Eminonu sunucusu

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Thedifferince
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Re: Eminonu sunucusu

Mesaj gönderen Thedifferince »

JuSTwaTcHhh yazdı: 22 May 2018 19:09
Thedifferince yazdı: 22 May 2018 19:03 hadi açın ama ayda yılda bir kere giryoz saten ondada beceriksizlik konuşuyor
Merhaba Thedifferince ;

Bizde Senin Gibi Sabırsızlanıyoruz Bir Günümüz Var Onuda Oyun Oynayarak Geçirelim Diyoruz Ama Ne Yazıkki Senin Gibi Bizde Beklemekteyiz Üzgünüm :unamused:
Thedifferince yazdı: 13 Nis 2018 19:05 Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
JuSTwaTcHhh
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Lonca: -AİLEM-

Mesaj gönderen JuSTwaTcHhh »

Thedifferince yazdı: 22 May 2018 19:11
JuSTwaTcHhh yazdı: 22 May 2018 19:09
Thedifferince yazdı: 22 May 2018 19:03 hadi açın ama ayda yılda bir kere giryoz saten ondada beceriksizlik konuşuyor
Merhaba Thedifferince ;

Bizde Senin Gibi Sabırsızlanıyoruz Bir Günümüz Var Onuda Oyun Oynayarak Geçirelim Diyoruz Ama Ne Yazıkki Senin Gibi Bizde Beklemekteyiz Üzgünüm :unamused:
Thedifferince yazdı: 13 Nis 2018 19:05 Resim
:unamused: :(
03.09.2010 ' dan beri .. EMİNÖNÜNDE
Herkes İşini Yaparsa , İNSANLIK Var ..
Kullanıcı avatarı
turkneferi
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen turkneferi »

Sabah sabah neden çöküyor bu sunucu ? Toplasan 50 kişi var oyunda aktif olarak. Patates mi sizin sunucularınız ? Yıllardır attığınız "Emiminönü sunucusunda yaşadığımız kesinti ile ilgili teknik birimlerimizin çalışmaları devam etmete olup mümkün olan en kısa sürede sunucumuz erişime açılacaktır. Bu yaşanan sorundan dolayı sizlerden özür dileriz." mesajı tekrar atıp bizi bekleteceksiniz. Dün oynamak için oturdum 2 saat kapalıydı sabah kalktım kapalı özür diliyorsanız hatayı tekrar ettirmezsiniz bir olur iki olur özür dilersiniz eyvallah ancak on kere yirmi kere oluyorsa özür dilemek bir şey ifade etmez yaptığınız resmen saygısızlık umursamazlık bakım mı yapacaksanız her ne halt yapacaksanız artık yapın gerekirse 1 hafta kapalı kalsın ama ben istediğim zaman bu oyunu oynamak istiyorum. Plus alıyoruz gireceğimiz zaman oyun kapalı.
Resim