Adalet Ws Mantık

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
erenkaya12345
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Vasiyet

Re: Adalet Ws Mantık

Mesaj gönderen erenkaya12345 »

murderlife43 yazdı: 11 Haz 2018 03:57 Selamlar ben beyazköşkde bugün maden çekerken yanlışlıkla ters aralığa girdim. O arada hakir kesiliyormuş depar açık olmasıyla yol sonuna kadar gittim orda da zeplin bombası varmış ve patladı .Hakir'i kaçırdılar bu durumda ben mi suçluyum yoksa saçma sapan yerde boss'u kesen arkadaşlar mı suçlu kusura bakmayın ama benim kestikleri boss umrumda değil düzgünce her koşulu düşünüp kesiceklerdi.Bu adamların düşünmediği durumu ben niye düşüniyim ki ben haksız olup neden blok yiyiyim sınırsız biri bana açıklasın
Kardesim eger bu olayda mantik ararsak kesim yerlerinin sinirli oldugunu bilmek lazim bu neden den dolayi kesim yapan grublara her zaman saygi gostermek zorundayiz cunku 10 dakka sonra sende bir kesim ekibine katilma sansin var sen dikkatli ve hosgorulu davranirsan ayni karsiligi alirsin

Eger adelet ararsak bu olayda 12 kisinin en onemli seyini caliyosun zaman yanlislikla yaptigini soyluyorsun bunun gibi olaylar gundd defalarca yasaniyor herkes yanlislikla yaptim ben deyip isin icinden cikabilir ayrica senin gercek niyetinide kimse bilmiyor
Ekinler baş verince köz buzağı Topal lamazmış
Kullanıcı avatarı
Parlementxx
Bab-ı Ali Muhafızı
Bab-ı Ali Muhafızı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Parlementxx »

1) Geldigin bombali yolun ortasinda ordaki kalabaligi cok rahat fark edersin.
2)Yolun sonuna tikladim demissin yol dedigin kisa bir ara basindan sonuna net bir sekilde goruluyor ve kesim yaptiklarini rahat bir sekilde goruyor olursun.
3)Slotlardan kacmak icin kesim yapilan yere gittigini varsayalim eger ilk maden cekisin degilse dolabin oldugu araya kacincada slotlarin geri gittigini bilirsin.
4)Slotlardan kacip hakiremi öleceksinde direk hakirin menziline depar atiyorsun?

Gitmekteki tek amacin kesimi suistimal etmek.Baska bir aciklaman varsa dinleyebiliriz.
Resim
Kullanıcı avatarı
IIASiLKANII
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

Mesaj gönderen IIASiLKANII »

Ulu ortalık yere konursa olacağı bu.
Ey Türk,
Titre ve Kendine Dön!
Üstte mavi gök çökmedikçe,
Altta yağız yer delinmedikçe,
Kim bozabilir senin ilini ve töreni!..
Bilge Kağan
Beyazköşk ASİLKAN/ASİLBEY/ECEL
Eminönü VOLUNTARY
LethieN
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: So Real

Mesaj gönderen LethieN »

x08tarzii yazdı: 11 Haz 2018 19:17
Serinplay yazdı: 11 Haz 2018 12:06 Bu Karaköy'ün hiddet olayı çok saçma olmuş anlaşılan.Üflesen kaçıyor...
aynen :) madem hiddet'ler sıfır ohalde blok işide saçma insan deparlayıp maden çekmeye tiksiniyor.
Misal 6 kişilik grup GBZ kesimi yapıyor. O sırada sen orada otur ve sonrasından menzilden çık kaçıyor.

LethieN

İnzivaya Çekilmiş Münzevi

Mehmet Ali A.
Resim
Kullanıcı avatarı
ClaireRedfield
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Mesaj gönderen ClaireRedfield »

LethieN yazdı: 11 Haz 2018 19:27
x08tarzii yazdı: 11 Haz 2018 19:17
Serinplay yazdı: 11 Haz 2018 12:06 Bu Karaköy'ün hiddet olayı çok saçma olmuş anlaşılan.Üflesen kaçıyor...
aynen :) madem hiddet'ler sıfır ohalde blok işide saçma insan deparlayıp maden çekmeye tiksiniyor.
Misal 6 kişilik grup GBZ kesimi yapıyor. O sırada sen orada otur ve sonrasından menzilden çık kaçıyor.
Bosslar ne olursa olsun menzillerinden çıkmayacaklar. Tek ve kesin çözüm bu. Yada grup bölgelerine alınıp sorun ortadan kalkacak. Olay bundan ibaret.