Yeniden başlama - Giriş seviyesi notebook ile oynamak

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
CorporalKane
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Eminönü

Yeniden başlama - Giriş seviyesi notebook ile oynamak

Mesaj gönderen CorporalKane »

Merhaba.

Eminönünde savaşçı ve büyücü olmak üzere 2 adet 49 lvl karakterim var. İkisindede lonca lisansı,+5 puan,kasa mevcut. Hesapta ayı,gözcü,kangal,çt kutu etkisi mevcut. Plus yok. Karakterleri 49 a booslayıp bırakmıştım. Hiç görev yapmadım. Haliyle ikisindede gb itemi yok.

Oyuna dönüyorum ve vaziyetim böyleyken geri dönmemi nasıl yorumlarsınız? Bu halde başlanır mı? En son iflis,solucan,kadim kesimleri çok azalmıştı peki ya şimdi durum nedir? Sığınak,migrat,ÇT atan oyuncu kaldı mı? Yoksa herkes karaköye mi yoğunlaştı? 1 yıldır oynamıyorum.

Döndüğümde neye odaklanmamı önerirsiniz.

Sırf ikv oynamak için aşağıda linkini ve donanımlarını yazdığım giriş seviye bir notebook sipariş ettim. Hafta içi gelecek.

https://www.hometech.com.tr/urun/alfa-400c

Donanım:

Ram: 3 gb
Cpu: 1.1 ghz intel celeron N3350 2 çekirdek (turbo ile 2.4 ghz)
Gpu: İntel Hd Graphics 500 paylaşımlı

Bu notebook ile verimli şekilde oynayabilir miyim? Benim gibi giriş seviye notebook ile oynayan var mı? GB lerde ve kalabalık pvp ortamlarında olumlu sonuç verir mi? İtem parlama efektlerini ve map efektlerini kapatacağım.

Karakterlerimden bahsettim. Oyuna tutunabilme ihtimalim nedir. Değerli fikirlerinizi merak ediyorum.
Kullanıcı avatarı
TANRIKUTLUG
İskele Babası
İskele Babası
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Anadolu Akıncıları

Re: Yeniden başlama - Giriş seviyesi notebook ile oynamak

Mesaj gönderen TANRIKUTLUG »

Görevler, önünde en büyük engel. Karaköy hariç diğer bölgeler hepsi boş durumda. İşin bence zor ama. Karaköy'de rahat iş görürsün görevlerini halledersen.
Resim
Kullanıcı avatarı
CorporalKane
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

TANRIKUTLUG yazdı: 17 Haz 2018 17:01 Görevler, önünde en büyük engel. Karaköy hariç diğer bölgeler hepsi boş durumda. İşin bence zor ama. Karaköy'de rahat iş görürsün görevlerini halledersen.
İlginize teşekkür ederim. İlk işim görevleri halletmek olacak. Zorlu ve uzun bir süreç beni bekliyor.
Kullanıcı avatarı
CorporalKane
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Yorumlarınızı esirgemeyin sevgili ikv oyuncuları.
Kullanıcı avatarı
Thedifferince
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Lodos

Mesaj gönderen Thedifferince »

Oyun değilde pc ye içim eridi baktığım kadarı ile pc:800-900 tl arasında ve o fiyata daha güzel pc ler vardı :( :( :( :( :( :(
Resim
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı

Mesaj gönderen Esadullah »

Hiç korkma, bir/iki dostun olsun görevler kolaydır. Başarılar dilerim kardeşim.
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
ÖZGÜR FİLİSTİN :flag_ps: :flag_tr:
Kullanıcı avatarı
Thedifferince
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Lodos

Mesaj gönderen Thedifferince »

Esadullah yazdı: 18 Haz 2018 00:18 Hiç korkma, bir/iki dostun olsun görevler kolaydır. Başarılar dilerim kardeşim.

Ooooo nerelerdeydin sen ya 🌹😂
Resim
Kullanıcı avatarı
CorporalKane
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Thedifferince yazdı: 18 Haz 2018 00:12 Oyun değilde pc ye içim eridi baktığım kadarı ile pc:800-900 tl arasında ve o fiyata daha güzel pc ler vardı :( :( :( :( :( :(
Vatandan 598 liraya aldım sevgili dostum. 800-900 olsaydı asla albenisi olmazdı.

Böyle düşük düzey karakterlere sahip olunca oyun içinde dost,çevre edinilmiyor.

Hepinize teşekkür ediyorum umarım oyuna tutunabilirim.
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı

Mesaj gönderen Esadullah »

Thedifferince yazdı: 18 Haz 2018 00:48
Esadullah yazdı: 18 Haz 2018 00:18 Hiç korkma, bir/iki dostun olsun görevler kolaydır. Başarılar dilerim kardeşim.

Ooooo nerelerdeydin sen ya 🌹😂
Mübarek Ramazan ayı dolayısıyla Yurt dışındaydık.
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
ÖZGÜR FİLİSTİN :flag_ps: :flag_tr:
Kullanıcı avatarı
Lothbrok
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Lothbrok »

CorporalKane yazdı: 17 Haz 2018 16:48 Merhaba.

Eminönünde savaşçı ve büyücü olmak üzere 2 adet 49 lvl karakterim var. İkisindede lonca lisansı,+5 puan,kasa mevcut. Hesapta ayı,gözcü,kangal,çt kutu etkisi mevcut. Plus yok. Karakterleri 49 a booslayıp bırakmıştım. Hiç görev yapmadım. Haliyle ikisindede gb itemi yok.

Oyuna dönüyorum ve vaziyetim böyleyken geri dönmemi nasıl yorumlarsınız? Bu halde başlanır mı? En son iflis,solucan,kadim kesimleri çok azalmıştı peki ya şimdi durum nedir? Sığınak,migrat,ÇT atan oyuncu kaldı mı? Yoksa herkes karaköye mi yoğunlaştı? 1 yıldır oynamıyorum.

Döndüğümde neye odaklanmamı önerirsiniz.

Sırf ikv oynamak için aşağıda linkini ve donanımlarını yazdığım giriş seviye bir notebook sipariş ettim. Hafta içi gelecek.

https://www.hometech.com.tr/urun/alfa-400c

Donanım:

Ram: 3 gb
Cpu: 1.1 ghz intel celeron N3350 2 çekirdek (turbo ile 2.4 ghz)
Gpu: İntel Hd Graphics 500 paylaşımlı

Bu notebook ile verimli şekilde oynayabilir miyim? Benim gibi giriş seviye notebook ile oynayan var mı? GB lerde ve kalabalık pvp ortamlarında olumlu sonuç verir mi? İtem parlama efektlerini ve map efektlerini kapatacağım.

Karakterlerimden bahsettim. Oyuna tutunabilme ihtimalim nedir. Değerli fikirlerinizi merak ediyorum.
dostum migrosda 375 liraya asus laptop vardi 4gb ram n3060 islemci 500 gb harddisk
maddi durumum iyi degildi onu aldiydim beni oyunda bayagi goturmusdu buda seni bayagi goturur ust duzey bir performans bekleme klan savaslasrinda kapilardan gecis yaparken pc hizli olmadigi icin rakip senden once gecip seni bekleyecek bilgin olsun.onun disinda sıkınti yasamazsin
yeniden baslayacaksan teskilat sunucusuna gel elimden geldigince yardim ederim.https://www.migroselektronik.com/kweb/p ... a-notebook
buda pc nin linki bi goz at iptal edebilirsen et bunu al derim
Lothbrokş