OYUNUN DURUMU Vahim

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Erdemxxx1
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Re: OYUNUN DURUMU Vahim

Mesaj gönderen Erdemxxx1 »

ClaireRedfield yazdı: 29 May 2018 03:17
Erdemxxx1 yazdı: 29 May 2018 03:04 Arkadaşlar 3 sene evvel ara verdiğim ikv oyun hayatıma yaklaşık 1 hafta önce eminönü sunucusunda yeni açtığım karakterle başladım.Bence 3 yıl önceki halinden(beyazköşk'de oynuyordum) şuan daha iyi oyuncu sayısı anlamında.Yeni bölge ve itemlerle oyuna bi renk heyecan gelmiş kanımca.Artık playerların birbirlerinden farkı var tıpkı 39 levelde oldugu gibi.Herkes standart ful şaheser takılmıyor bence bu oyun için baya bir içaçıcı gelişme.Ben şahsen son güncellemeler ve yapılan gelişmelerden memnunum. bakalım, yolumuz ikv ile tekrar keşişti bu sefer macera nereye kadar devam edecek.. Hayırlısı olsun tüm emek veren arkadaşlara :blush:
Karaköy ile birlikte 2 çeşit item gelmiş oldu savaşçı için. Büyücüler ve şifacılar için item çeşitliliği her zaman aynı olacaktır bu oyunda. Max ve ateş hasarı itemlerin neresi çeşitlilik? Herkes full nadide takılacak ama o parayı temin edemiyor. Silah ve zırh üretmek, merkürde mangal yapmak gibi bir şey. Kimse kendi grubundan başka adamı da boss gruplarına almıyor. Bosstan düşür düşenleri demekle olmuyor bu iş. Takılara gelecek olursak efsunlar öyle alakasız ki, farklı bir üst oluşturayım desen yarım tank yarım hasar gibi garip bir durum ortaya çıkabiliyor. Yani ya hasar, ya da tank olmak zorunda karakterler. Sen devam et macera yaşamaya. 10 yıl sonra da yine aynı maceraları yaşayıp yaşayıp durursun. Gerçekleri görmezden gelip körü körüne bu oyuna nasıl bağlanıyorsunuz hiç anlamıyorum.
Arkadaşım oyunda ne görmek istersen onu görürsün adı üstünde bu bir oyun.Zevk almaya bakacaksın.Zevk aldıkça da kimsenin oyunla ilgili kafadan sıkıntı çıkaracağını zannetmiyorum ben eski anıları yad etmek istedim ve oyuna geri döndüm illaki serverin en güçlü karakterini oluşturucam diye sidik yarıştırmaya gerek yok eğer oynamak istemiyorsan kimse seni zorlamıyor oyun için.Bu oyunun bu kadar insanın hayatına girmesinde emin ol sadece bir oyun olması yatmıyor.Arkadaşlık ortamı bile sırf oyunu oynamaya değer 1 haftada bile çok değerli arkadaşlıklar edindim bu oyunda.Oyunu tabii ki eleştirebilirsin ama oyun bitti neden hala oynuyorsunuz tarzı eleştiriler yapmaya gerek olmadığını düşünüyorum çünkü bu herkesin kendi fikri.
GEÇMİŞİNE SAHİP ÇIKMAYANIN GELECEĞİ DE OLMAZ.

• Jaqenhghar
  • QcasTRo
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen KraToSs »

ClaireRedfield yazdı: 29 May 2018 03:17
Erdemxxx1 yazdı: 29 May 2018 03:04 Arkadaşlar 3 sene evvel ara verdiğim ikv oyun hayatıma yaklaşık 1 hafta önce eminönü sunucusunda yeni açtığım karakterle başladım.Bence 3 yıl önceki halinden(beyazköşk'de oynuyordum) şuan daha iyi oyuncu sayısı anlamında.Yeni bölge ve itemlerle oyuna bi renk heyecan gelmiş kanımca.Artık playerların birbirlerinden farkı var tıpkı 39 levelde oldugu gibi.Herkes standart ful şaheser takılmıyor bence bu oyun için baya bir içaçıcı gelişme.Ben şahsen son güncellemeler ve yapılan gelişmelerden memnunum. bakalım, yolumuz ikv ile tekrar keşişti bu sefer macera nereye kadar devam edecek.. Hayırlısı olsun tüm emek veren arkadaşlara :blush:
Karaköy ile birlikte 2 çeşit item gelmiş oldu savaşçı için. Büyücüler ve şifacılar için item çeşitliliği her zaman aynı olacaktır bu oyunda. Max ve ateş hasarı itemlerin neresi çeşitlilik? Herkes full nadide takılacak ama o parayı temin edemiyor. Silah ve zırh üretmek, merkürde mangal yapmak gibi bir şey. Kimse kendi grubundan başka adamı da boss gruplarına almıyor. Bosstan düşür düşenleri demekle olmuyor bu iş. Takılara gelecek olursak efsunlar öyle alakasız ki, farklı bir üst oluşturayım desen yarım tank yarım hasar gibi garip bir durum ortaya çıkabiliyor. Yani ya hasar, ya da tank olmak zorunda karakterler. Sen devam et macera yaşamaya. 10 yıl sonra da yine aynı maceraları yaşayıp yaşayıp durursun. Gerçekleri görmezden gelip körü körüne bu oyuna nasıl bağlanıyorsunuz hiç anlamıyorum.
+1
Herhangi bir düşünce,konuya,fikiri sindirmeye çalışan,silen, özgürlük sunmayan ikv yönetimi yüzünden pek yorum atasım gelmiyor.
Kayihan
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Lonca: Academy of War

Mesaj gönderen Kayihan »

Millet Karaköy gelmeden önce daha hevesli oynuyordu yemin ediyorum karaköyden sonra insanlar bezdi
:* Academy Of War
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen KraToSs »

Oyun bitti agah amca :(
Herhangi bir düşünce,konuya,fikiri sindirmeye çalışan,silen, özgürlük sunmayan ikv yönetimi yüzünden pek yorum atasım gelmiyor.
Kullanıcı avatarı
Thedifferince
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Thedifferince »

Çekin bir gece şu sunucuların fişlerini !!!
Resim