Tanksız Büyük Büyücü Kesimi

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
hopdedik29
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Winter İs Coming

Re: Tanksız Büyük Büyücü Kesimi

Mesaj gönderen hopdedik29 »

Çok etkileyici taktiksel bir çalışma oldu😊 Farkı farklı olmayı severizzz...
Resim
Kullanıcı avatarı
Catalyze
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Catalyst

Mesaj gönderen Catalyze »

zeynel55 yazdı: 16 Haz 2018 15:39
Catalyze yazdı: 15 Haz 2018 21:08 Bak işte bu mükemmel bir haber.Savaşçıların GBZ de kullanılmadığı gibi artık Büyük Büyücüde de kullanılmayacak.

İstanbul Büyücü Vakti
Merhaba Catalyze,
Karaköy Bölgesinin bir grup bölgesi değil açık bölge olduğunu tekrardan hatırlatmak isterim. Bu bölge bir çemberliktaş,migrat,sığınak değil. Büyücü ile gruba girilir,son canlarda savaşçıya geçilir. Oyunu sadece savaşçı sınıfı olarak oynayan için ise birşey diyemem :blush:

Dediğinin ne kadar saçma olduğunun farkında mısın ? Ben sadece savaşçı oynuyorum ben şimdi karaköyde dizilemeyecek miyim ? Büyücüle ile gruba giriliir son canlarda savaşçıya geçilir nasıl bir saçmalıktır hangi oyunda var bu ? Bir sınıfı dizmek için başka bir sınıfa muhtaç kalmak nasıl bir saçmalıktır!
CATALYZE
CATALYSE
Kullanıcı avatarı
zeynel55
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Lodos
Lonca: Winter Is Coming

Mesaj gönderen zeynel55 »

Catalyze yazdı: 18 Haz 2018 18:29
zeynel55 yazdı: 16 Haz 2018 15:39
Catalyze yazdı: 15 Haz 2018 21:08 Bak işte bu mükemmel bir haber.Savaşçıların GBZ de kullanılmadığı gibi artık Büyük Büyücüde de kullanılmayacak.

İstanbul Büyücü Vakti
Merhaba Catalyze,
Karaköy Bölgesinin bir grup bölgesi değil açık bölge olduğunu tekrardan hatırlatmak isterim. Bu bölge bir çemberliktaş,migrat,sığınak değil. Büyücü ile gruba girilir,son canlarda savaşçıya geçilir. Oyunu sadece savaşçı sınıfı olarak oynayan için ise birşey diyemem :blush:

Dediğinin ne kadar saçma olduğunun farkında mısın ? Ben sadece savaşçı oynuyorum ben şimdi karaköyde dizilemeyecek miyim ? Büyücüle ile gruba giriliir son canlarda savaşçıya geçilir nasıl bir saçmalıktır hangi oyunda var bu ? Bir sınıfı dizmek için başka bir sınıfa muhtaç kalmak nasıl bir saçmalıktır!
Saçma olabilir fakat avantajlı yönleride yok değil. Üstelik şu an bu sıklıkla kullanılıyor durum böyle maalesef. Düşünceni belirttiğin için teşekkürler.
Resim
Kullanıcı avatarı
Byoflu61
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen Byoflu61 »

Kesim güzel olmuş tebrik ederim.Sonraki güncelleme(eğer gelirse) dirençleri 400 e sabitlerler artık :)
Interface - javaSCRIPT - CSHARP