Oyunun geri sarması

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Yeler0909
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Oyunun geri sarması

Mesaj gönderen Yeler0909 »

40 yılın başı oyuna girdik biraz oynıyalım dedik 10 11m gibi bir parayı maden çarından kastığım çara aktardım 1 1.5 lvl kadar kastım agaha giderken oyun hata verdi girdim çarda para yok. Okadar oyun sarmasından dolayı alışkanlık olmuş bende artık bir hesabı kapatırken esc ile çıkış yapıyorum. Maden çarına giriyorum para yok. Kastığım çarda para yok lvller gitmiş. Hayır çok bir mebla değil ama yazıktır yani. Diğer hesabı kapattık işimiz yok diye diğerini oynuyoruz sizin kendi hatanızla oyundan düşüyoruz bir giriyoruz oyuna hoopp geri sarmış ne kasılan exp var ne para . Geri sarıyosunuz madem adam gibi sarın bildiğiniz parayı hiç ettiniz. Allah tan çok fazla bir para aktarmadım zaten onuda neden aktardım bilmiyorum 60 tane tungsten alcaktım 10m gibi bir para kalmış orda görünce aktardım ':) Destekten yardım almaya kalksak yardımda etmiyorsunuz kuru kuru üzgünüz diyorsunuz. Bundan sonra oyuna girip değerli birşeyi aktarcam aktardığım çardan alt çekcem aldığım çarla esc ile çıkış yapcam bakalım 2 sinde de kalıyor mu. Diğer türlü zaten 2 sinde de yok hiç oldu para.