Bir kaç yıldan sonra oyuna başlayasım gelmişti ki

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
onurala
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları

Bir kaç yıldan sonra oyuna başlayasım gelmişti ki

Mesaj gönderen onurala »

Ya ben karaköy güncellemesi gelmeden önce tekrar geldim biraz elimi alıştırmaya(2-3 ay önce belki daha da fazla) hole her girdiğimde oyundan atıyordu yazın da gelmesiyle tekrar gireyim 59 yapayım karakterleri dedim hole giriyorum yine atıyor ya bu oyun hiç hataları çözüme kavuşturamıyor mu ya da yöneticiler söyledi mi bu hata çözüme kavuşmaz win10 lular hole girmesin diye ?
Courtneyx
Mestrov
PFİZER
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Re: Bir kaç yıldan sonra oyuna başlayasım gelmişti ki

Mesaj gönderen BayTerapi »

Aslında gelecek güncelleme paketi ile hataların toplu şekilde çözüme kavuşturalacağı aktarılmıştı, ama nafile.
kedi
Kullanıcı avatarı
Recoil
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen Recoil »

Windows 8.1 candır. Hiç kritik hata almıyorum windows 8.1de size de tavsiye ederim.
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Recoil yazdı: 31 May 2018 02:00 Windows 8.1 candır. Hiç kritik hata almıyorum windows 8.1de size de tavsiye ederim.
Windows 10 kullanıyorum, peki nasıl geçiş sağlarım. ?
kedi
Kullanıcı avatarı
yun1010
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Ancient Legends
İletişim:

Mesaj gönderen yun1010 »

BayTerapi yazdı: 31 May 2018 02:52
Recoil yazdı: 31 May 2018 02:00 Windows 8.1 candır. Hiç kritik hata almıyorum windows 8.1de size de tavsiye ederim.
İnternetten iso dosyasını indir nasıl yapılacağı hakkında videolar var fazlasıyla. 🤗
------------------------------------------Ancient Legends Lonca Lideri-----------------------------------------
Youtube Kanalım: https://www.youtube.com/watch?v=v_G6kEwdzfI
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

yun1010 yazdı: 31 May 2018 02:54
BayTerapi yazdı: 31 May 2018 02:52
İnternetten iso dosyasını indir nasıl yapılacağı hakkında videolar var fazlasıyla. 🤗

Teşekkürler, bir ara bakınayım. 😄
kedi
Kullanıcı avatarı
onurala
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen onurala »

Hocam burada hizmet verilen biziz neden biz hizmet verene ayak uydurmaya çalışıyoruz ? Ben gitmişim en son model oyuncu laptopu almışım içinde win10 var ve hizmet veren diyor ki bizim teknolojimiz daha 2012'de win8 kullanman lazım sorunsuz bir oyun için.Bir kaç arkadaşımı ikna edip başlattım ama gel gör ki yönetim politikası değişmemiş hala oyuncuları nasıl soğutabilirim de bıraktırabilirim bu oyunu modundalarmış.
Courtneyx
Mestrov
PFİZER
Kullanıcı avatarı
KarakuleGFB
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen KarakuleGFB »

Windows 7, 8, 8.1 Temel güncelleştirme desteği almıyor. Kısacası bu işletim sistemlerinde kalıcı bir sorun olduğunda Microsoft bu sorun için çözüm sağlamayacak. Ama bu sistemler Genişletilmiş destek alıyor. Bu destekte sadece Güvenlik kritik güncelleştirmeleri sağlanıyor.

Kısacası artık her oyunun Windows 10 ile uyumlu olması gerekiyor. Bazı arkadaşlar saçma şeyleri savunacağım diye güncelleme dahi almayan işletim sistemlerine geçin gibi saçma uyarı yapıyorlar. Zaten herkesin dediği gibi belirli bir kitle dışında oyuna yeni oyuncu geldiği gibi geri bırakıyor.

Her zaman dediğim gibi ilk olarak Teknik sorunlar çözülmeli ve Yönetimin bu sorunları tek bir güncelleme yerine farklı farklı zamanlarda 2-3 mb küçük küçük güncellemeler ile çıkarması lazım. Yoksa Kader mühürlerinde yaşadıkları olayı bu oyunda da yaşamaya başlayacaklar. Hiçbir oyun sorunları düzeltilmeden ya da güncellemeler gelmeden devam ettirilemez.
Kullanıcı avatarı
Recoil
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen Recoil »

Aman aman windows 8.1'e geçin diye bir şey yazmamıştım oysa :)
Windows 10 her türlü oyunda her türlü sıkıntı çıkarttığı için windows 8.1 tavsiyesinde bulundum.
Gelin görünki windows 10 güncellemelerini de gördük, ekranın renk ayarlarından tutunda oyun optimizasyonuna kadar her şeyi mahvetti son gelen güncelleme.
Windows 8.1 kurulu olan dizüstü bilgisayarımda ikvden tutunda the witcher 3'e kadar sorunsuz kasma olmadan oynayabiliyorken donanım olarak dizüstünden daha üst seride olan masaüstümde kurulu olan windows 10dan dolayı ve son gelen güncellemelerinden dolayı rise of tomb raider bile oynayamaz oldum.
Kullanıcı avatarı
pegasusejder
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Mesaj gönderen pegasusejder »

Recoil yazdı: 01 Haz 2018 02:23 Aman aman windows 8.1'e geçin diye bir şey yazmamıştım oysa :)
Windows 10 her türlü oyunda her türlü sıkıntı çıkarttığı için windows 8.1 tavsiyesinde bulundum.
Gelin görünki windows 10 güncellemelerini de gördük, ekranın renk ayarlarından tutunda oyun optimizasyonuna kadar her şeyi mahvetti son gelen güncelleme.
Windows 8.1 kurulu olan dizüstü bilgisayarımda ikvden tutunda the witcher 3'e kadar sorunsuz kasma olmadan oynayabiliyorken donanım olarak dizüstünden daha üst seride olan masaüstümde kurulu olan windows 10dan dolayı ve son gelen güncellemelerinden dolayı rise of tomb raider bile oynayamaz oldum.
win 10 kullanıyorum ikv dışında hiç bir oyunda sıkıntı yaşamadım :thinking_face: