Oyundaki En Güçlü Sınıf

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Boludanoyuncu
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

Oyundaki En Güçlü Sınıf

Mesaj gönderen Boludanoyuncu »

Arkadaşlar ben oyunun en güçlü sınıfı şifa olduğunu düşünüyorum.
Vs lerde ele alırsak gazapçı bir şifayı büyücü alamaz.Savaşçıyada zehir atarsa ruh kalkanıda olursa savaşçıda fazla işlev gösteremez. Sizin düşünceleriz ?
asgsdga
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları

Re: Oyundaki En Güçlü Sınıf

Mesaj gönderen asgsdga »

Gazap şifam ile kesemediğim gruplar:

Asiti 1000lemiş şifalar(artık sınır 600)
Menzili iyi koruyan m1+m23’ler.

Birkaç tane direnç itemi giyen m1+m23 hala gazabı indirebilir. ck atılmadığı için zırh kırılınca fena yiyorsunuz. Ama eğer zehirci iseniz hayvan+zehir kombosuyla büyücüyle aranızdaki mesafeyi korursanız kesebilirsiniz.

Tabi artık zırh itemi olmadığı için savaşçı kesmek epeyi zor olacaktır.
Neyse, Benim sıralamam savaşçı>şifacı>büyücü.
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Yaratıklara karşı büyücü

PvP'de savaşı
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Mesaj gönderen BayTerapi »

Savaşçı - Şifacı - büyücü olarak sıraladım ben.
kedi
Kullanıcı avatarı
pegasusejder
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Mesaj gönderen pegasusejder »

büyücüyü iyi bilen birisi kullanmadığı sürece büyücü pvp de çok düşük kalıyor. Bu konuda savaşçılar üstünlük sağlayayabilir ama ben şifa ile bir çok savaşçı kestim(güncellemeden önce şimdi hiç denemedim). Grup savaşlarında büyücüler arkadan iyi destek çıkarır

Hocam burda sınıf değilde oynayan kişi çok önemli. Oynayan kullanmayı bilmedikten sonra savaşçıların kralı olsa yine alamıyor kimseyi
Kullanıcı avatarı
Cankurtarann
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Meran

Mesaj gönderen Cankurtarann »

En güçlü sınıftan ziyade , en iyi strateji sergileyen oyuncu kullandığı karakter sınıfını güçlü kılıyor . Tılsımlar ile de stratejinde farklı yönelmelere , farklı yetenek kombinasyonu yapabiliyorsun . Yani anlatmak istediğim tamamen akıl işi . Akılcı davranış sergilersen güçlü taraf sen olursun .
Kullanıcı avatarı
MaHKuMII
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi
Sunucu: Tılsım
Lonca: A. H. H
İletişim:

Mesaj gönderen MaHKuMII »

Asitci sifaci derim
Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Lonca: Raiders Of Anatolia
İletişim:

Mesaj gönderen FiratCakiroglu »

Cankurtarann yazdı: 13 May 2018 11:02 En güçlü sınıftan ziyade , en iyi strateji sergileyen oyuncu kullandığı karakter sınıfını güçlü kılıyor . Tılsımlar ile de stratejinde farklı yönelmelere , farklı yetenek kombinasyonu yapabiliyorsun . Yani anlatmak istediğim tamamen akıl işi . Akılcı davranış sergilersen güçlü taraf sen olursun .
+1
Göster
Resim
Resim
Resim
Resim
ıTANRIKUTLUGı & ıTENGRİKUTLUGı
Kullanıcı avatarı
movie
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen movie »

Boludanoyuncu yazdı: 12 May 2018 22:35 Arkadaşlar ben oyunun en güçlü sınıfı şifa olduğunu düşünüyorum.
Vs lerde ele alırsak gazapçı bir şifayı büyücü alamaz.Savaşçıyada zehir atarsa ruh kalkanıda olursa savaşçıda fazla işlev gösteremez. Sizin düşünceleriz ?
Artık büyücü olduğuna kanaat getirebilirsiniz. Çünkü yeni itemlerle ve direnç sınırının 600'e düşmesi ile büyücü katliam yapacaktır.

Şöyle ki Full Arındırıcı itemler ve kolye yüzük ile Ateş çemberi yeteneğinin kritiği %93 oluyor. Neredeyse her vurduğu kritik olacak. Ateş çemberi 1 III ve dk III ile üç kat vurma ihtimali %100 olmakta. Direnç sınırı 600 olduğu için her türlü ateş direnci sıfırın altına düşecek. Dolayısıyla karşıda şifacı mı gördün zihin at yanına git kır dk bi buz bi ateş bitti.

Savaşçı mı var karşında giy buz itemleri direnç kır %95 ihtimalle kritik vuracaksın yanına yaklaştırmazsın bile. Dolayısıyla karaköy güncellemesi ile kral sınıf büyücü olmuştur.
Artık ateş çemberi yeteneğinin klan savaşlarının vazgeçilmezi olacağını düşünüyorum.
Everything is about math just math
Kullanıcı avatarı
MaHKuMII
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi
Sunucu: Tılsım
Lonca: A. H. H
İletişim:

Mesaj gönderen MaHKuMII »

movie yazdı: 13 May 2018 14:57
Boludanoyuncu yazdı: 12 May 2018 22:35 Arkadaşlar ben oyunun en güçlü sınıfı şifa olduğunu düşünüyorum.
Artık büyücü olduğuna kanaat getirebilirsiniz. Çünkü yeni itemlerle ve direnç sınırının 600'e düşmesi ile büyücü katliam yapacaktır.

Şöyle ki Full Arındırıcı itemler ve kolye yüzük ile Ateş çemberi yeteneğinin kritiği %93 oluyor. Neredeyse her vurduğu kritik olacak. Ateş çemberi 1 III ve dk III ile üç kat vurma ihtimali %100 olmakta. Direnç sınırı 600 olduğu için her türlü ateş direnci sıfırın altına düşecek. Dolayısıyla karşıda şifacı mı gördün zihin at yanına git kır dk bi buz bi ateş bitti.

Savaşçı mı var karşında giy buz itemleri direnç kır %95 ihtimalle kritik vuracaksın yanına yaklaştırmazsın bile. Dolayısıyla karaköy güncellemesi ile kral sınıf büyücü olmuştur.
Artık ateş çemberi yeteneğinin klan savaşlarının vazgeçilmezi olacağını düşünüyorum.
Bu da düşünülebilir aynen