Haklı sitem droplar

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Kinat
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Güneşin Öncüleri Beta

Haklı sitem droplar

Mesaj gönderen Kinat »

Asa zırh üretebilmek için item düşürebilmik için ne zaman harcıyoruz şurada lakin gelin görün ki yönetim dropları kapatsın konular açılsın kapalı unutulmuş diye gerçekten böyle bir şey var ise oyunculardan özür dilenmeli drop ayarları stabil olmalı 20 dev ana parfüm vermez karukürk pençe vermez hakir çip vermez oyuncular emek veriyor buna bir çare bulunmalı...
Kullanıcı avatarı
Boludanoyuncu
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk

Re: Haklı sitem droplar

Mesaj gönderen Boludanoyuncu »

Şu anlık droplar iyi seviyede bu il biraz şans işi mesela kraliçe kesiyorduk birisi çıktı diğer arkadaşında görevi varmış gruba aldık 1 kere kesti sentetik İpek aldı bu işler biraz şansa bağlı şans olmadan olmuyor her kestiğimizde atsaydı şimdiye tekrardan oyuna güncelleme istememiz yakın olurdu
Kullanıcı avatarı
manyetix
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Lonca: Sivaslı Kardeşler

Mesaj gönderen manyetix »

20 tane dev ana kesip parfüm alamadıysan tek başına kesiyorsundur. Grupta en az 3 kişi olması lazım düşmesi için bildiğim kadarıyla. Karaköydeki boslara gelince atıyolar zaten tek başına kesmediğin için sana atmıyor gibi gelebilir . Bazen karakürkte 8 9 kesişte atmıyor bazen 3 kere üst üste atabiliyor. Sentetik ipek zor düşüyor diyolar ama gidip 8 9 kere üst üste kesmedim hiç.
Resim
asgsdga
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen asgsdga »

Tüm oyunlarda rekabet ya yaratıklara karşıdır ya da diğer oyunculara karşıdır. Ama gel gör ki ikv’de yaratıklar kolay, kesilemeyen hiçbirşey yok, OkO desen herkes herkesi kesebilir çünkü item çeşitliliği/oynanış mekaniği yok.

Bu durumda ikv oyuncuları kiminle rekabet halinde? Cevap maalesef şans sistemi. Oyundaki yenemediğiniz tek şey şans sistemi, ve onu yenmek için de elinizden gelen hiçbirşey yok. Kısacası boşuna çırpınıyorsunuz, değmez. :D
Kullanıcı avatarı
0LIVERA
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Sancak
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen 0LIVERA »

Kinat yazdı: 24 May 2018 01:08 Asa zırh üretebilmek için item düşürebilmik için ne zaman harcıyoruz şurada lakin gelin görün ki yönetim dropları kapatsın konular açılsın kapalı unutulmuş diye gerçekten böyle bir şey var ise oyunculardan özür dilenmeli drop ayarları stabil olmalı 20 dev ana parfüm vermez karukürk pençe vermez hakir çip vermez oyuncular emek veriyor buna bir çare bulunmalı...
son 3-5 gündür güncelleme yapıldığı kanısındayım.

2 kez 12 saat aralıksız tırtıl kesimine 1 ipek alamadık.

günde 12 saatimizi harcıyoruz çok bir şey'de beklemiyoruz 1 adet yalnızca fakat oda yok.
Sorun Kim Olduğunda Değil Yaptıkların Seni Diğerlerinden Ayırır.
Kullanıcı avatarı
Kinat
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen Kinat »

Dertleri oyuncuları soğutmak ya da çok çok çok zorlaştırmak bu kadarda olmaz.
Kullanıcı avatarı
Kinat
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen Kinat »

manyetix yazdı: 24 May 2018 10:14 20 tane dev ana kesip parfüm alamadıysan tek başına kesiyorsundur. Grupta en az 3 kişi olması lazım düşmesi için bildiğim kadarıyla. Karaköydeki boslara gelince atıyolar zaten tek başına kesmediğin için sana atmıyor gibi gelebilir . Bazen karakürkte 8 9 kesişte atmıyor bazen 3 kere üst üste atabiliyor. Sentetik ipek zor düşüyor diyolar ama gidip 8 9 kere üst üste kesmedim hiç.
Yeni oyuncu değilim kardeşim grup 3 kişi zaten 20 kesim 3 karakter 1 tane dahi atmaması işkillendiriyor insanı
Kullanıcı avatarı
manyetix
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Lonca: Sivaslı Kardeşler

Mesaj gönderen manyetix »

Kinat yazdı: 24 May 2018 16:12
manyetix yazdı: 24 May 2018 10:14 20 tane dev ana kesip parfüm alamadıysan tek başına kesiyorsundur. Grupta en az 3 kişi olması lazım düşmesi için bildiğim kadarıyla. Karaköydeki boslara gelince atıyolar zaten tek başına kesmediğin için sana atmıyor gibi gelebilir . Bazen karakürkte 8 9 kesişte atmıyor bazen 3 kere üst üste atabiliyor. Sentetik ipek zor düşüyor diyolar ama gidip 8 9 kere üst üste kesmedim hiç.
Yeni oyuncu değilim kardeşim grup 3 kişi zaten 20 kesim 3 karakter 1 tane dahi atmaması işkillendiriyor insanı
Karaköy dışındaki bossları afk kalarak 3 4 saat kastığım oldu en fazla 8 9 kere flan üst üste atmadı bazen ard arda attığı oldu. Seninkisi şanssızlık yada başka bişey bilemiyorum ':) sadece 1 kere denk geldiyse araya boşluk atmış olabilirler oda sana denk gelmiştir. Hergün oluyorsa bilemem. Bende akşam kesince çok atıyor sabah kesince fazla atmıyor ama sıkıntı değil benim bile 100er den fazla oldu bu materyaller. Karaköydeki materyallerde buji karabarut sıkıntı olmuyor zaten. Bir ipek bir çip kalıyor. Oda yavaş yavaş düşsün ne olacak. Yanlış anlama gidip ne hakir kesiyorum ne de tırtıl. Piyasa düşmesin derdinde değilim. Oyun oynuyoruz sadece 1 haftada 1 ayda silah basmayınca gelip kafamıza sıkmıyorlar. Bana göre gereksiz konulardan birisi sadece. belki bilmiyorsundur oyuna ara verip gelmiş olabilirsin diye bilgilendireyim demiştim. Gerisi önemli değil benim için.
Resim
Kullanıcı avatarı
Kinat
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen Kinat »

manyetix yazdı: 24 May 2018 18:09
Kinat yazdı: 24 May 2018 16:12
Karaköy dışındaki bossları afk kalarak 3 4 saat kastığım oldu en fazla 8 9 kere flan üst üste atmadı bazen ard arda attığı oldu. Seninkisi şanssızlık yada başka bişey bilemiyorum ':) sadece 1 kere denk geldiyse araya boşluk atmış olabilirler oda sana denk gelmiştir. Hergün oluyorsa bilemem. Bende akşam kesince çok atıyor sabah kesince fazla atmıyor ama sıkıntı değil benim bile 100er den fazla oldu bu materyaller. Karaköydeki materyallerde buji karabarut sıkıntı olmuyor zaten. Bir ipek bir çip kalıyor. Oda yavaş yavaş düşsün ne olacak. Yanlış anlama gidip ne hakir kesiyorum ne de tırtıl. Piyasa düşmesin derdinde değilim. Oyun oynuyoruz sadece 1 haftada 1 ayda silah basmayınca gelip kafamıza sıkmıyorlar. Bana göre gereksiz konulardan birisi sadece. belki bilmiyorsundur oyuna ara verip gelmiş olabilirsin diye bilgilendireyim demiştim. Gerisi önemli değil benim için.
Teiekkür ederim
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Retaliation »

Zor istenildi onlar fazlasıyla size bunu verdi. Bilmiyorum belki müstahak hepimiz için.
Resim