haz 2018 16:48 Merhaba.

Eminönünde savaşçı ve büyücü olmak üzere 2 adet 49 lvl karakterim var. İkisindede lonca lisansı,+5 puan,kasa mevcut. Hesapta ayı,gözcü,kangal,çt kutu etkisi mevcut. Plus yok. Karakterleri 49 a booslayıp bırakmıştım. Hiç görev yapmadım. Haliyle ikisindede gb itemi yok.

Oyuna dönüyorum ve vaziyetim böyleyken geri dönmemi nasıl yorumlarsınız? Bu halde başlanır mı? En son iflis,solucan,kadim kesimleri çok azalmıştı peki ya şimdi durum nedir? Sığınak,migrat,ÇT atan oyuncu kaldı mı? Yoksa herkes karaköye mi yoğunlaştı? 1 yıldır oynamıyorum.

Döndüğümde neye odaklanmamı önerirsiniz.

Sırf ikv oynamak için aşağıda linkini ve donanımlarını yazdığım giriş seviye bir notebook sipariş ettim. Hafta içi gelecek.

https://www.hometech.com.tr/urun/alfa-400c

Donanım:

Ram: 3 gb
Cpu: 1.1 ghz intel celeron N3350 2 çekirdek (turbo ile 2.4 ghz)
Gpu: İntel Hd Graphics 500 paylaşımlı

Bu notebook ile verimli şekilde oynayabilir miyim? Benim gibi giriş seviye notebook ile oynayan var mı? GB lerde ve kalabalık pvp ortamlarında olumlu sonuç verir mi? İtem parlama efektlerini ve map efektlerini kapatacağım.

Karakterlerimden bahsettim. Oyuna tutunabilme ihtimalim nedir. Değerli fikirlerinizi merak ediyorum.
dostum migrosda 375 liraya asus laptop vardi 4gb ram n3060 islemci 500 gb harddisk
maddi durumum iyi degildi onu aldiydim beni oyunda bayagi goturmusdu buda seni bayagi goturur ust duzey bir performans bekleme klan savaslasrinda kapilardan gecis yaparken pc hizli olmadigi icin rakip senden once gecip seni bekleyecek bilgin olsun.onun disinda sıkınti yasamazsin
yeniden baslayacaksan teskilat sunucusuna gel elimden geldigince yardim ederim.https://www.migroselektronik.com/kweb/p ... a-notebook
buda pc nin linki bi goz at iptal edebilirsen et bunu al derim
Edit:Sanirim 4 gb ram satistan kalkmis 2 gb lik olani bu muhtemelen bi kontrol et musteri hizmetlerini ara sor oyle al yinede
Lothbrokş
Kullanıcı avatarı
Parlementxx
Bab-ı Ali Muhafızı
Bab-ı Ali Muhafızı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Parlementxx »

Dondugun tek odagin , hem oynaniş bakimindan hemde guvenilirlik bakimindan saglam bir ekibe dahil olmak olsun.Cunku yanliz oynanilabilecek bir bolge degil Karakoy.
Resim
Kullanıcı avatarı
SeRRuh
Dev Ana'nın Gözdesi
Dev Ana'nın Gözdesi
Sunucu: Eminönü
Lonca: Ütopia
İletişim:

Mesaj gönderen SeRRuh »

Hoş geldin. Görevler hakkında sorun yaşarsan forum özel mesaj kısmından ulaşabilirsin. Yardımcı olmaya çalışırım. Bilgisayar konusunda sıkça donanımsal bunalımlar yaşarsın ama karaköy bölgesine girdiğinde tek derdin donanımsal sorunlar olmayacak o yüzden kafana takma ;)