YENİ OYUNCULAR HK.

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
xReNaRDox
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos
Lonca: T C

YENİ OYUNCULAR HK.

Mesaj gönderen xReNaRDox »

Arkadaşlar merhaba,

Karaköy görevlerinin alınabilmesi için şuan terk edilmiş halde olan eminonu, meteor, grup bölgeleri ve holdeki görevlerin yapılmış olması gerekiyor. Oyuna yeni başlayan arkadaşların bu görevleri yapamamakta ve oyunu geri bırakmaktadır. Oyuna yeni oyuncuların katılması adına karaköy görevlerinin alınabilmesi için diğer görevlerden bağlayıcılığının kaldırılması gerektiği kanısındayım. Bu zaman ilerledikçe elbet oyuncular oyunu bırakacaktır. Yeni oyuncuların oyuna başlanması sağlanmazsa oyun yok olmaya doğru gidecektir. Fikrime katılan arkadaşlardan destek bekliyorum.

Keyifli forumlar.
Resim
Benim naçiz vucudum elbet bir gün toprak olacaktır, ancak TÜRKİYE CUMHURİYETİ ilelebet payidar kalacaktır.
K.ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Elesefi
İskele Babası
İskele Babası

Re: YENİ OYUNCULAR HK.

Mesaj gönderen Elesefi »

Yeniden başlamış birisi olarak bu görüşe tam olarak katıldığımı söyleyemem çünkü görevler oyunun hikayesinin akmasını sağlıyor ve ayrıca bölgeler arası geçişi mantıklı ve bağlantılı kılıyor. Tabi hikayeyi ve görevleri bir kenara koyup doğrudan çevresindekilerle kapışmayı seçen oyuncular çoğunlukta ve onları da göz önünde bulundurarak görevlerin kaldırılması yerine kolaylaştırılması taraftarıyım. Bu konu hakkında daha önceden açmış olduğum bir başlıkta (viewtopic.php?f=46&t=150581) bahsettim ve böylesinin daha iyi olacağını düşünüyorum.

Şu an kendim Karaköy'deyim ve görev alamıyorum fakat seviye kasıp eşyaları tamamlamaya çalışıyorum. Görevleri alıp hikayesiyle birlikte oynamayı daha çok isterdim tabi.
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Re: YENİ OYUNCULAR HK.

Mesaj gönderen KraToSs »

karaköy yeni oyuncu çekmek için yapılmadı oyunun sonu geldi zaten yeni oyuncular için değil mevcut oyuncular için yapılmış bir bölge bunu nerull demiş kuklacı genel etkileşimdeki konuda biri yazdı o da çınaraltı radyosunda nerull demiş birkaç ay önce ordan duymuş go hepinize :')
Herhangi bir düşünce,konuya,fikiri sindirmeye çalışan,silen, özgürlük sunmayan ikv yönetimi yüzünden pek yorum atasım gelmiyor.