IKV Nefer Yayında!

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
noctiluca
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Son Kaptan
İletişim:

Re: IKV Nefer Yayında!

Mesaj gönderen noctiluca »

Tebrik ederim istanbuloyundan daha guzel görünüyor umarim istanbuloyun da gelistirilir
Resim
IKV Maden Haritalari Yazilimi: incele (250 kez indirildi)

IKV VIDEOLARI ICIN TIKLA!
Kullanıcı avatarı
mstfmrt
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen mstfmrt »

Sitenin kendine ait forumu olacak mı?
Kullanıcı avatarı
aydineray
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Lonca: Türk Harekat Timi

Mesaj gönderen aydineray »

mstfmrt yazdı: 31 May 2018 19:52 Sitenin kendine ait forumu olacak mı?
Araçlardan sonra forum olabilir lakin hem forum.istanbuloyun.com hem de ikvnefer.com/forum takip etmek yorucu olabilir. Yazıda da belirttiğim gibi, bu proje sadece bana ait değil tüm neferlere ait. Eğer böyle bir talep olursa, yeni bir forum açın derlerse buradaki yetkililerden de görüş alıp açabiliriz. Bu tamamen sizlere bağlı O:-)

Ufak bir not düşmek istiyorum, önceliğimiz araçlar olmalı. Çünkü şuan bir forum sistemimiz var lakin örneğin bir pazar sayfamız veya yetenek dağılımlarımızı paylaşabileceğimiz bir araç yok. Bunları yapmak daha yararlı olacak düşüncesindeyim :blush:
Beyazköşk: Raun, Raunn, Raunxşifa, Bagatur

Eminönü: Raun

Projeler: IKVNefer (Durduruldu) - IKVNefer Mobil (Durduruldu)
Kullanıcı avatarı
CHAPPIE
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Lonca: Winter Is Coming
İletişim:

Mesaj gönderen CHAPPIE »

Merhabalar,

Site güzel olmuş, ellerine sağlık. Şuanlık aklıma eksik yön gelmiyor ama geldiğinde sana ulaşırım.

İyi günler ve oyunlar dilerim.

Çılgın Robot CHAPPİE
Kullanıcı avatarı
aydineray
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Lonca: Türk Harekat Timi

Mesaj gönderen aydineray »

"Yetenek Dağılım Sihirbazı" aracının çalışmasının başladığını belirtmek istiyorum. Bu araçta yetenek dağılımı oluşturmak için şu bilgileri girmeniz yeterli;
  • Yetenek dağılım adı (istediğiniz bir ismi verebilirsiniz)
  • Seviye (Yetenek dağılımı yaptığınız karakterin simülasyon seviyesi, 1-59)
  • Sınıf (Savaşçı, Büyücü ve Şifacı arasından bir seçim yapmalısınız)
  • Yetenekler ve yetenek puanları (Aynı oyun içerisinde olduğu gibi yetenek dağılımlarını belirtmeniz gerekiyor, merak etmeyin oyun içinden hiçbir farkı olmayacak O:-) )
Bu bilgileri kaydetmenizle birlikte bir kısa link elde edeceksiniz. Örneğin, adresini istediğiniz yerde paylaşarak bu yetenek dağılımını, kişilere direk gösterebilirsiniz.

Ek olarak, yetenek dağılımı oluşturma ekranında, yan menüde en popüler 10 yetenek dağılımı gösterilecektir (kullanıcılar tarafından girilen, dinamik). Popülerlik sıralaması, görüntülenme miktarına bağlıdır. Bu sebeple oluşturduğunuz yetenek dağılımlarını arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın :blush:

Alt yapısal geliştirme tamamlandı, tasarım yapıldıktan sonra entegresi yapılacak ve siz değerli neferlere iletilecektir. Bu sürede, bu post altında tüm sınıfların yeteneklerini; yetenek ismi, minimum seviye ve açıklamasıyla yazarsanız hem süreci hızlandırmış hem de yardım etmiş olursunuz :blush:
Beyazköşk: Raun, Raunn, Raunxşifa, Bagatur

Eminönü: Raun

Projeler: IKVNefer (Durduruldu) - IKVNefer Mobil (Durduruldu)
Kullanıcı avatarı
mstfmrt
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Mesaj gönderen mstfmrt »

Elle yazdım yoruldum :P Vakit buldukça büyücünün diğer yeteneklerini de eklerim. O yüzden istersen biyücüyü sona bırak, ben elimden geldiğince yardımcı olurum.

1 Seviye Büyücü Yetenekleri
Gizlenmiş İçerikGöster

Meteorit
Seviye Gereksinimi: 1
Hedef: Düşman
Etki: Fiziksel hasar verir. Yaratıklara atıldığında kritik geldiğinde, eşyalarının gelen bonus daha çok etki eder.
Süre: Yok
Yenilenme: 4 sn

Her bir puanda hasarı %2 artar.
5 puandan itibaren kritik şansı her bir puan için %1 artar.
10 puanda yenilenme süresi 0,5 sn azalır.
15 puanda yenilenme süresi 1 sn azalır ve kritik vurursa rakibin zırhını 4,5 sn'liğine %20 azaltır.

Konsantrasyon
Hedef: Kendisi
Etki: Yüksek konsantrasyon durumuyla ateş çemberi dışında tüm büyüklerin hasar ve kritik şansı artarken kendisi de kıpırdayamaz.
Kritik şansını büyücünün üzerindeki kritik efsunları kadar fazladan artırır.
Süre: 4-8 sn
Yenilenme: 2( - ) dk

Her bir puanda yenilenme süresi 2 sn azalır.
5 puandan itibaren her bir puan kudret gereksinimini %5 azaltır.
10 puanda süresi 5-7 sn arası değişkenlik gösterir ve konsantrasyon durumundayken %50 kudret yenilenmesi artışı verir.
15 puanda süresi 6 sn'de sabitlenir, yenilenme süresi 60 sn olur ve konsantrasyon durumundayken  %100 kudret yenilenmesi artışı ve artı 0,3 kritik çarpanı verir, yaratıklarla savaşırken Ateş Çemberi hariç bütün hasar yeteneklerinin yenilenme süresini 1 sn düşürür.

Fiziksel Bilgi
Hedef: Kendisi
Etki: Fiziksel hasar veren büyüleri etkiler.
Süre: Daima Aktif
Yenilenme: Yok

Her bir puanda %1,25 menzil artırır.
Her bir puan kudret gereksinimini %2 azaltır.
5 puandan itibaren her bir puan %5lik hasar artışı sağlar.
15 puanda kritik darbe yediğinizde kritik hasarına ekstra %15 düşürür.
15 puanda yaratıklara karşı kullanıldığında, bütün büyü hasarı fiziksel veren eşyaların 4 katı kadar hasar bonusu daha ana hasara eklenir.
Kullanıcı avatarı
Serinplay
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen Serinplay »

Öncelikle elinize sağlık güzel bir çalışma.Wiki sayfası bana ait.Forumun yenilenmesi ile bozulan konuları düzelterek oraya geçirmiştim ve birçok bilgi eklemiştim.Daha fazlasını da ekleyecektim ancak oyunu bıraktığım için onu güncelleyecek hevesim kalmadı maalesef.Bilgilerin güvende kalması içinde yetkisi olmayan kişiler sayfaları düzenleyemiyor.Ancak yeni sayfalar oluşturabilirsiniz.Güncellemeden sonra güncelleyeceğimi söylemiştim ama maalesef olmadı. :) Sadece en son çıkan yeni efsunları eklemiştim.Hatalı kısımları bildirirseniz düzeltebilirim.Eksik sayfaları tamamlamak isteyen varsa bana wiki ismini yazarsa yetki verebilirim.Bazı başlıkları güncellemek için resmi sitedeki Karaköy kısmının yayınlanmasını bekliyorum.Hatta ilgilenen varsa şu başlıkları yazabilirler ;

http://tr.istanbulkiyametvakti.wikia.co ... ynanır_%3F

http://tr.istanbulkiyametvakti.wikia.com/wiki/Rehberler Bunlar artık önemli mi bilmiyorum ama :D

http://tr.istanbulkiyametvakti.wikia.com/wiki/Dükkan

http://tr.istanbulkiyametvakti.wikia.co ... ateryaller bu sayfaya benzeri eşyaları yazmayı planlıyordum yarım kaldı.

http://tr.istanbulkiyametvakti.wikia.co ... Yöntemleri

http://tr.istanbulkiyametvakti.wikia.co ... nda_Oynama

http://tr.istanbulkiyametvakti.wikia.co ... Haritaları

İsterseniz yeni sayfa oluşturup yazın , bana söylerseniz yazdıklarınızı güvenceye alabilirim.Herkes sayfa oluşturabilir.
Plafect00
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Lonca: Gizit

Mesaj gönderen Plafect00 »

İKV ile ilgili her türlü çalışmayı destekliyorum. Açıkçası teknik olarak pek bir yetkinliğim olduğu söylenemez ama siteyi beğendim. İKV için yapılmış kaliteli işlerin azlığından sürekli şikayet eden ben, bu siteyi gördüğümde tahmininizin üstünde memnun kaldım. Başta da söylediğim gibi bu konularda teknik açıdan bir yetkinliğim yok ancak yardım edilebilecek herhangi bir konuda elimden geleni yaparım.
ERG

Erg, insanı ele geçirebilen çok tehlikeli bir güçtür. Şimdi görüyorum ki para ondan da betermiş.

Fazıl SARRAFOĞLU
Kullanıcı avatarı
AyYildizli
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen AyYildizli »

Çok güzel olmuş, elinize sağlık. Bu portalda bir de oyun rehberleri olursa tadından yenmez.
Yarın ufuk grimsi pembe olur belki, pembemsi griden iyidir her şekilde...
Kullanıcı avatarı
madmuh
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen madmuh »

Eline sağlık. Çok beğendim.
Heran ve her konuda destek verebilirim.
Sevgilerimle
Jotem-MEHMETTI