oyuna yeni başlıcam hangi sunucuda başlasam devam edebilirim yardımcı olabiliecek

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
bjorn
İskele Babası
İskele Babası

oyuna yeni başlıcam hangi sunucuda başlasam devam edebilirim yardımcı olabiliecek

Mesaj gönderen bjorn »

arkdaşlar oyuna yeniden başlamak istiyorum plus aldım dün fakat kuklacıda çok az insan var hol görevlerimi bile yapamadım acaba hangi sunucuda başlasam yardımcı olacak insanlar var veya hangi sunucuda çok fazla insan var yardımlarınızı bekliyorum
Kullanıcı avatarı
pegasusejder
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Re: oyuna yeni başlıcam hangi sunucuda başlasam devam edebilirim yardımcı olabiliecek

Mesaj gönderen pegasusejder »

Kardeşim teşkilatta başlamak istersen sana elimizden geldiğince yardım ederiz. Teşkilat kalabalık sunuculardan biridir. Eğer gelmek istersen özelden bana mesaj at sana discord linki vereyim.

Bu arada biz öyle full insanlar değiliz kötü de değiliz ama çt görevi fln benimde duruyor mesela :D Bizim asıl amacımız sohbet muhabbet edip oyun oynamak karaköy de fln takılıyoruz yeni başlayanları bulup yardım ediyoruz
bjorn
İskele Babası
İskele Babası

Re: oyuna yeni başlıcam hangi sunucuda başlasam devam edebilirim yardımcı olabiliecek

Mesaj gönderen bjorn »

pegasusejder yazdı: 03 Haz 2018 13:44 Kardeşim teşkilatta başlamak istersen sana elimizden geldiğince yardım ederiz. Teşkilat kalabalık sunuculardan biridir. Eğer gelmek istersen özelden bana mesaj at sana discord linki vereyim.

Bu arada biz öyle full insanlar değiliz kötü de değiliz ama çt görevi fln benimde duruyor mesela :D Bizim asıl amacımız sohbet muhabbet edip oyun oynamak karaköy de fln takılıyoruz yeni başlayanları bulup yardım ediyoruz
linki atar mısın bana acaba pazartesi başlarım direk oynamaya plus var savaşçı açacam zaten
Kullanıcı avatarı
pegasusejder
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen pegasusejder »

bjorn yazdı: 03 Haz 2018 15:08
pegasusejder yazdı: 03 Haz 2018 13:44 Kardeşim teşkilatta başlamak istersen sana elimizden geldiğince yardım ederiz. Teşkilat kalabalık sunuculardan biridir. Eğer gelmek istersen özelden bana mesaj at sana discord linki vereyim.

linki atar mısın bana acaba pazartesi başlarım direk oynamaya plus var savaşçı açacam zaten
özelden attım hocam
Kullanıcı avatarı
SeRRuh
Dev Ana'nın Gözdesi
Dev Ana'nın Gözdesi
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Ütopia
İletişim:

Mesaj gönderen SeRRuh »

Eminönü sunucusunda oynayıp görevlerde sorun yaşayan arkadaşlar varsa ulaşırlarsa yardımcı olabiliriz.
Kullanıcı avatarı
Yavuzalp
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Anka

Mesaj gönderen Yavuzalp »

Başlayacak başka oyun mu bulamadın
Zararın neresinden dönersen kar kaç kaç...
Kullanıcı avatarı
Thedifferince
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Thedifferince »

Yavuzalp yazdı: 23 Haz 2018 22:40 Başlayacak başka oyun mu bulamadın
Zararın neresinden dönersen kar kaç kaç...

:')
Resim
asgsdga
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen asgsdga »

La bi gir oyna, haritaları dolaş. Sonra başlama kararı alırsan plus al. Daha oyuna başlamadan niye plus alıyonuz?