Olmayan Bir şeye Umut Beslemek (Eminönü)

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
AyYildizli
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü

Re: Olmayan Bir şeye Umut Beslemek (Eminönü)

Mesaj gönderen AyYildizli »

Bu olayın kişinin yaşıyla veya psikolojik bir sıkıntıyla bağlantılı olduğunu düşünmüyorum. Adamlar gayet başarılı bir şekilde birebir modellemiş bazı yerleri. Geçen yıl ilk defa İstanbul'un tarihi yerlerini gezip dolaşma fırsatı buldum. Yeni Camii de ikv'den dolayı en merak ettiğim yerlerden biriydi >:) Avlusunda kendimi bir tuhaf hissettim. Oyunda Agaha şurada duruyor, biz şuradan çıkıp Jandarma Ali'nin yanına gidiyoruz diye düşünmüştüm. Keza Mısır Çarşısı yine aynı yerde aynı şekilde. Çok güzel şeyler hissetmiştim yani. Eminönü'yü gerçek hayattan önce ikv'de deneyimlemiş biriyim sonuçta ':)
Yarın ufuk grimsi pembe olur belki, pembemsi griden iyidir her şekilde...
Kullanıcı avatarı
Markzuncher
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Markzuncher »

teKzad yazdı: 23 May 2018 00:19 Günümüzde ne kadar psikopat,katil vs. bilumum olumsuz davranış sergileyen birey varsa maalesef hepsi küçük yaşta yaşamış olduğu olayların/anların veya içinde bulunduğu pozisyonların etkisinde kaldığı için bu tarz davranışlar sergilemekteymiş.

Konuyu açan ve yorum yapan arkadaşlara naçizane tavsiyem derhal oyunu oynamaya son vermeleri olacaktır.Oyunu hayatının ufak bir köşesine koyamayıp,merkezi haline getirdiğiniz için hepiniz birer paranoid bozukluk/şizofreni/obsesif kompulsif bozukluğu hastası adayısınız.
Senin dediğin olay tamamen ruh haline bağlı ilk satır doğrudur ama 2. satır ruh haline bağlı doğrudur takıntı haline getiren vardır oyunu ama o da bağımlılığa giriyor oyun bağımlılığı
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen KraToSs »

teKzad yazdı: 23 May 2018 00:19 Günümüzde ne kadar psikopat,katil vs. bilumum olumsuz davranış sergileyen birey varsa maalesef hepsi küçük yaşta yaşamış olduğu olayların/anların veya içinde bulunduğu pozisyonların etkisinde kaldığı için bu tarz davranışlar sergilemekteymiş.

Konuyu açan ve yorum yapan arkadaşlara naçizane tavsiyem derhal oyunu oynamaya son vermeleri olacaktır.Oyunu hayatının ufak bir köşesine koyamayıp,merkezi haline getirdiğiniz için hepiniz birer paranoid bozukluk/şizofreni/obsesif kompulsif bozukluğu hastası adayısınız.
+
Herhangi bir düşünce,konuya,fikiri sindirmeye çalışan,silen, özgürlük sunmayan ikv yönetimi yüzünden pek yorum atasım gelmiyor.