39 Sunucusu Açılması Hiçbir şey İfade Etmeyecek

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
COLTT
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Re: 39 Sunucusu Açılması Hiçbir şey İfade Etmeyecek

Mesaj gönderen COLTT »

İKV'deki her değişim (güncelleme) oyunun aleyhine oldu neredeyse, özellikle grup bölgelerinden sonra. Grup bölgeleri hiç getirilmeseydi daha iyiymiş hakikaten. Oyun orada bitti.
Kullanıcı avatarı
Alexandrite
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Klan: Lodos

Mesaj gönderen Alexandrite »

CilginBiberoN yazdı: 07 May 2018 23:15
Karaköy'de yeni bir bölge. Yeni şefler, yeni efsunlar, yeni bir harita. Zevk almamızı ne engelliyor ? :thinking_face:

Kapişş ;)
Oyuncu sayısı, kitlesi ve oyun zorluğu etkiliyor. İnsanlar eskisi gibi değiller ne yazık ki. Ve oyuncu sayısı eskisi gibi değil köklü iki üç lonca var ve sürekli beraber oynuyorlar öyle yoldan geçen insanlarla anlaşamıyorsun çok zor. Sürekli aynı kişiler oynuyor düşürüyor bir daha oynuyor. Yeni yaratıklar abartılı derecede yan yana basılmış kesmesi zor toplu geliyorlar. Görevlerin verdiği xp inanılmaz az level atlaması daha zor. Oyun tamamen boşaldı eminönünde insan yok, meteorda insan yok herkes karaköyde ve karaköyün havası biraz kasvetli meteor gibi açık renkler yerine çok fazla gri ton kullanılmış insan oynarken boğuluyor. Görevler eski görevlere göre çok daha zor, oyuncu sayısı azaldığında ben yeni başlayan birnin 50 transistörü nasıl kasıcağını çok merak ediyorum tek tek gelseler evet yapar derdim ama bu şekilde inanılmaz zor. Ne yazık ki oyunu zorlaştırmaları ve oyuncu kitlesinin değişimi engelliyor zevk almamızı.
Resim
Kullanıcı avatarı
diltemiz
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Lonca: Anatolian Soldiers

Mesaj gönderen diltemiz »

EmircanVR yazdı: 07 May 2018 23:09
TOLGARDA yazdı: 07 May 2018 22:49 Arkadaşlar pek çoğunuz 39 dönemine özlem duyuyor bunu biliyorum ama gerçekler böyle değil çünkü 39 sunucusu açıldığı zaman mutlu olmayacağız. Geçmiş geçmişte kaldı ve 39 olunca mutlu olacağımızı sanmak sadece bir arayıştır.

Belki 39 Sunucusu geri getirilebilir ama eski güzel günler geri getirilemez, yeni ve aynı günler eskisi gibi güzel olmayacaktır.

Aynısını online olmayan başka bir oyunda kendim gördüm. Eskiden çok sever ve ara ara oynardım. İkv dışında oynadığım tek oyundu. Açtığım zaman fark ettim ki sorun oyunda değil sorun değişimin kendisi. Ve değişim ve zaman vardır, ne yaparsanız yapın eski haline çeviremezsiniz.

Biz 39 uptade gelsin deme sebebimiz eski ortamların kaybolması eski zevk ve neşenin olmaması eö aktif olduğu dönemler mısır çarşısı önünde beklemektir.

Uptade gelebilir bir oyuna bu lvl ve ya mekan olarak oyun 49 da kalıp bu yeni gelen güncellemeler ve itemler 49 lvl göre ayarlanabilir bu zor birşey değil sonuçta yapmak isteyen yapar 59 lvl boss koyan 49 lvl de koyar yapmak isteyen gene yapar zor bir şey değil biz sadece o ortamın eski oyuncuları geri gelmesini istiyoruz bu kadar basit 49 lvl kalıp onun üzerine gelicekti ve ya 39 kalıp onun üstüne gelecekti güncellemeler.

39 gelse bile ister 100 lvl gelsin biz gene oynarız ama HİÇBİR ZAMAN 39 YERİNİ VERMEYECEKTİR.
Renkli olan heryere katılıyorum...

Resim

⋱ ▒ ♖ ώ ε ♖ ค я ε ♖ ร σ Ł đ ί ε я ร ♖ ▒ ⋰
☪ guardians of anatolia ☪
▒ ⋰ ▒ ⊽ ⊽ тαηıтıм кσηυмυzα gιтмєк ιcιη ⊽ ⊽ ▒ ⋱ ▒