Oyun çok pahalılaştı devam edemiyoruz buyrun okuyun nedenleri.

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
scorper
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

Oyun çok pahalılaştı devam edemiyoruz buyrun okuyun nedenleri.

Mesaj gönderen scorper »

En ufak maden değiştirme istesek para isim para, tek bir mor item üretmek para her şey para oldu oyunda yer altı varken bu kadar pahalı değildi bu oyun evet paralı olcak bi beklentim yok ama aşırı pahalılaştı yıllarca tek karakter zor diziyoruz birden fazla sınıf karakterimiz yok karaköy aşırı zor kolaylaştırılması gerek güçlüysen ekibin varsa anca bir yere geliyorsun Haksızsam haksızın deyin ama deyin yani inanın zorlaşmış.
asgsdga
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları

Re: Oyun çok pahalılaştı devam edemiyoruz buyrun okuyun nedenleri.

Mesaj gönderen asgsdga »

noktalama işaretlerini de mi parayla alıyorsun birader bu nası cümle?
Kullanıcı avatarı
RamazanBey
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Eminönü
Lonca: City Of Death

Mesaj gönderen RamazanBey »

scorper yazdı: 25 May 2018 19:03 En ufak maden değiştirme istesek para isim para, tek bir mor item üretmek para her şey para oldu oyunda yer altı varken bu kadar pahalı değildi bu oyun evet paralı olcak bi beklentim yok ama aşırı pahalılaştı yıllarca tek karakter zor diziyoruz birden fazla sınıf karakterimiz yok karaköy aşırı zor kolaylaştırılması gerek güçlüysen ekibin varsa anca bir yere geliyorsun Haksızsam haksızın deyin ama deyin yani inanın zorlaşmış.
Oyunu bıraktın diye biliyorum. :thinking_face:
La Tahzen İnnallahe Meana---لاَ تَحْزَنْ إِنَّ اللّهَ مَعَنَا

Resim
Kullanıcı avatarı
Thedifferince
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Thedifferince »

RamazanBey yazdı: 25 May 2018 19:23
scorper yazdı: 25 May 2018 19:03 En ufak maden değiştirme istesek para isim para, tek bir mor item üretmek para her şey para oldu oyunda yer altı varken bu kadar pahalı değildi bu oyun evet paralı olcak bi beklentim yok ama aşırı pahalılaştı yıllarca tek karakter zor diziyoruz birden fazla sınıf karakterimiz yok karaköy aşırı zor kolaylaştırılması gerek güçlüysen ekibin varsa anca bir yere geliyorsun Haksızsam haksızın deyin ama deyin yani inanın zorlaşmış.

Bende bıraktı diye biliyorum :thinking_face:
Resim
Kullanıcı avatarı
scorper
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen scorper »

RamazanBey yazdı: 25 May 2018 19:23
Çarları tek kişi oynamıyoruz bir kaç kişi bıraktı evet kalmadı loncadan kimsemiz malesef bende bırakıcağım.Her item pahalı masraf para
Kullanıcı avatarı
scorper
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen scorper »

Ve çok zama kaybı. Her sınıfın itemlerini dizmesi yıllar sürüyor tılsım setleride öyle kimse tam tamlık çar dizemiyor artık gurub bölgeleri gelmeliydi en azından masrafsız madensiz maden olayı kalkmalı karaköyde item düşmeli hayvanlardan asalarda dahıl
Kullanıcı avatarı
mstfmrt
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Mesaj gönderen mstfmrt »

scorper yazdı: 25 May 2018 21:34 Ve çok zama kaybı. Her sınıfın itemlerini dizmesi yıllar sürüyor tılsım setleride öyle kimse tam tamlık çar dizemiyor artık gurub bölgeleri gelmeliydi en azından masrafsız madensiz maden olayı kalkmalı karaköyde item düşmeli hayvanlardan asalarda dahıl
bir şey soracağım;
gerçekten oyunda senin tabirinle dizilip full olmak istiyor musun?
eğer gerçekten istiyorsan full olduktan sonra oyundaki amacın ne olacak?
her şeyi elde edebildiğini düşün; istediğin bütün tılsımlar, milyarlarca paran; onbinlerce akçen var. Üstün full ve bütün silahların parlak. Böyle bir karakterle oyunda ne yapacağını söyler misin bana, o zaman isyanını haklı bulacağım.
Kullanıcı avatarı
noctiluca
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi
Lonca: Son Kaptan
İletişim:

Mesaj gönderen noctiluca »

mstfmrt yazdı: 26 May 2018 02:24
scorper yazdı: 25 May 2018 21:34 Ve çok zama kaybı. Her sınıfın itemlerini dizmesi yıllar sürüyor tılsım setleride öyle kimse tam tamlık çar dizemiyor artık gurub bölgeleri gelmeliydi en azından masrafsız madensiz maden olayı kalkmalı karaköyde item düşmeli hayvanlardan asalarda dahıl
bir şey soracağım;
her şeyi elde edebildiğini düşün; istediğin bütün tılsımlar, milyarlarca paran; onbinlerce akçen var. Üstün full ve bütün silahların parlak. Böyle bir karakterle oyunda ne yapacağını söyler misin bana, o zaman isyanını haklı bulacağım.
şu cumleyi okudum, bi anda çantadaki tüm şaheserleri çöpe atasim geldi 😂
Resim
IKV Maden Haritalari Yazilimi: incele (250 kez indirildi)

IKV VIDEOLARI ICIN TIKLA!
Kullanıcı avatarı
besiktasask
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen besiktasask »

Yazdıkların biraz karışık olduğu için çoğunu anlayamadım. Yalnız şuna cevap verebilirim; Oyunun pahalı olması çok normal çünkü normal bir oyundan daha çok sabır, zaman ve emek istiyor.
Resim
Kullanıcı avatarı
scorper
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen scorper »

mstfmrt yazdı: 26 May 2018 02:24
bir şey soracağım;
Yıllarca dizemedik zaten kardeşim ben oyunun en eskilerindenim ful olmanın tadını çıkaramadıkki parası olan diğer sınıflarını fuller zaten bunu yapacak durum yok bir karakterini fullersin diğer sınıfını fullersin sonra lonca kurarsın arkadaşlarını fullersin giderek büyürsün olay o değil olay tek bir asanın bile gerçek parayla çok masraf olması oyunu kolaylaştırsınlar artık sıfırdan başlayan adama kim yardımcı oluyor? Sen bu yoklukda ne tür hırsızlar doğdu biliyormusun?