OYUNA GELEBİLECEK YENİ SİSTEMLER

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Whoods
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Evli Mutlu Çocuklu

OYUNA GELEBİLECEK YENİ SİSTEMLER

Mesaj gönderen Whoods »

1. Pazar sistemi : oyuna tıpkı topkapı gibi ufak bir map eklenir ve oyuncular burada pazarlarını kurar oyuncular istedikleri ürünleri gidip pazar gezerek bulur klandaki gereksiz yansıtma flood olayları en aza iner ve sohbet kanalları biraz olsun rahatlar
2. Genişletilmiş depo sistemi : kasaya fazladan 2 sayfa daha eklenir ve bu 2 sayfa birkereye mahsus akçe ile sınırsız olarak satılır veya pakede dahil edilebilir
3. Farm sistemi : oyunda farmerların farm yapabileceği hemen hemen tek sistem maden sistemi bence buna mataryaller de eklenmelidir nesela zırh basarken ek olarak 1000 de ipek istesin ve bu ipek sadecee belirli alanlardan düşsün millet burada da para kasabilsin
4. Wiki sistemi : hangi mataryelin nereden düşeceğini hangi zırhın üretiminde neler istendiğini hangi efsunun ne işe yaradığı gibi biligileri barındıran klavuz yapılabilir bu klavuzun temelini yöneticiler atar tuğlaları oyuncular koyar moderatörler de yanlış koyulmuş tuğlaları düzeltir yeni başlıyacak oyunculara çok fayda sağlıyacağına eminim
5. Dönüşüm sistemi : "hemen hemen her oyunda olan bu sistem neden bu oyunda yok anlamış değilim doğrusu" nadide ve şaheser itemlar basılırken mesela halley asa üretiminde istenilen mataryallere ek kıyamet asa istenirse bu hem diğer bölgelerin canlı kalmasını sağlar hem çemberli taş sığınaklar ve benzeri grup bölgelerini canlı tutar parlatılmış bir kıyamet asa kullanılıyor ise halley asanın hasarına 150 hasar daha ekler ve asa mat şekilde üretilir oyuncuların isteğine göre yani bu 150 hasarı önemseyen arkadaşlar 2 defa parlatma yapmış olur ve oyun sermayesine büyük katkı sağlar böylece eski çemberli taş itemleri çöp olmamış olur ve oyuncular da bundan memnun kalır
6. Dandikte olsa bir hile koruması: bizzat kendi yaptığım ufak da olsa oyunda çoğu kişinin önüne geçmemi sağlayan ufak açıklar buldum CE de üstelik bunları hiç uğraşmadan yaptım ufak bir hile koruması yapmak bukadar zor birşey değilki ya CE ve MACRO programları açıldığı takdirde oyunun kitlenmesini sağlayacak bir programın 5 yaşındaki çocuklar bile yazar diyeceksiniz ki CE oyunda zaten açılmıyor koruma var siz öyle sanın kardeşim ben CE ismini görünce oyunu kapatacak bir hile korumasından değil adam akıllı kodlanmış bir programdan söz ediyorum CE den 2 saate bulduğum açıkların bir kaçı " kasa erişimi - uzaktan alışveriş - oyundaki metinlerle oynuyup sahte itemler yapmak ve benzeri bunları 5 yaşındaki çocuk bile yapar birisi adam akıllı uğraşsa oyunda bulamayacağı açık yok
7. Stil ürünleri : dükkana kostümler eklenmeli saç stili kostüm silwh görünümü vs...
8. Pet sistemi : oyuna yeni yoldaşlar eklene bilir ve bunlara çeşitli özellikler kazandırılabilir mesela yerdeki itemları toplaması fazladan tecrübe puanı veya para vermesi veya çeşitli büyülere karşı bloklama şansı vermesi
9. Aklıma bukadar geldi yorumlara siz de aklınıza gelenleri yazabilirsiniz şimdiden teşekkürler...
LadyGAGA
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Re: OYUNA GELEBİLECEK YENİ SİSTEMLER

Mesaj gönderen LadyGAGA »

Kanka bunlardan bi kaçını söyledik başka oyunlara özenti olamayız dediler , bırakta açığı kapatmasınlar bazı açıklardan daha oyuncuların haberi yok ;) Yakında MT2'de görüşmek üzere ;) :blush: :yum:
Resim
Kullanıcı avatarı
akatonur
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: DEATH

Mesaj gönderen akatonur »

+10 güzel paylaşım. Dediiklerinin 3 tanesini oyunda aktif hale geçirseler bile oyunun oyuncu potansiyelini %50 arttıracaklarını düşünüyorum.
Emeğine sağlık :+1:
Kullanıcı avatarı
Whoods
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen Whoods »

LadyGAGA yazdı: 14 May 2018 10:52 Kanka bunlardan bi kaçını söyledik başka oyunlara özenti olamayız dediler , bırakta açığı kapatmasınlar bazı açıklardan daha oyuncuların haberi yok ;) Yakında MT2'de görüşmek üzere ;) :blush: :yum:
Dediin oyuna loncam ile geçiş yapalı 2 hafta kadar oldu yatırdığımız parayı 5 kat katladık ve inan bana daha eğlenceli
Kullanıcı avatarı
Whoods
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen Whoods »

Whoods yazdı: 14 May 2018 11:39
LadyGAGA yazdı: 14 May 2018 10:52 Kanka bunlardan bi kaçını söyledik başka oyunlara özenti olamayız dediler , bırakta açığı kapatmasınlar bazı açıklardan daha oyuncuların haberi yok ;) Yakında MT2'de görüşmek üzere ;) :blush: :yum:
Gel kanka bekliyorum seni
Kullanıcı avatarı
0LIVERA
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen 0LIVERA »

profesyonel bir cheat engine kullanıcısı bu oyunun içinden girer dışından cıkar.

ayrıca ce (cheat engine) oyun kapanıyor fakat yazılım ve programlamadan anlamayanlara kapanıyor :D

hizmetlere dahil olan .dll ile ufak bir oynama ile bunun üstünden rahat geliniyor.
Sorun Kim Olduğunda Değil Yaptıkların Seni Diğerlerinden Ayırır.
Kullanıcı avatarı
MaHKuMII
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi
Sunucu: Tılsım
Lonca: A. H. H
İletişim:

Mesaj gönderen MaHKuMII »

Hangi pvp bari onu söyle de bizde gelelim😁
Kullanıcı avatarı
Whoods
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen Whoods »

MaHKuMII yazdı: 14 May 2018 12:37
Biz metin2 nin resmi türkiye sunucularında oynuyoruz arkadaş ta yakında bize dahil olacak 1 haftada 75 seviye oldum her gün etkinlik var en ufak sıkıntı yok üstelik 50 tl yatırdım 1 haftanın sonunda bu parayı 300 tl yaptım bu oyun ciddiyim zaman kaybı
Kullanıcı avatarı
MaHKuMII
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi
Sunucu: Tılsım
Lonca: A. H. H
İletişim:

Mesaj gönderen MaHKuMII »

Whoods yazdı: 14 May 2018 12:40
Biz metin2 nin resmi türkiye sunucularında oynuyoruz arkadaş ta yakında bize dahil olacak 1 haftada 75 seviye oldum her gün etkinlik var en ufak sıkıntı yok üstelik 50 tl yatırdım 1 haftanın sonunda bu parayı 300 tl yaptım bu oyun ciddiyim zaman kaybı
Yeni evliyim
Nasıl ek gelir kazandıran bir iş bulurum diye düşünüyordum. Tavsiye güzel 😎 bekle beni MT😊
Kullanıcı avatarı
Whoods
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen Whoods »

MaHKuMII yazdı: 14 May 2018 12:44
Whoods yazdı: 14 May 2018 12:40
Yeni evliyim
Nasıl ek gelir kazandıran bir iş bulurum diye düşünüyordum. Tavsiye güzel 😎 bekle beni MT😊
Günlük 30 won kasan insanlar var turkey sunucusunda 1 won 17 tl =)