Adalet Ws Mantık

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
murderlife43
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Arzın Çocukları

Adalet Ws Mantık

Mesaj gönderen murderlife43 »

Selamlar ben beyazköşkde bugün maden çekerken yanlışlıkla ters aralığa girdim. O arada hakir kesiliyormuş depar açık olmasıyla yol sonuna kadar gittim orda da zeplin bombası varmış ve patladı .Hakir'i kaçırdılar bu durumda ben mi suçluyum yoksa saçma sapan yerde boss'u kesen arkadaşlar mı suçlu kusura bakmayın ama benim kestikleri boss umrumda değil düzgünce her koşulu düşünüp kesiceklerdi.Bu adamların düşünmediği durumu ben niye düşüniyim ki ben haksız olup neden blok yiyiyim sınırsız biri bana açıklasın
Kullanıcı avatarı
yun1010
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Ancient Legends
İletişim:

Re: Adalet Ws Mantık

Mesaj gönderen yun1010 »

Sınırsız yediysen olayı yalan yanlış anlatıyorsun demektir. Sınırsız blok öyle herkese atılmaz ve çok çok üst merciler uygular bu cezayı. Benim kp karakterlerime naylon kp kasıyor ihbarı yapıldı yönetici ekibi tam 1 ay inceledikten sonra ceza uyguladı anlayacağın bossu kaçırıp ta sular kesikti Ban ban yedim diyip kendimi cahile atma. Hiç sevmediğim insan tipidir ha ayrıca burası ceza itiraz yeri değil. Destek kısmından girebilirsin. Ama ben 10küsür yıllık İKV hayatımda kimsenin sınırsız banının açıldığını görmedim geçmiş olsun bidaha yapamazsın umarım.
------------------------------------------Ancient Legends Lonca Lideri-----------------------------------------
Youtube Kanalım: https://www.youtube.com/watch?v=v_G6kEwdzfI
Kullanıcı avatarı
murderlife43
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen murderlife43 »

Hocam ben niye oradaki emeği boşa çıkartayım ben şizofren değilim afedersin ama orada onların hatası benim üstüme atıldı.
O kadar insan bu oyun emek oyunu zor olacak diyordu bu yetenekleri nerflemek yerine ban atılarak yerine varan bir oyunda ben adalet beklemiyorum.Ben orada slotu yetenek kullanarak mı kaçırdım hayır veya bilerekmi kaçırdım hayır ben soruyorum kaçırdığıma dair kanıt bile yok sadece şikayet edicem seni diye pm attılar akşama blok yiyorum benim emeklerim nerde içindeki paralarım nerde
Kullanıcı avatarı
mstfmrt
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Mesaj gönderen mstfmrt »

Ben de ara sokaktan deparla otoparka doğru giderken gbz bana dönüp kaçmıştı ama kasti olarak yaptığım hiçbir şey yoktu, amacım sadece görevi yapmaktı. Neyse gbz benim peşimden koşunca daha sonra kaçtı. Farkettiğimde yanlarına gidip özür dilemiştim ama yine de klan ve bölgeden sözlü linç yedim. olaya iki taraf açısından da bakarsak ne sinirlenince giden emek geri geliyor ne de özür dileyince insanların bakış açısı değişiyor. bunu öğrenmiş oldum. (ceza yememiştim)
Kullanıcı avatarı
ClaireRedfield
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Mesaj gönderen ClaireRedfield »

Yapılacak tek şey, Hakir'in Hitler gibi bunkerı olacak. Sığınaklar gibi düşünün. Grup bölgesi olarak yani. Başka çare yok. Adam artırıcı almış maden çekiyor, ulu orta boss kesenlerin bossunu mu düşünecek? Para vermiş haliyle madenden ne çıkarırsam kârıma diyecek tabi adam. Değişmesi gereken çok şey var bu oyunda. Eleştirsem suçluyum, eleştirmesem içimde patlıyor.:thinking_face:
Kullanıcı avatarı
Witchex
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Witchex »

Beyler ben ve bir çok kişi birilerinin boss kestiğini görünce sırf slot adamlara gitmesin diye gerekirse ölüyorsak sizde öyle yapmalısınız. Şahsen ben gbz keserken ya da hakir keserken kestiğim yere birisi slot getirirse kasıt ararım.
Kullanıcı avatarı
besiktasask
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Meran

Mesaj gönderen besiktasask »

Maden çekiyorsan ve kimse ile kavgalı değilsen zaten anlayışla karşılayacaklardır çünkü seni tanıyorlardır. Ama aynı gruba 2 ci kez aynı sebeple ters düşersen işte o zaman davranışlar değişebilir.
Resim
Kullanıcı avatarı
Serinplay
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen Serinplay »

Bu Karaköy'ün hiddet olayı çok saçma olmuş anlaşılan.Üflesen kaçıyor...
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen KraToSs »

Oyunda eskiden yöneticiler geziyordu karakterin üstünde yazmazdı da yazışma alanında yazardı bunlar oyun içi dengeyi az da koruyordu şimdi o sistem kalktı.
Bol kanserlenmeler size :')
Herhangi bir düşünce,konuya,fikiri sindirmeye çalışan,silen, özgürlük sunmayan ikv yönetimi yüzünden pek yorum atasım gelmiyor.
Kullanıcı avatarı
Oldbest
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen Oldbest »

murderlife43 yazdı: 11 Haz 2018 03:57 Selamlar ben beyazköşkde bugün maden çekerken yanlışlıkla ters aralığa girdim. O arada hakir kesiliyormuş depar açık olmasıyla yol sonuna kadar gittim orda da zeplin bombası varmış ve patladı .Hakir'i kaçırdılar bu durumda ben mi suçluyum yoksa saçma sapan yerde boss'u kesen arkadaşlar mı suçlu kusura bakmayın ama benim kestikleri boss umrumda değil düzgünce her koşulu düşünüp kesiceklerdi.Bu adamların düşünmediği durumu ben niye düşüniyim ki ben haksız olup neden blok yiyiyim sınırsız biri bana açıklasın
Açık bölge denilen yer tek başına hareket ederek yapılan bir şeydir bunlar yine aynı şeyi tekrar tekrar yaparak grup getirdiler biz söylemekten bıktık bunlar birşey yapmamaktan bikmadılar açık bölge böyle olmaz kimse kimseye ihtiyaç duymaz açık bölge kavramını çok yanlış anlamışlar bu geliştiriciler yapacaklari birşey yoksa bizde oynamayız geliştiricilerde kendi kendine oyun oynasınlar