Ne kadar fakirsiniz ?

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
vahdet
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Üstadlar

Ne kadar fakirsiniz ?

Mesaj gönderen vahdet »

Merhaba arkadaşlar;

...Dibi görenlerin konu başlığına hoş geldiniz...

Geçenlerde açılan; viewtopic.php?f=46&t=151397&sid=64910f0 ... ef4666d1a6  konu üzerine bende tam tersi bir konu açmak istedim.

Ne kadar fakirsiniz? :unamused: :unamused:  Bir nefer ne kadar fakir olabilir :unamused: :thinking_face:

(İkv hayatınız boyunca düştüğünüz en kötü maddi durumunuzu ve bu durumdan nasıl kurtulduğunuzu da paylaşabilirsiniz)
Yaratıcı ve troll arkadşlarıda konuya bekleriz ':)
Kullanıcı avatarı
Lothbrok
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları

Re: Ne kadar fakirsiniz ?

Mesaj gönderen Lothbrok »

Ejder asanin yeni ciktigi zamanlardi.Tabi kucuktum evde pc de yoktu kafede oynuyordum elimdeki azat cevo asa yerine basit bir alisveris sahtekarligi ile itemsiz asa kakalamisdim.
O gun anladim cok fakirdim zamanla maden ceke ceke kurtuldum simdi iddaali degilim sonucda bir oyun ufaj bir maden kasam var ihtiyacim oldukca kullaniyorum eger o yoksa gidip cekiyorum satin almayi cok tercih etmiyorum.Kendinizi kasmayin trilyonlarim olsun diye bhrda kazandiginiz real de isinize yaramiyor malesef bunun bilinciyle oynayalim parayi tilsimi hasari onemsemezsiniz
Lothbrokş
Kullanıcı avatarı
mstfmrt
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen mstfmrt »

Ç.t kutunun ve akçenin indirimde olduğu vakitler 30 lira gibi bir fiyata mal edip 3 ay boyunca ankada artırıcı ile maden kasmıştım saf altın menekşe ganoderma ne ararsanız vardı sonra onları da yine kazandığım oyun paralarıyla akçe alarak e.ö sunucusuna aktarmıştım. M1 ve y2 falan derken ç.t falan girip eksikleri tamamladım. zengin oldum mı diye sorarsanız olmadım, zaten kazandığım paranın da bir sonunun olduğunu bildiğim için parayı yine aynı tasarrufla harcıyordum :) tabi tılsımları sattıktan sonra para çevremdekilere gitti. uzun zamandır da oyuna girmiyorum. İşte şimdi sorarsanız 30M e yakın para var ve mutluyum :D

bence oyunda her şeyi alabilecek güce sahip olsaydık bu kadar eğlenemezdik

bir şeyleri emekle elde ettiğini veya ürettiğini görmek kadar haz veren bir şey yok be, bu hayattaki diğer şeyler için de geçerli. o yüzden hazıra konmaya pek alışık değilim. Hatta geçenlerde oyuna girdiğimde birisi bana vücutçu üçgen vermişti çok şaşırıp şimdi bu benim mi diye sormuştum :Dd
Kullanıcı avatarı
pegasusejder
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen pegasusejder »

Hiç zengin olmadım ama daha bu eklenti paketi gelmeden önce kıyamet asayı basmayı kafama takmıştım. Saf madenlerde şansım yok ne kadar çeksemde hiç düşmüyor :D Onun için bütün gün eö deki çöpleri topladım . Eö bitkilerini tanesi 5 binden turkuaz adaçayı fln tane 10 binden fln satmaya başladım . En sonunda bi 30-40 m biriktirdim ve kıyamet asa bastım . En son 10 m im vardı onuda arkadaşa verdim şuan 400 bin var :D
asgsdga
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Meran

Mesaj gönderen asgsdga »

Meteor bölgesi bile gelmemişti o zamanlar, abilerimle oynarken adamın birine "kızgın kumu kesersen sana 100para veririm demiştik". bildiğiniz 100 :D adam da para istemez demişti. Vaaay adaaaam falan demiştik helal olsun demiştik. Tabi o zamanlar en pahalı maden 250bin ile civan çiçeğiydi, apa 150, tohum 90 bindi, şimdi enflasyon canavarı oyunu yuttu.

Şu anda ise yukarıdaki arkadaşın bahsettiği gibi birsürü şeyim var ama hiç eğlenmiyorum.
Dofians
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen Dofians »

Montumun cebinde yok kuruş
Kullanıcı avatarı
MaHKuMII
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi
Sunucu: Tılsım
Lonca: A. H. H
İletişim:

Mesaj gönderen MaHKuMII »

O kadar fakirim ki . Beni gören dilenci sanıyor para veriyor.
Kullanıcı avatarı
Twingo
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Lonca: Academy Of War

Mesaj gönderen Twingo »

Silah parlatma ilk geldiği zamanlar Ejder ya da Çt. asam yoktu. Fakat çektiğim madenlerle falan Azad Cevriye seti dizmiş, elimde olan asayı da parlatmıştım. O vakitte kabadayı modunda savaşlar falan çok oluyordu. O savaşlara katılıp bütün paramı kaybetmiştim. Öyle ki örs olacak param bile yoktu ve örsüm eksilerdeydi. Bende Meran Labirente doğru iner, yolda engereklerden item düşsün diye dua ederdim. Düşen iki üç parça itemimi satar hemen örs olup labirentten item düşürmeye giderdim. İtem dediğimi efsunlu sanmayın. Tabiri caizse çöp item düşürür 100 bin 200 bin para yapar tekrar parayı ezmek için Meteor Sancağa dönerdim. Şu an karakterim ortalamanın üzerinde ama o zaman çok daha mutluydum ben. O azad asa patlayacak diye sabahlamıştım. Hey gidi günler hey!

Bunu da buraya bırakıyorum..

Resim
Kullanıcı avatarı
yun1010
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Ancient Legends
İletişim:

Mesaj gönderen yun1010 »

Bizimkiler beyaz köşke geçmiş çarda Trilyonlar varken şuan 1.5m ve birkaç etkinlik hatırası maden bırakmışlar 😅
------------------------------------------Ancient Legends Lonca Lideri-----------------------------------------
Youtube Kanalım: https://www.youtube.com/watch?v=v_G6kEwdzfI
Kullanıcı avatarı
erenkaya12345
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Vasiyet

Mesaj gönderen erenkaya12345 »

Örs parası toplamak için yer altına indiğinde 50000 civarında param vardı örs parası toplamadan sıkıldığı da ise 8000 civarında param kalmıştı neden diye soruyorsanız üzerimde efsunlu kıyafet olmadığından dolayı düşük hasar la cin peri öldüremiyodum yani ava giderken avlandım
Ekinler baş verince köz buzağı Topal lamazmış